Марія Коваль 7 січня 2024, 15:09
Відділення за адресою: Рівне, вул. В. Чорновола, 18
А банк є для мене надійним другом у вирішені любих питань та проблем, хоча перед цим я користувалась іншим банком і була дуже розчарована, але саме, А банк дав мені зрозуміти що банкам можна довіряти, бувають випадки коли фінансово невистачає на щось коштів то в розділі карти є швидко гроші, які можна взяти в борг, а потім повернути і знову скористатися послугою, а відсоток доступни по кишені, низький вам уклін, А банк та процвітаня.Немає питання якого, А банк невирішить, Рееомендую з власного досвіду.
Абанк
Підтримка Абанку 7 січня 2024, 15:24
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір. 💚

Lolik1837
Lolik1837
7 січня 2024, 15:32
Абанк всё не устает самому себе положительные отзывы писать. Которые к тому же и «не зараховуються»)))

Лучше бы навели порядок у себя и убрали бы пункт правил по которому Абанк имеет право конфисковывать средства клиентов

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / А банк є найкращим банком ,рекомендую усім хто боїться довіряти банкам,спробуйте і ви самі переконаєтесь .ендую .