БЛОК СРЕДСТВ

Itsnotmeee 29 жовтня 2023, 11:39
Заблокировали деньги ссылаясь на финмониторинг, предоставил все скрины, сказали ожидать 3 дня, ПРОШЛО УЖЕ 2 МЕСЯЦА — РЕЗУЛЬТАТА 0. КАЖДЫЙ ДЕНЬ КОРМЯТ ОБЕЩАНИЯМИ ПРО 3 ДНЯ
Абанк
Підтримка Абанку 29 жовтня 2023, 12:08
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для скорішого вирішення Вашого питання. Вже взяли питання на контроль і за результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
Полезный комментарий

Дякую, питання вирішено.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
29 жовтня 2023, 15:51
Сказали ещё месяц ждать или всё же решили проблему?
29 жовтня 2023, 20:58
Решили
29 жовтня 2023, 16:55
А банк – страшный банк. Он единственный из банков, который отбирает 30% всех средств клиента, после блокировки и отказа работать с клиентом
30 жовтня 2023, 9:57
Вхід — копійка, вихід — гривня =)
Fantomas2020
Fantomas2020
30 жовтня 2023, 12:23
Это касается всех их карт? По карте АТБ в тарифах такого не нашёл. На всякий случай пользуюсь только кредитным лимитом и собственные деньги на счёте не держу.
31 жовтня 2023, 17:28
Згідно з Умовами та правилами, пункт 3.3.20 застосовується у разі надходження скарги на рахунок клієнта, тобто у разі повернення коштів за скаргою та припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Якщо Клієнт використовує картку згідно Умов та правил та не порушуючи законодавство, даний пункт застосовано не буде.
31 жовтня 2023, 17:45
«тобто у разі повернення коштів за скаргою та припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Якщо Клієнт використовує картку згідно Умов та правил та не порушуючи законодавство, даний пункт застосовано не буде.»

То есть , если заводишь свои личные деньги в, А банк , то будь готов все время находиться под дамокловым мечом и ожидать когда, А банк захочет прекратить сотрудничество с тобой, что бы украсть 30% всех твоих средств .

31 жовтня 2023, 19:42
Некоторые европейские банки тоже берут 30−50% при закрытии счетов по инициативе банка.
1 листопада 2023, 5:08
«Некоторые европейские банки тоже берут 30−50% при закрытии счетов по инициативе банка.»

И каким образом, ограбленному А банком клиенту, поможет эта информация?
Она что то изменит?

Вы понимаете, что вся абсурдность этой ситуации в том, что БАНК САМ РЕШАЕТ, нарушали вы правила или нет. Ни суд, ни вы, а банк.
А банк просто материально заинтересован вас ограбить. Что он и делает
2 листопада 2023, 21:32
Да, согласен. Что любой банк может отказать в обслуживании. Но именно А-банк в Украине еще и заинтересован в таких отказах, чтобы завладеть большими (сравнительно с другими доходами) деньгами.
1 листопада 2023, 9:35
Якщо на рахунок Клієнта не надходила скарга про шахрайські дії та клієнт не надає згоду на повернення коштів за скаргою, 30 % від доступного залишку не стягується.
natashaGra
natashaGra
31 жовтня 2023, 18:19
А жалобу можно и придумать , все равно в поддержке не говорят кто пожаловался. Все удобства для махинаций банку, клиент всегда неправ
1 листопада 2023, 9:36
Кожний сигнал про шахрайство детально опрацьовується нашими Співробітниками і лише після опрацювання до клієнта застосовуються міри, згідно внутрішніх інструкцій банку.
1 листопада 2023, 16:34
Цікаво, як швидко ви попадете на юриста, який вас накуканить за всі ці формулювання та інструкції.
Банк має право без слідства та суду кваліфікувати дії клієнта як шахрайство?
Внутрішні інструкції фінансової установи мають більшу силу за закони України?

Ну і все це — чудова реклама того, щоб тримати на ваших картках три копійки
2 листопада 2023, 11:30
Я такого такого же мнения)))) Банк возомнил из себя посудову особу?)))
Сейчас расскажу схему в Чехии как мошенники обувают криптанов, регают на себя аккаунт, закупают крипту, а потом жалуются в банк что с его счёта были украли деньги, банк блочит счет туда куда деньги ушли и любые доказательства не работают деньги в блоки 5+мес, псевдо пострадавшему банк возвращает деньги + крипта которую он купил)
2 листопада 2023, 16:04
Нам шкода, що у Вас виникла така думка. Наголошуємо, що кожне питання є індивідуальним, використовуючи картку згідно Умов та правил та не порушуючи законодавство, Ви можете бути впевнені, що пункт 3.3.20 з комісією за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі через причину припинення співпраці, застосовано не буде.
2 листопада 2023, 16:19
Даже если правила были нарушены, банк не имеет права стягивать какую либо комиссию же, правила банка не могут быть выше закона ведь.
И хорошо что у нас в Украине, Банки не возвращают деньги, ато мошенников было бы больше в сотню раз, делали бы как делают мошенники в Чехии…
Так уже делают, но только через терминалы приват 24 на приват банк, оплачивают покупку крипты с терминала на карту продавца, потом звонят в приват банк, говорят у меня вот чек я случайно оплатил не на ту карту деньги, верните, и банк возвращает, вот такая схема была бы и с возвратом через банк)
Не принимайте оплату с терминалов приват 24:)

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43