Найгірший банк України

Артем Артем 30 січня 2024, 17:50
Протягом понад двох місяців я чекаю на вирішення питання щодо блокування мого банківського профілю. Сума в розмірі 27 000 гривень залишається недоступною на рахунку, і не зважаючи на повторні запити, банк відкладає вирішення проблеми на п’ять днів. Щоразу, коли мине термін, мені повідомляють про надмірне навантаження та вимагають чекати додатковий час, обіцяючи зв’язок із профільним фахівцем, але жодного разу я не отримував дзвінка від банку. Також я двічі звертавсь у відділення де працівники просто розводили руками. Якщо ви хочете уникнути ризику втрати коштів, раджу утриматися від використання цього банку.
абанк
Підтримка àбанку 30 січня 2024, 18:55
Добрий день! Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки.
Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок, раді що питання вирішено. Будемо намагатись отримувати від Вас надалі лише найвищі оцінки

Lolik1837
Lolik1837
30 січня 2024, 18:31
Автор, понятно, что неприятен сам факт блокирования .

Но вы не указали ГЛАВНОГО — причина блокировки? Просил ли банк какие либо документы у вас ?

Если причины есть — то по закону срок финмониторинга до 180 дней, а вы сами пишите, что лишь 2 месяца прошло

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9