НЕ ВІДДАЮТЬ ВЛАСНІ КОШТИ З ДЕПОЗИТУ

cmpunk 19 грудня 2022, 17:44
Відділення за адресою: Київ, вул. Загорівська, 8-10-А
Підійшло закінчення терміну валютного депозиту заздалегіть замовив готівку на 16.12. Прийшовши 16.12 кошти не видали, «світла нема приходьте на наступний робочий день 19.12, видамо». Прийшов 19.12, «нема звязку, видати не можемо, ми вам передзвонимо «. Не перезвонили. Служба підтримку не компетентна, питання випішити не може. Пропонує прийти 3раз 21.12, так як потрібен час для завозу валюти (яка уже має бути у відділенні з 16.12). Мінфін розберіться, докази всі можу надати
Абанк
Підтримка Абанку 20 грудня 2022, 10:14
Доброго дня!
Приносимо вибачення за незручності, дійсно у відділенні на момент Ваших звернень були труднощі зі світлом та зв'язком, фахівці не перетелефонували Вам, як обіцяли у вчора, тому що світло так і не з'явилося на той момент. На разі зв'язок у відділені є, валюта готова, очікуємо Вас у відділенні.

19 грудня 2022, 18:05
Может есть смысл заказывать получение валюты в отделениях банка,
которые находятся в списке НБУ в качестве работающих
даже при отключении электроэнергии…

А не в ближайшем, в котором при блэкауте касса не будет работать.
SergeyNina
SergeyNina
20 грудня 2022, 0:18
Уважаемый автор отзыва. Сегодня у многих в том числе у меня не было интернета вообще с около 9 утра до 22 вечера можете сами догадаться почему с первого раза. Мобильный появился в 15:00. Надеюсь завтра все будет хорошо, но лучше уточнить перед визитом есть ли связь в отделении
Danilich
Danilich
21 грудня 2022, 11:01
Банк не виноват, я точно также попадал на блэкауты или на тревогу и очень обидно не получить было свои денежки. И это проблема была не только в а-банке. Понемногу отделения закупаются генераторами, чтоб обеспечить работу.
Заказывайте валюту на отделение с генератором и в поддержке заранее узнавайте, работает ли отделение на сейчас

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / НЕ ВІДДАЮТЬ ВЛАСНІ КОШТИ З ДЕПОЗИТУ