Працівники нав’язують лишні послуги

Hemi 1 березня 2023, 14:53
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 91
Мати пішла оформлювати пенсійну картку в А-банк. Спочатку почали нав’язувати, щоб вона по ссилці працівника встановила додаток. Потім, коли почали оформлення, працівник в додаток до пенсійної Жовтої почав нав’язувати відкриття Зеленої в нагрузку. На відмову від відкриття Зеленої, була отримана відповідь працівниці, що відкрити пенсійний рахунок, без Зеленої вона не може. 👍 Клієнт пішов в Приватбанк. Успіхів в бізнесі.
Абанк
Підтримка Абанку 1 березня 2023, 17:42
Доброго дня!
Дуже шкода, що у Вас склалась така думка після обслуговування.
Для оформлення картки «Жовта» для отримання пенсії оформлення картки «Зелена» не обов'язково.
Співробітник відділення дійсно провів коротку презентацію картки «Зелена» та показав як користуватися мобільним застосунком ABank24, однак не наполягав на оформленні картки «Зелена».
При оформленні картки через застосунок віддалено першою відкривається картка «Зелена», вже після Ви зможете оформити й картку «Жовта».

Hemi
Hemi
1 березня 2023, 15:01
Не бачу ніякого сенсу надавати персональні дані людини банку, клієнтом якого вона вже не буде. Але щоб підпортить рейтинг цим шахраям можу
Danilich
Danilich
1 березня 2023, 18:08
Вообще банк стал очень навязчивым при посещении отделения, постоянно сотрудники цепляются, то платиновую кредитку оформь, то возьми кредит у них, то страховку какую-то парят. Это происходит в разных отделениях

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Працівники нав’язують лишні послуги