Заблокували картку за надходження в 34000 грн

Виталий Копач 31 грудня 2023, 11:44
Відділення за адресою: Київ, вул. Попудренка, 52
На карту прийшов переказ 20000 грн і 14000 грн.Карта була заблокована, як написали в повідомленні за численні перекази на карту, хоча були тільки 2 зарахування на загальну суму 34000 грн.Були надані квитанції про переказ від родичів, одна й та ж фамілія.Банк написав за добу розберетеся. Пройшло декілька днів і у відповідь тільки документи на перевірці.Не рекомендую банк до співпраці, тому що навіть 34000 грн треба їм перевіряти звідки гроші
Абанк
Підтримка Абанку 31 грудня 2023, 12:14
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.
Приносимо вибачення, через збільшений термін розгляду. Ваше питання вже на контролі у наших Фахівців, за рішенням з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

31 грудня 2023, 12:03
Хіба 34000 це така мала сума?
31 грудня 2023, 12:20
Для банку це мізерні кошти, а для нас великі.Зіпсували нам Новий рік своїми перевірками
31 грудня 2023, 12:27
Причому тут «для банку»? Банк не каже що це велика сума для переказу якої йому треба щось десь накопичити. Банк проводить перевірку надходжень і з точки зору операцій 34000 доволі велика сума, вона в двічі більше середньої української зарплати.

До того ж на рішення банку впливає чи бачить він хто відправляв гроші, тобто це переказ на картку за номером, чи на банківський рахунок. А також впливає які у вас є доходи крім цього, та яки операції ви робите протяжом попередніх місяців. Якщо картка у вас просто була і на неї раптом звалились гроші - то хоч це буде 10000 їх з великою вирогідністю відправлять на перевірку.
31 грудня 2023, 12:09
Теперь главное, чтоб работники банка жалобу не придумали , иначе банк отберёт 30 процентов ваших денег без суда и следствия
31 грудня 2023, 12:17
Там немає, що перевіряти ,два перекази .Один від сестри 20000 і 14000 від мами .Квитанції надала .Яке відмивання грошей ,який тероризм .Справа на 5 хв .Квитанції про переказ грошей від родини вже у вас
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
31 грудня 2023, 13:22
Наразі питання вирішене. Будемо раді співпрацювати надалі.
SergeyNina
SergeyNina
31 грудня 2023, 14:55
Сейчас любой перевод свыше 5000 может попасть на финмониторинг. Так как у вас все просто, но очередь все решили быстро.
31 грудня 2023, 14:03
Банк может и будет рад сотрудничать, только потенциальные клиенты не хотят и не будут с вами сотрудничать
Валерка Котовский
Валерка Котовский
31 грудня 2023, 18:01
Я не советую больше10к держать в этом банке)
Подозреваю что банки чёто слишком обнаглели последнее время, этот банк видимо в тройне)
Надеюсь кто нить их вжарит в суде за клевету о терроризме и отмывании доходов

Курс валют в Абанку

USD 39.3 40

Курс валют в Абанку

USD 39.3 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заблокували картку за надходження в 34000 грн