Скарга

Доброго дня, вчора я стала свідком неприємної ситуації, в відділенні вашого банку, який знаходиться в м Мукачево вул. Маргітича. За допомогою працівників банку створюються величезні черги в касу, а саме сприяють поповнення великої кількості карток одною особою.(не менше 20−30 карток), поповнення в айбокс здійснюється лиш знайомим. Решта часу на самому айбоксі висить вивіска (НЕ ПРАЦЮЄ). Для того щоб заплатити ком послуги, я (і інші клієнти вашого банку) прочекали в черзі щонайменше 1 годину, притому що це була моя обідня перерва, і в касі обслуговувалась лиш одна людина. На скандали клієнтів, керівник відділення ніяк не реагує. Дуже прикра і не приємна (негативна) ситуація. Хочу відмітити, що таке відбувається не вперше. Прохання, посприяти цьому. З повагою Ваш клієнт.
Абанк
24 серпня 2022, 12:23
Доброго дня! Ми детально перевірили інформацію по Вашому відгуку. В день Вашого звернення дійсно спостерігалася черга у відділенні та, нажаль, нашим Клієнтам довелось чекати довше, ніж звичайно. Ми також зацікавлені, щоб Ви могли швидше отримати бажані послуги в касі та здійснити операції.
Порядок черги суворо дотримується, проте на цей час каси працюють з обігу коштів, і для ефективного функціонування каси та забезпечення клієнтів готівкою, співробітник відділення може пріоритетно обслужити клієнтів з черги, які бажають внести готівку до банку. Запевняємо Вас, що ці заходи призначені лише для можливості видачі коштів у касі іншим Клієнтам.
Стосовно терміналів IBox, наразі налаштовано перевірку з боку компанії IBox, через яку гроші можуть зараховуватися до трьох робочих днів, тому для оперативного зарахування рекомендуємо скористатися касою.
Будемо намагатись надалі отримувати від Вас лише найвищі оцінки. Завжди раді бачити Вас знову!

SergeyNina
SergeyNina
24 серпня 2022, 11:48
Ком услуги — в приложении.
Klientst54
Klientst54
24 серпня 2022, 15:58
Про м.Мукачево, відділення по вул Маргітича. Всі завжди чекають черги. І не тільки в банках. Якщо ви хочете обслуговуватись без черги, реєструйтесь , як VIP клієнт. Тоді зрозуміло, що вас не буде турбувати черга в годину в А- банку. Відділення працює не тільки для вас особисто!!! Є велика купа людей, яким теж потрібно обслуговуватись. Не лише вам одній! Але , з коментарію видно, що ви або перезбудженні, або просто з поганим настроєм людина. Ми, пенсіонери, стоїмо в черзі, а не робимо проблем! І хочу сказати , дуже вдячний дівчатам цього відділення за чуйне відношення до нас. Окрема подяка керівниці цього відділення ! Ще ні одного разу не було, щоб я до мене нахабно чи неповажливо відеслись.
client05
client05
26 серпня 2022, 18:20
172642MER- ви мабуть МЕР міста, що черга вас так обурила. Не маєте часу- платіть ком послуги онлайн, чи розуму забракло?

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку