Скасували кредитний ліміт без попередження

Дима Зенкин 5 листопада 2021, 10:47
Був довгий срок відповідальним клієнтом А-банку, користувався майже усіма послугами і мене все влаштовувало. Ніколи не виходив на прострочку. Пару днів потому отримав повідомлення що мій кредитний ліміт з 80000 гривень знижено до 0 гривень, хоча були деякі плани на покупки к новорічним святам. Служба підтримки відписується шаблонними відповідями. Пишу це не для того щоб А-банк мені повернув ліміт, довіри до цієї організації вже не повернути і свої рахунки я там закрию. Пишу для всіх, щоб могли зробити виважені висновки перед тим як відкривати в А-банку рахунки. Всім бажаю миру та здоров’я!
Абанк
Підтримка Абанку 5 листопада 2021, 16:50
Доброго дня! Приносимо Вам вибачення, нам шкода, що зазначена Вами ситуація спричинила незручності. Рішення про встановлення суми ліміту приймається індивідуально по кожному Клієнту, виходячи з безлічі чинників — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків.
Карта «Зелена» може бути корисна не тільки для отримання кредитних коштів. Є безліч інших переваг — це відсоток на залишок, підвищений кешбек при витратах особистих коштів! Активне використання особистих коштів по карті підвищує шанси на отримання ліміту в рамках бажаної суми. Також можемо порекомендувати Вам перевірити Вашу кредитну історію, в разі наявності договорів розглянути можливість їх часткового або повного погашення, а також активно використовувати карту в рахунок особистих коштів і інші продукти Банку. Розміщення депозиту також підвищує шанси на збільшення ліміту.
Ми завжди намагаємося надати кредитування Клієнту, індивідуально розглядаємо кожну ситуацію і якщо у Банку буде для Вас пропозиція з кредитування Вам обов'язково надійде звернення від нас.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Скасували кредитний ліміт без попередження