Кончено-дибільний банк

s0804 7 грудня 2020, 19:45
Власник видав мені довіреність на отримання коштів та залишив картку, банкомати більше 1 тис грн не видають а зняти треба велику суму, звернувшись до каси, гроші не можу зняти вже третій день, то кудись довіреність відправили, то перекинули на мою картку гроші і я вже маю зі своєї знімати, то без картки за паспортом не видають, хоча вправно нав'язують свою кредитку яка нафіг нікому не потрібна. Тікайте від такого банку чим далі.
Абанк
Підтримка Абанку 8 грудня 2020, 12:38
Доброго дня! Якщо Вам необхідно зняти готівкові кошти, з боку А-Банку немає обмежень на зняття готівки ані у пунктах видачі готівки А-Банку, ані в пунктах видачі інших банків. Обмеження можливі з боку банку, в пункті якого Ви бажаєте отримати кошти.
Всі клієнти А-Банку без обмежень можуть отримати суму в касі А-Банку. Ми будемо раді детальніше перевірити інформацію і допомогти Вам. Просимо Вас надати нам відповідь у приватному повідомленні.

19036256
19036256
27 січня 2021, 13:09
Такое почти во всех банках. Если нужна большая сумма-в кассе нужно заказывать на определённый день и час. Если снимаете в банкомате другого банка, то у каждого ДРУГОГО БАНКА, свои ограничения на снятие денег не с их карт. Я с карты Ощада в банкомате Пивденный могу снять только 3000, в банкомате Приват 5000. Вы странный, любой банк имеет такие проблемы. Снимайте в банкомате А-Банка.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку