yuriy84 13 грудня 2022, 0:08
У Вінниці неможливо зарезервувати валюту ні для моно депозита, ні для депозита а-абанку. Навіть дізнатись про наявність валюти у відділенні по телефону неможливо. Віддають тільки те, що є в кассі, треба спеціально їхати у відділення і питати чи є валюта. Звертались в підтримку, відповіли, що можна замовити валюту тільки на інше місто! Тобто, щоб забрати депозит я маю їхати в інше місто, або ходити у відділення кожен день як на роботу! В чому причина, що саме в Вінниці неможливо замовити валюту?
Абанк
Підтримка Абанку 13 грудня 2022, 13:38
Доброго дня! Банк повністю виконує свої зобов'язання перед нашими Клієнтами щодо виплати вкладів. Ми намагаємось забезпечити якісним сервісом всіх Клієнтів, це стосується як Клієнтів А-Банку, так і Monobank. За наявності валюти в касі, Ви можете зняти валюту в рамках лімітів НБУ до 100 000 грн. в еквіваленті. Вже зараз ми поступово відкриваємо можливість замовлення валюти для наших Клієнтів і така можливість є у більшості міст, де є наші відділення. Для можливості розібратись детальніше у ситуації та допомогти, ми написали Вам в особистому повідомлені. За результатом розгляду повідомимо особисто Клієнта.

yuriy84
yuriy84
13 грудня 2022, 23:36
Проблема вирішена, дякую!

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Неможливо зарезервувати валюту для видачі депозиту у Вінниці (Питання вирішене, 13.12.2022)