Кримінал.

380934023007 17 травня 2021, 19:51
М’яко кажучи, щоб нікого не образити, а банк гірший банк з яким я мав зв’язок!!! маю кредитний ліміт, відсотки плачу вчасно!!! раніше телефонували, попереджали за декілька днів що підходить час внеску відсотків, ок, дякую, заплачу!!! минулого місяця не дзвінка, не смс від банку, просто сам зайшов і подивився інформацію що останній день оплати, вношу гроші, списують меншу суму, залишають залишок ,і повідомляють про те що мені нараховуються відсотки за прострочку!!!інформація в особистому кабінеті одна, оператор говорить інше!!! виявляється, що мені потрібно було оновити прогу,і тепер мої проблеми! тобто я, маю фільтрувати коли у вас там зміни ??? перевести з карти на іншу то жах!!! в чаті просять підтвердження, бот випадає хв на 20, потім все по новій, далі блокують карту ,і розблокувати онлайн не можливо! так як відділення в моє містечку немає, я чухаю потягом до них 110 км і назад, щоб карту розблокуват
и, альо, 21 століття на дворі!!! не рекомендую!!! беріть приклад з Моно банку, там усе як має бути!!!
Абанк
Підтримка Абанку 18 травня 2021, 10:13
Доброго дня! Інформацію стосовно суми мінімального щомісячного платежу Ви завжди можете переглянути в особистому кабінеті АБанк24 або в голосовому меню зателефонувавши на номер 7776. Також перевірили інформацію, стосовно обов'язкового платежу за квітень, Ви отримували від нас Push-повідомлення, яке інформувало Вас про суму, яку потрібно внести аби не вийти на прострочення.
Умови нарахування відсотків на карту «Зелена» не змінювалися, та складають 3,4% на суму заборгованості.
З приводу переказу коштів, розуміємо, що додаткове підтвердження, може викликати незручності, однак таке підтвердження операцій потрібно в цілях безпеки, оскільки ми турбуємося про зберігання Ваших коштів на карті.
Дійсно відділення не завжди може бути поруч, але підтвердження може бути віддаленим, за допомогою відеовиклика на Ваш смартфон та розмовою з нашим Співробітником, але якщо така можливість відсутня, тоді дійсно потрібно звернутися лише до відділення.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку