Жах

asu 8 січня 2021, 12:33
Виродки тероризують дитину, вимагають сплатити кредит, при тому, що ніхто в родині не користується послугами цього банку. Постійно телефонують з різних номерів, пишуть в вайбер. При цьому у дитини телефон більше часу ніж існування самого банку. Служба підтримки пропонує пройти сім кіл пекла для вирішення проблеми.
У підсумку у дитини істерика, боїться користуватись телефоном та відповідати на дзвінки навіть від рідних.
Абанк
Підтримка Абанку 8 січня 2021, 15:37
Доброго дня!
Приносимо вибачення за незручності, ця ситуація могла виникнути тому, що номер був зареєстрований раніше за іншим Клієнтом Банку, ми дуже раді, що питання було вирішено. Сподіваємось надалі Ви будете отримувати лише позитивні емоції від взаємодії з Банком.
Полезный комментарий
asu 8 січня 2021, 15:39
Після публікації відгуків на FB та мінфіні представники банку вийшли на зв’язок та запевнили, що телефон дитини прибрали з бази, і вона більше не буде отримувати дзвінків та повідомлень з банку.

asu
asu
8 січня 2021, 15:39
Корисний коментар
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
9 січня 2021, 13:16
Доброго дня! Завжди раді допомогти Вам! :)

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку