Самий гірший банк , крадутьк кошти

Ростислав Водяний 20 серпня 2023, 19:58
Відділення за адресою: Рівне, вул. Київська, 47/9
Користуюсь цим банком більше року часу, 9 днів тому мені прийшли кошти з ігрового ресурсу Фавбет (6500 грн), виводив кошти з цього сервісу протягом усього періоду користування, картка була заблокована посеред ночі, після чого я на писав в чат телеграму, щоб дізнатись в чому ж причина блокування, на що мені сказали, що потрібно очікувати на дзвінок і лише по дзвінку можуть сказати причину, точний час дзвінка вони не учтонюють і наголошують, що якщо телефон не підніму потрібно буде знову чекати 3 дні. Паралізують життя таким чином та роботу. Через 3 дні позвонив так званий фахівець сказав що є 3 скарги на картку, назвав ці 3 операції 2 з яких не виявилось взагалі, навіть не перепросив там почав далі видумувти якісь завдання, сказав відправити 40 квитанцій по надходженням усім за серпень — я відправив, сказали знову чекати 3 дні і сидіти постійно не телефоні, передзвонили сказали що їм цього мало, потрібно ще для чогось надіслати окремо документи по транзакції по карті яка не заблокована навіть, я знайшов цю транзакцію, написав відправнику, він мені скинув усі чеки про відправку, квитанцію, написав, що нічого нікуди не подавав, ніяких скарг (він і не міг бо це мій хороший знайомий), я скинув і це, після чого позвонили почали казати щоб скинув з фріваллет (це там де акціями торгують) для чогось діалог, я скинув, висновок перетелефонували сказали, що вже нічого не треба скидати і чекати (точний час не вказали)
Підсумок: сьогодні десятий день як в мене заблоковані 7000 гривень на картці, як вони паралізували мені життя та взяли мене в заручники свого банку, тероризуючи цими очікуваннями на дзвінок. Якщо не хочете, щоб у вас блокували кошти «на свій розсуд «у них є такий пункт в правилах не зв’язуйтесь з цим мародерським банком, який у період повномасштабного вторгнення краде по 30% з балансу не зрозуміло за що, аргументуючи, що є такий пункт у документах, але коли я відкривав картку на відділенні менеджер дістала 20 листків бумага і просто показувала де ставити підпис кажучи що це формальність проста. Не зв’язуйтесь з шахрайським банком.
Абанк
Підтримка Абанку 21 серпня 2023, 8:16
Доброго дня! У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Взяли Ваше питання на контроль та передали Спеціалістам на пришвидшення вирішення. За результатом обов'язково Вас повідомлять особисто, зробимо все можливе для скорішого вирішення.

Pumbovik
Pumbovik
20 серпня 2023, 22:27
Проблема не в абанке, а в том что вы страдаете лудоманией, в казино выиграть нельзя, то что все что вы выиграете вы все равно захотите поставить и просадите в следующий раз и вы не можете остановиться как вменяемые игроки. Лучше инвестируйте в крипту, акции, облигации и что-то другое
Lolik1837
Lolik1837
21 серпня 2023, 5:21
«Паралізують життя таким чином та роботу»

Это не банк, а вы сами парализуете свою жизнь. Для банков такие как вы — «группы риска» с непонятным происхождением средств.
В дальнейшем у вас будет такие же истории в любом банке страны

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Самий гірший банк , крадутьк кошти