А-банк у період війти

Akostyantin007 1 червня 2023, 18:02
А-банк і його пропозиції у період війти. Пропонує закрити кредит з умовами які не підлягають виконанню та тіпа попереджують про проблеми, які виникнуть, якщо ми цю пропозицію не виконаємо. А якщо такої можливості немає то людині що повішаться! Притому що інші банки арештували і так рахунки.
З радістю прийду на суд коли на нього подасть банк і у залі суду. Буду добивається лишити цей банк право на існування.
Абанк
Підтримка Абанку 1 червня 2023, 19:51
Доброго дня!
Дозвольте нам перевірити описану ситуацію та допомогти у вирішені питання. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.

Lolik1837
Lolik1837
1 червня 2023, 18:54
«Притому що інші банки арештували і так рахунки.»

Это не другие банки арестовали счета . Это сейчас вышел закон , что если вы где-то должны денег и на вас есть исполнительное производство , то БАНКИ ОБЯЗАНЫ ЗАБЛОКИРОВАТЬ ВАШИ СЧЕТА

Банки просто обязаны подчиниться письму исполнительной службы , так что вы в данном случае напрасно банки виновными выставляете. Тут как раз их вины нет .

Если вас ударили молотком , вы же не молоток винить будете, а того в чьих он руках ? Молотком, в данном случае, управляют чьи то руки . Вот и в данном случае банками управляет исполнительная служба
Strelok123
Strelok123
2 червня 2023, 11:41
«Буду добивається лишити цей банк право на існування», — правильно, а в качестве аргумента принесите с собой кучу исполнительных листов со всеми вашими долгами в других банках)))
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
5 червня 2023, 10:04
Доброго дня!
Ми завжди готові йти на зустріч клієнтам, оскільки розуміємо ситуацію, тому пропонуємо різноманітні варіанти погашення. Наші Співробітники неодноразово намагались погодити з Вами умови реструктурізації, які будут вигідними для Вас у поточній ситуації. Якщо Ваше рішення зміниться, просимо Вас звернутися за номером 7776.
Jokets
Jokets
8 червня 2023, 6:50
Добейтесь вашего исчезновения из этой жизни) как деньги брать чужие так вы можете, как вернуть то водители банк плохой теперь. Прыгнуть с крыши советую вам, что бы не дай боже вы не у пели еще размножаться

Курс валют в Абанку

EUR 42 42.8