Прекрасний банк, рекомендую

IvanYaskov 22 листопада 2021, 5:02
Користуюся цим банком і максимально задоволений, на моєму досвіді не було такого щоб сервісна підтримка оператори чи гаряча лінія були не компетентними у вирішенні будь-яких питань. Сервіс підтримки клієнта на висоті. Банк має прекрасні умови для виконання послуг і банківських операцій переважаюче число яких відбувається без комісії. Терміни вирішення проблем вражають, користуючись цим банком будьте впевнені що вашу проблему буде вирішено меньше ніж за хвилину завдяки прекрасно підготовленому сервісному центру. Обслуговування на висоті.
Найкращий з усіх що я бачив інтернет-банкінг.
Додаток на ваш смартфон має дуже велику кількість функцій і можливостей, ви повністю керуєте своїм банківським акаунтом. У цьому банку Ви Власник свого рахунку.
Креативний дизайн і неординарність у візуальному плані.
Якщо ви хочете знати що таке сервіс де не потрібно чекати рекомендую А-банк
Абанк
Підтримка Абанку 22 листопада 2021, 8:44
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку, нам дуже приємно! Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір! Зробимо все, щоб Ви й надалі отримували лише позитивні емоції від співпраці з нами.😊

Zhmunya
Zhmunya
28 листопада 2021, 7:03
Иван, видно что вам не спится, но это не повод чтобы преукрашать ситуацию с А-Банком и его приложением.
То что вы не видели другие банковские приложение никак не делает приложение А-Банка лучшим.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку