Ліквідація банку, неспроможність виконувати зобовʼязання перед клієнтами.

sergiyp777 5 жовтня 2022, 21:40
В мене був валютний депозит в А-банку, захотів отримати свої гроші назад, але вже цілий місяц не можливо цього зробити, через те, що в касі немає валюти. А-Банк ви можете повернути мої кошти, чи вас скоро будут ліквідовувати. Як після цього вам можна довіряти?
Абанк
Підтримка Абанку 6 жовтня 2022, 14:40
Доброго дня! Наш Банк продовжує працювати у звичайному режимі. Показники роботи доводять, що Банк стабільно виконує свої зобов'язання перед Клієнтами та залишається лідером на ринку банківських послуг. У воєнний час валюта в касу надходить із касового обороту, тому у відділеннях не завжди може бути доступна сума у ​​повному обсязі для зняття. Ми також виконуємо свої зобов'язання перед іншими Клієнтами щодо видачі валютних депозитів, переказів тощо. Ми робимо все, щоб всі Клієнти отримували якісний сервіс, тому при зверненні до відділення Ви можете отримати суму, яка доступна до видачі на момент Вашого звернення. З цього питання з Вами зв'язувався наш Співробітник і ми раді, що нам вдалося допомогти Вам.

zig4free
zig4free
5 жовтня 2022, 22:36
Без проблем забирал $ ~20−21 сентября.

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Ліквідація банку, неспроможність виконувати зобовʼязання перед клієнтами.