приховані комісії

Вадим Кирильчук 24 травня 2023, 23:15
Вітаю.
Оплочував книгу через інтернет на суму 420 грн. Думав ще й кешбек впаде. прийшло погодження на оплату на 420 грн. Погодив. в результаті знялася комісія 3,78, так як виявилося це не продаж, а переказ. Звідки я ма знати цю інфо? Банк каже в тарифах се є, твої проблеми.
Наступне. Купував дружині квитки. мав заплатити 2506. по факту знялося 2600, так як була подвійна конвертація. знову ж таки при проведенні платежу 0 інфо. спеціально пробував моно — вони одразу написали, що комісія 70 грн за подвійну конвертацію. і я вже маю вибір — погоджуватися чи ні. а тут мене ставлять вже постфакум — ти попав.
колись вже була така ситуація — банк довго вибачався і повернув мені комісія, бо розумів свою неправоту. зараз знову те саме?
з кожного по гривні, собі зп???
прохання зв’язатися зі мною когось старшого, не рядового співробітника з завченими фразами в нас все по тарифах. питання йде про довіру до банку і прозорість всіх операцій
Абанк
Підтримка Абанку 25 травня 2023, 18:08
Доброго дня! Ми перевірили надану Вами інформацію, стосовно операції, яку Ви здійснювали. Дійсно, згідно з тарифами картки «Зелена» при оплаті на сайті, термінал якого налаштований, як переказ з картки на картку, комісія за розрахунок складає 0,9%. Ви можете відключити можливість здійснювати дані операції через застосунок Abank24 в меню «Налаштування картки» — «Зовнішні перекази».
Стосовно операції з подвійною конвертацією. Оскільки оплата була на закордонному сайті, розрахунок з Міжнародною платіжною системою відбувається в евро, тому конвертація відбулась гривня-євро-гривня. Подвійну конвертацію Ви також можете відключити в в меню «Налаштування картки» — «Подвійна конвертація».
Дякуємо за прийнятий дзвінок! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.

SergeyNina
SergeyNina
25 травня 2023, 0:41
Заходите в настройки карты (шестеренка) Двойная конвертация — отключено. Внешние переводы — отключено. Если не хотите платить доп комиссию. Торговая точка решает как будет оплата производиться увы это может быть перевод карта — карта. Да есть косяк при оплате с двойной конвертацией
Три літри
Три літри
25 травня 2023, 7:00
Звідки я ма знати цю інфо?

В першу чергу з сайту на якому ти робиш «покупку».

знову ж таки при проведенні платежу 0 інфо

Ти про обидві операції ноль інформації надав. А хочеш щось від банка. При оплаті картою офоайн Моно тебе вже не зможе попередити. Те що Моно додумався попереджати про подвійну конвертацію — це звісно добре. Але він чи не єдиний банк у світі хто так робить, інші десятки тисяч ні, включно з Абанком.

з кожного по гривні, собі зп???

Подвійна конвертація йде в карман платіжній системі, а не банку.
Jokets
Jokets
25 травня 2023, 14:09
А в чому проблема чи питання до банку якщо ви автор не читали умови розрахунку на сайті ? Про тим платежу попереджає сайт, а не банк

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку