vdmytro 28 жовтня 2022, 22:42
На сайті на в додатку вказано картковий курс 37,45, але при покупках в інтернеті списання відбувається по курсу 38,24 не залежно від сайту, на якому купуєш.
Банк тупо кладе собі в кишеню майже гривню з кожного доллара і це при вимкненій подвійній конвертації.
Вважаю такі дії відверто шахрайськими і такими, що заслуговують на увагу та санкції НБУ.
Абанк
Підтримка Абанку 29 жовтня 2022, 13:18
Доброго дня!
Нам шкода, що у Вас склалася така думка. Стосовно зазначеної Вами ситуації, до нас надійшов запит на списання в фунтах, але оскільки оплата здійснюється на зарубіжному ресурсі, ми проводимо розрахунок з Міжнародною платіжною системою (МПС) в євро. Тому для розрахунку з МПС ми конвертували суму в євро за курсом МПС, а потім списали суму розрахунку в євро з Вашої гривневої картки за картковим курсом Банку.
Відповідно до Умов та Правил Банку, а саме до пунктів 1.10. та 2.3. зазначено можливі умови конвертації коштів під час розрахунків на зарубіжних сайтах.
1.10. При зарахуванні та списанні коштів у зарубіжних торгових точках (в т.ч. на зарубіжних сайтах), сума операції може конвертуватися за умовами міжнародної платіжної системи. Сума операції конвертується у валюту Картрахунку за обмінним курсом А-Банку, що діє на дату проведення А-Банком операції, або за обмінним курсом, що встановлюється тим банком, фінансовою установою або платіжною системою і / або мережею, через які така операція проводиться. Банк не несе відповідальність за курсову різницю.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк продовжує вводити своїх клієнтів в оману стосовно справжнього курсу, по якому списує кошти