Можна працювати

Michael Davydov 27 жовтня 2023, 11:22
Із позитивного:
+ Загалом, все працює і цілі свої виконує.
+ Офігенний саппорт, майже завжди знає відповідь, коли не знає бере швидко в обробку. Дивно, але вони знають і допомагають краще і мають більше доступів, ніж особистий менеджер. Можливо, їх варто поміняти місцями.

Рекомендації: Відкриваючи рахунки в, А банку відразу відкривати резервні рахунки в іншому банку та підписувати договори з клієнтами на можливість оплати на обидва рахунки.

З негативного:
— Найжахливіший UX. Нічого не зрозуміло, не інтуїтивно, багато чого не працює з першого разу, ще щось не працює, але дізнаєтеся ви це тільки тоді, коли це вам буде потрібно. На жаль, такий UX — норма для багатьох українських банків.
— Саппорт офігенний, але дійти до нього потрібно через 3 часозатягуючих крока спілкування з автовідповідачем
— Помилка при першому логіні
— помилка при реєстрації ключів податкової
— Помилка під час завантаженні договорів
— Помилка під час підписання договорів
— Кнопка Додати Сканкопію була неактивна (не можна було вкласти Інвойс)
— Неможливо подивитися статус усіх інвойсів одразу, потрібно кожен перевіряти ще раз окремо проходячи через 3 кроки на кожному контракті. Якщо десь помилився і відправив інвойс не туди або додав, підписав, але забув натиснути кнопку Відправити — дізнаєшся коли почнеш розбиратися, чому не надходять кошти.
— Курс продажу валюти для ФОП та ТОВ разюче відрізняється і дізнаєтеся ви це тільки після відкриття рахунків та отримавши доступи до системи управління ТОВ. Такий ось «сюрприз» для нових клієнтів.
— Двічі продаж валюти було відхилено без якогось сповіщення. Один раз через дефект системи, другий раз — так і не відповіли чому, хоча я двічі залишав запит. Обидва рази доводилося відтерміновувати виплати контрагентам. І хоча у заявках на продаж вказується номер телефону, валютний менеджер не зателефонував жодного разу.
Абанк
Підтримка Абанку 27 жовтня 2023, 15:53
Дуже вдячні Вам за розгорнутий відгук! Для нас дуже важливий зворотний зв'язок від наших Клієнтів.
В першу чергу хочемо вибачитися за незручності з якими Вам довелося зіштовхнутися через користування нашими сервісами.
Зробимо все можливе, щоб виправити Ваші зауваження якнайшвидше.
Запевняємо Вас, цей сервіс буде чудовим, адже ми спілкуємося з нашими Клієнтами, та прислуховуємося до порад.💚

Lolik1837
Lolik1837
27 жовтня 2023, 11:40
Ага. И единственный банк, который специально прекращает с вами сотрудничество , что бы отобрать 30% ваших денег. До такого способа грабежа пока ни один банк не догадался
natashaGra
natashaGra
27 жовтня 2023, 16:54
Если бы действительно прислушивались — такого беспредела как сейчас не допускали бы. Очередные сказки

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43