Банк тримає слово

kingcity 16 серпня 2023, 19:33
Відділення за адресою: Львів, пр-т Червоної Калини, 59
Хочу вчергове подякувати банку за порядність та професіоналізм.У липні я оформив віртуальну картку «АТБ», але не мав нагоди нею скористатись.Тиждень тому мені прийшло у моб. додаток банку повідомлення з пропозицією зробити першу покупку карткою в АТБ на суму від 100 грн. і отримати за це 50 грн. кешбеку. І 12.08 я зробив таку покупку.Але кешбек мені так і не нарахувався. Я декілька днів почекав — нічого не змінилось.Сьогодні звернувся з цим питанням у службу підтримки.Консультант вислухав мене, висловив припущення що кешбек не нарахувався бо картка була відкрита до початку акції, але після мого нагадування, що мені приходило повідомлення з пропозицією кешбеку, запропонував оформити звернення у тех.відділ і прикласти до нього скрін повідомлення, що і було зроблено.І дійсно — через 2−3 год. кешбек уже було нараховано.Отже, банк дотримав слова — не дивлячись на тех.неув`язки, умови акції було виконано. Взагалі працює служба підтримки А-банку дуже добре, чітко, оперативно і головне — дієво. Спілкуються завжди дуже ввічливо, звертаються по-імені та по-батькові (що, на жаль, є рідкістю у наш час), відчувається повага до клієнта.І у той же час — все конкретно і по суті, без зайвої словесної «лободи».Окрема подяка консультанту Дмитру, з яким я спілкувався щодо описаної проблеми.
Також, користуючись нагодою, хочу подякувати банку за те, що знаходить можливість підтримувати клієнтів, не дивлячись на важкі часи — цього року мені двічі піднімали кредитний ліміт і ліміт на розстрочки. Успіху банку і подяка його працівникам!
Абанк
Підтримка Абанку 16 серпня 2023, 19:49
Дякуємо, що знайшли час поділитись Вашими враженнями! Раді, що змогли допомогти у вирішенні Вашого питання!🍏😊

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку