Задовільно, але не ідеально.

atbpremium 22 жовтня 2023, 13:20
Чому я обрав Абанк:
— Застосунок швидкий і якісний (думаю це достойна заміна monobank)
— наявність відділення (для готівкових операцій)
— ввічливість і привітність співробітників від консультанта до касира. Я проста фіз особа з витратами до 15000 грн / міс.
— Карта Епіцентр з кешбеком на всі покупки
— Сервіси за який хвалять monobank працюють тут аналогічно і так само швидко (p2p перекази без комісії), зняття готівки 0,9% так само як і monobank

Мінуси:

1) Тягарем на дно є тех. підтримка яка абсолютно не мотивована допомогати. І є причиною того чому я обираю monobank для виплат ФОП чи заробітної плати, соціальних виплат і т.д. Через те що підтримка не компетентна допомогти відповісти на коротке питання по тарифам, я обрав інший банк для отримання цільових виплат. Підтримка змушує читати мені десятки сторінок мого договору з банком. Для чого взагалі тоді підтримка, якщо я маю на руках договір?

2) Повернення заморожених коштів триває дуже довго і ніхто не посприяє її пришвидшенню. При оренді авто на довгий срок чи 10-хвилинна прогулянка на самокаті — тут беззаперечний лідер по швидкості розморожені коштів є monobank.

Тепер приклад з реального життя:

1) Звернення в підтримку: Чи є комісія за зняття цільових коштів:

Abank: У мобільному застосунку АБанк24 Ви можете ознайомитись з умовами та тарифами карти. В меню 'Профіль' — 'Тарифи та правила' — 'Тарифи' — 'Картки' — та обираєте потрібну карту

Monobank: Якщо відбувається отримання цільових виплат на картку моно, тоді комісії немає до 50 000 грн на місяць, при знятті більшої суми буде стандартна комісія як і за зарахування особистих коштів — 0,9% від суми

2) 10-хвилинна прогулянка самокатів. Коли очікувати розмороження коштів:

Abank: 3 робочі дні за регламентом для розмороження 55 грн.

Monobank: Є регламент, але на практиці (у моєму випадку) кошти повертаються ОДРАЗУ по завершенню поїдки.
Абанк
Підтримка Абанку 22 жовтня 2023, 14:16
Дякуємо за відгук та можливість стати ще кращими для наших Клієнтів! Зворотний зв'язок від Вас дуже важливий для нас. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо роботу над покращеннями нашого сервісу! Обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та зробимо висновки для покращення нашої роботи! Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.

kingcity
kingcity
22 жовтня 2023, 13:57
Щодо служби підтримки — очевидно Вам не повезло з консультантом. В цілому їхня служба підтримки на висоті у порівнянні з багатьма іншими банками. Мені доводилось кілька разів звертатися — отримував реальну дієву допомогу, питання вирішувались досить оперативно.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
22 жовтня 2023, 17:16
Я как минимум знаю 3 банка для «выплат» если так горит снимать любой нал без комиссии —
пумб, райф карта атб, агропросперис. За вход 0 и на обнал 0 комиссии и снимайте не 50к а хоть 500к в месяц

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43