Божевільні вимоги банка

Євген Кандибко 13 грудня 2023, 13:51
Хотів би поділитися з вами своєю проблемою з банком А-банк
Був вимушений закрити в цьому банку рахунок
В цьому банку як я дізнався є ліміти на надходження фінансів на рахунок. В мене є ФОП, І частково в місяць мені заходять гроші з продажу товару як правило люди за цей товар скинуть гроші мені на картку, Проблеми з банком раніше не було ну в листопаді вони З’явились.
Ситуація складається в тому що на надходження який мені переказували Протягом місяця Банк не цікавився потім я зі свого рахунка з іншого банку привів собі на рахунок ва-банк 50 000 грн з призначенням платежу переказ власних коштів, Звісно банк бачив звідки прийшли кошти з яким призначенням, І що ви думаєте банк після цієї транзакції заблокував Вхідні платежі і запросив в мене надходження коштів, Я звісно вже взяв виписку з банка свого іншого де оборот за рік в рази більше ніж надходження в 50 000. Обіцяли розглянути це питання за 1 добу, але це затягнулося на 2 тижні після цього мені прийшла відповідь від банка, Я повинен банку обґрунтувати всі платежі за місяць листопад звісно в мене визвали це обурення. Я відповів банку що нема змоги і нема часу на цей запит так як на мою думку цей запит божевільний. Нащо я відповів банку що це робити не буду і вирішуйте питання я вам пере доставив достатньо доказів що в мене є гроші і за мою діяльність в Фопа Банк мені відповів що я повинен це зробити на що моя відповідь була така я вимушений закрити рахунок вашому банку після цього банк мені Наввипередки присилає листа що хоче розірвати зі мною відносини))) Дуже дуже смішно
Не рекомендую вам відкривати рахунок в А-банк
Абанк
Підтримка Абанку 13 грудня 2023, 16:18
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Рішення про розірвання відносин остаточне і його не може бути переглянуто.
Дякуємо за розуміння.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
13 грудня 2023, 14:28
Что-то опаздывают 30% со своим пунктом
13 грудня 2023, 16:07
В банках вообще лучше держать не больше 10−15к))
Lolik1837
Lolik1837
13 грудня 2023, 18:33
«В банках вообще лучше держать не больше 10−15к))»

Это в скольких банках вы все держите если не больше 10−15 тысяч в каждом ?
Такой выход — не вариант
13 грудня 2023, 18:56
В разных, около 5 банков.
Это вариант а не выход, я бы сейчас не стал рисковать закидывать 20-50к на какой нить А банк, или моно банк, приват норм, пумб норм мозги не делают.
15 грудня 2023, 12:17
В Абанке физлицу держать собственные деньги рискованно, могут забрать 30%. В остальных банках безопасно хранить до 100000 грн. На депозитах можно и больше. Если банк ликвидирует НБУ, то через Фонд гарантирования вкладов они возвращаются в полном объёме.
15 грудня 2023, 17:31
Учитывая нашу страну и закон под названием рога и копыта) я уверен эти деньги потеряются 100%
15 грудня 2023, 11:42
У меня открыты счета в 9 банках + счёт в NovaPay (https://novapay.ua/) и ничего, контролирую все, хотя и занимает некоторое время.
Strelok123
Strelok123
14 грудня 2023, 9:39
«Дуже дуже смішно», — сміятися будете, коли банк забере 30% від остатку на рахунку, при розриві відносин)))
14 грудня 2023, 11:42
*А банк* а почему вы не заканчиваете статью которую озвучили? Там продолжение вообще то есть.

Згідно п. п. 1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов’язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

Чёрным по белому написано что : якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

У банка есть доказательство что клиент террорист?)
natashaGra
natashaGra
14 грудня 2023, 13:53
Почти наверняка у банка таких доказательств нет
15 грудня 2023, 11:14
Возможно для физлиц-предпринимателей в тарифах не предусмотрены пресловутые 30% комиссии при расторжении договора по инициативе банка. Но для этого нужно изучить эти тарифы.
15 грудня 2023, 11:27
Тарифами для физлиц-предпринимателей и юрлиц: https://a-bank.com.ua/backend/api/v1/pages/media/file?path=business/fop/fop_accounts_tariffs.pdf не предусмотрена комиссия 30%, как для физлиц. Возможно её снимают по другому, согласно условий и правил: https://a-bank.com.ua/terms
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
15 грудня 2023, 22:32
Банк помойка не предоставил ни каких доказательств и разорвал отношения, думаю если бы клиенты подавали массово иски в суды с миллионными компенсациями , согласно статье 1511 У К Украины, клевета — это умышленное распространение заведомо недостоверных сведений, порочащих честь и достоинство другого лица. За такие действия предусмотрено наказание в виде штрафа до 50 необлагаемых минимумов доходов граждан (850 грн), или общественных работ на срок до 200 часов, или исправительных работ на срок до одного года. + Сюда можно было бы подать иск на подрыв физического и морального здоровья со справками от Амбулатории + моральный вред. Банк оживился бы сразу и не расбрасывался на право и на лево Отмыванием туалетной бумаги и корупции. Все прекрасно знают как Вы отмываете миллиарды и ни кто ничего не блокирует. Смех

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43