А-Банк, який завжди поруч

Співпрацюю з А-банком вже досить тривалий час. Все почалося з карти «Зелена», відкрив її для поточних потреб. Процес оформлення був швидким та «безболісним». Зараз, коли технології не стоять на місці і швидко розвиваються, А-банк впевнено крокує в ногу з сучасним світом. Чудовий застосунок, яким зручно користуватися. Послуга «Оплата частинами» вже неодноразово була в нагоді. Взагалі, будь-який продукт, що є актуальним на ринку банківських послуг, пропонується А-банком для своїх клієнтів. Служба клієнтської підтримки одна з найкращих серед банків. Не робот, який може достобіса вибісити своїми уточнюючими питаннями і врешті-решт так і не з'єднати з оператором, а дійсно живе спілкування та завжди оперативне з'єднання. За одне це ставлю А-банку 10 з 10 балів. Можливо, відгук вийшов досить солодким, але саме це мої об'єктивні враження від співпраці з А-банком. При всьому бажанні немає де додати ложку дьогтю. Вдячний всім співробітникам А-банку, які цілодобово докладають зусиль, щоб ми, клієнти банку, завжди отримували якісний продукт та мали змогу користуватися сучасними та прогресивними послугами. З повагою. Слава Україні.
Абанк
Підтримка Абанку 30 січня 2023, 19:06