Банк понизив рейтинг в УБКі

Володимир Білогуб 2 травня 2023, 11:21
Відділення за адресою: Київ, ш. Харківське, 58
Доброго дня! Ситуація виникла із-за тупості платіжної системи MasterCard. Вивів я кешбек 124.29 грн. Ці гроші я перевів на монобанк і система пропустила що є в виписці. На карті було 0 грн. Я вирішив деякий час не працювати с картой і вийшов з банківського застосунку. Через деякий час я зайшов в застосунок і побачив мінус на карті -8.15 грн. Коли почав розбиратись то виявилось що був баг в системі і платіжна система зтупила що не зняла комісію 8.15 грн. Ітог: банк нагло ці гроші записав як кредит про якій не здогадувався.Подали данні в УБКІ що вони видали мені кредит. Рейтинг в УБКІ в мене був 395, тепер 325. Тому що банк видав кредит і карта с 2020 року ніколи в УБКІ не світилась. Тепер світиться як відкритий кредит якого в мене немає і ці данні ще рік будуть відображатись в УБКІ і занижувати рейтинг. Я ще раз спросив в головного офісу чи є моя вина. Вони сказали моєї вини немає і немає вини банка. Вина тільки в платіжній системі. Добре, згоден. Но нести відповідальність банк рішив що буду я. Подав ложні данні про видачу кредиту, якого я ніколи не брав. Тепер рейтинг впав і банк ігнорить всі мої запроси. Вони не мали права подавати ці данні, так як вони визнали що моєї вини немає. Я прошу Мінфін признати що банк видає кредити без дозволу власника карти. Занижує рейтинг в УБКІ своїми діями. Прошу Вас розібратись в цьому випадку. Це дуже важливо знати всім, що історія видалиться через рік. Но вини моєї немає. З цим банком не рекомендую зв’язуватися. Карту відкривав по ХШ 58 Київ, ФОП рахунок вже не пам’ятаю.Мені прийдеться закривати всі рахунки в тому числі і ФОП якщо питання не вирішиться
Абанк
Підтримка Абанку 2 травня 2023, 16:49
Доброго дня! Зазначена Вами ситуація виникла через те, що ще до виведення кешбеку і подальшого переказу на картку іншого банку, Вами була проведена транзакція від 31.03.2023, яка була списана фактично платіжною системою 01.04.2023. Звертаємо увагу, що спочатку відбувається авторизація і після цього Банк очікує списання коштів. Якщо на час списання немає власних коштів – списання проходить в овердрафт. Банк зобов'язаний опрацювати запит вказаний Міжнародною платіжною системою. Оскільки заборгованість дійсно виникла, то Банк передав дані у Бюро, а саме відповідно до Умов і Правил Банку, пункт 1.1.3.2.5. :«Клієнт відповідно до Закону України «Про організацію формування та обіг кредитних історій» дає згоду на передачу й отримання Банком від/у бюро кредитних історій інформації про себе, а саме доступ до своєї кредитної історії, як для укладання договору про надання банківських послуг, так і на період його дії, факт згоди Клієнта підтверджується підписанням Заяви.»
Ми детально перевіримо зазначену Вами ситуацію з заборгованістю, а також причини, через які вона виникла та повідомимо Вас за результатом розгляду.

2 травня 2023, 17:14
Так вина не моя ! З якого дива я повинен розраховуватись своїм рейтингом в УБКІ? Моя вина є? Ні! Но я втратив через Вас рейтинг в Бюро . Ви не мали права давати мені згоду на переказ власних коштів які я вивів через кешбек.Ще раз повторюю моєї вини немає і це підтвердив офіційний головний офіс АБАНК ,но чомусь я втратив рейтинг в Бюро. Хто в цьому винен ??? Так , АБАНК! Ви дали ложні данні . Я ще раз повторюю я не брав кредит. Чому платіжна система так спрацювали мені не відомо і це їх вина. По друге за їх вину чому я повинен втратити рейтинг в Бюро ??? Відповідь повинна буди чітка !!! Ви повинні негайно видалити данні з УБКІ. Дати їм данні що я ніякого кредиту не брав . Овердрафт опцію не підключав. З 2020 року карта ніколи не була в базі УБКІ так як вона і я підписав договір на дебет,а не кредит . Ви самі змінили данні що є шахрайством . Якщо ви не вірішите це питання я подам на Вас в суд . Ви без мого дозволу відкрили кредит. У меня кредитна немає в я не давав заявки на кредит . Ви шахраї і будете відповідати перед законом. Будь ласка оригінали договору мені що я підписав його коли брав як ви говорите кредиту карту . Я брав дебетову без кредитного ліміту.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
2 травня 2023, 19:08
Ваше питання на контролі у Спеціалістів, за результатом повідомимо Вас.
16 травня 2023, 12:19
Ну і де результат? Закрив всі карти в Вашому банку. Тому що не хочу більше мати с Вами ніяких відносин. І що Ви передали УБКІ, що с Вашого рішення став рейтинг 325, потім став оскаржувати кредитну історію і підняв шум він став ще менше 320, а коли ви знову передали якісь данні то рейтинг став 313. Це повна ***.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
3 травня 2023, 20:15
Подайте в УБКІ оскарження запису. Фактично, технічний овердрафт вони не мали подавати, якщо картка не має кредитного ліміту.
3 травня 2023, 21:31
Так я про це їм в говорю,а вони ідіоти морозяться . Я ні в чому не винен і вони це знають. Самі про це сказали. Обіцяли 3 травня система УБКІ змінить данні ,но нічого не зробили
17 травня 2023, 11:35
Банк так і не зробив ніякого рішення. Данні не передав про закриття карток. Рейтинг ще більше знизився . Цей гнилий банк так підло поступає з клієнтами. Цей банк не повинен працювати в Україні !

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43