Не рекомендую, вiдмовляють в транзакцii

Alexa1957 23 грудня 2023, 11:08
Поклав евро на карту, щоб оплачувати прислуги через сервiс wise (маютправо дои100000грн в мiс). Спочатку вибивало помилку. Звереувся на гарячу лiнiю, сказали шо це блокування в цiлях безпеки.Але якщо я пiдтверджую що це я то можна по 29999 в день. Ну добре хочу б так. Пару платежiв пройшло. Через 3 днi знову вiдмова. Звернувся в чат, кажуть:
«Операція на стороні закордонного сервісу, такі операції обмежуються системою безпеки банку. Рекомендуємо провести переказ іншим способом»
«На жаль відсутня можливість зробити дану оплату на користь отримувача. Радимо спробувати зробити оплату картою іншої платіжної системи»
Яким iншим способом?
Чому все працюе в приватi, моно, укргазi, а у вас нi?
То навiщо я клав на рахунок кошти, якщо Ви не найдете послугу?
Абанк
Підтримка Абанку 23 грудня 2023, 14:18
Приносимо вибачення, що описана Вами ситуація викликали незручності.
Ліміт на Р2Р перекази через сторонні ресурси 30 000 на транзакцію екв. грн. Ліміт на Р2Р-перекази з валютних платіжних карток А-Банку на картки іноземних банків на за місяць — 100 000 екв. грн. Ліміт включає операції з quasi cash та Р2Р-перекази з валютних платіжних карток українських банків на картки іноземних банків. У разі перевищення даного ліміту операцію буде відхилено. Ліміти оновлюються кожного першого числа.
Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та приймемо міри, якщо це буде необхідно.
Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок. Будемо раді співпрацювати надалі!

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
23 грудня 2023, 11:36
30% от 100к не плохая сумма
Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 грудня 2023, 13:50
Купи крипту, пополни аккаунт вайз через крипту, только смотри лучше мерчантов выбирай, чтоб не закинули грязи

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Не рекомендую, вiдмовляють в транзакцii