Картка «Зелена»

igortit7 3 вересня 2021, 17:14
Відділення за адресою: Рівне, вул. Гагаріна, 39
Поки задоволений користуванням А-Банком, порадувала відсутність черг у банку, відсутність комісії за переказ з картки на картку, поповнення мобільного, а також сплатою комунальних послуг. Проблем з поповненням картки не було, терміналів достатньо! І ще ставки по депозитам вище, ніж в інших банках, також плюс! Ще було би добре, розвити власну мережу банкоматів, щоб не було обмежень на зняття готівки, які встановлюють банкомати інших банків, а каса працює за графіком роботи банку.
Абанк
Підтримка Абанку 3 вересня 2021, 17:54
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку, нам дуже приємно. Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір! Зробимо все можливе, щоб радувати Вас і надалі! Ви можете знімати кошти в будь-якому банкоматі України🍏😊

Mel UA
Mel UA
3 вересня 2021, 19:26
Шановний представник банку, але ж ви знаєте, що усі банки без виключення встановлюють ліміти на зняття, питання було по суті, чи планується хоча б по 1 встановлювати в людних місцях обласному центрі спочатку, в касі не зручно знімати з ваших карток і лише у робочі дні??? Клієнт з багаторічним стажем у вашому банку.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
5 вересня 2021, 15:50
Доброго дня! Дякуємо Вам за приділений час і цей коментар. На разі ми не плануємо реалізацію власної мережі банкоматів. Проте, обмеження на суму зняття встановлює не А-Банк. Ви можете проводити зняття готівки в будь-яких банкоматах на території України без жодної додаткової комісії (доречи, деякі банкомати дозволяють знімати більше 1000 гривень за одну транзакцію), а також ми завжди раді бачити Вас у відділеннях нашого Банку, де Ви зможете зняти бажану суму з картки! 🍏😊
igortit7
igortit7
5 вересня 2021, 18:36
Будь-ласка, візьміть до відома пропозицію про встановлення власних банкоматів, хоча би по одному в кожному місті де є ваші відділення, повністю погоджуюсь з коментарем вище! Порадуйте нас!

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43