Не надходять смс повідомлення з кодом підтвердження

fedot1k 15 листопада 2023, 12:30
Не отримую повідомлень від А-Банку з кодами підтверджень, оператори банку постійно намагаються запевнити, що нібито, якщо я отримую від них тестове повідомлення, яке вони вручну надіслали, то і питань до них бути не може)))))
Дуже жахливо, що настільки необізнані люди там працюють і не розуміють, що це зовсім різні речі, коли повідомлення відправляє система онлайн банкінгу і вручну використовуючи шлюз повідомлень!
Проблема лише з номерами lifecell, спеціально перевірив.
Допоможіть будь-ласка!
Абанк
Підтримка Абанку 15 листопада 2023, 18:56
Добрий день! Детально перевірили інформацію, всі повідомлення успішно відправлялись та ми отримували звіт від оператора про їх доставку до Вас. Обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки. Наразі ми змінили Вам спосіб відправки повідомлень, тепер вони будуть доставлені до Вас через Viber, раді, що Ваше питання успішно вирішено.

kingcity
kingcity
15 листопада 2023, 17:16
Проблема може бути на і боці мобільного оператора. Також колись були проблеми з перенесеними номерами.
SergeyNina
SergeyNina
15 листопада 2023, 22:16
Проблема может быть у оператора мобильной связи. Лучше сменить вместо смс пусть приходит в вайбер или телеграм если возможно

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Не надходять смс повідомлення з кодом підтвердження