Відмінна робота.

Hobot666 8 жовтня 2023, 0:29
Відділення за адресою: Київ, вул. Загорівська, 8-10-А
Звернув увагу на Абанк, коли знімав готівку з Моно. Співробітники дуже ввічливі і доброзичливі. Особливо якщо порівняти з Приватом чи Універсал банком. Відкрив у них карту і здивувала дуже швидка робота Абанк24. Вона зроблена на такому ж самому рівні як і Моно.

Якщо враховувати ввічливе облуговування і зручну апку, наявність ввіділень, то Абанк24 на порядок виграє Моно. Особливо якщо ви часто маєте справу з готівкою. Знімав 900 долларів за тиждень до дати відгуку, видали новими, синіми купюрами. (Зайшов навмання без попереднього замовлення). Але це було 1 раз з валютою, в основному знімав гривні.

Я приємно вражений від рівня обслуговування. Я порівнюю з Моно і Приват (в Приваті я є власником преміальних карт). В Абанк у мене звичайна кредитка. Також фанати Епіцентру оцінять їх карту «Вигода».

Онлайн суппорт — лише єдиний із мінусів. Він повільний майже завжди і не досить грамотний. Але на типові запитання відповідь надасть. Також немає, нажаль, можливості замовлення готівки через мобільний додаток.
Абанк
Підтримка Абанку 8 жовтня 2023, 8:40
Добрий день! Дякуємо за залишений відгук та високу оцінку! Врахуємо Ваші побажання та будемо раді подальшій співпраці.😊🍏

12 жовтня 2023, 11:09
Важливий аспект, який я не вказав у своєму відгіку. Якщо фінмоніторинг заблокує ваші кошти і ви не зможете довести їх походження (в результаті чого банк відмовиться від обслуговування), то вам повернуть кошти з 30% комісією, це вказано в договорі.
12 жовтня 2023, 11:10
Це суттєвий недолік при виборі, наприклад, між моно, де комісія відсутня

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку