Помилкове перерахування коштів

Zoreslava 30 листопада 2020, 16:39
Добрий день. Оформила договір розтермінування на товар в А-банку. Помилково перерахувала кошти на рахунок розтермінування. Звернувшись в банк отримала відповідь, що кошти повернути не можна. Вони зараховуються як дострокове погашення. Мала аналогічну ситуацію в іншому банку… кошти не повернули але зарахували як наступний платіж. Так що більше послугами цього банку користуватись не буду і іншим не раджу. Всі помиляються… треба іти на зустріч клієнту.
Абанк
Підтримка Абанку 30 листопада 2020, 18:49
Доброго вечора! Ми інформуємо Клієнта при оформленні кредиту через будь-який канал нашого Банку про те, де можна ознайомитися з договором і умовами погашення, оскільки розуміємо, як важливо отримувати продукт і детально ознайомитися з умовами. Також на етапі самостійного оформлення кредиту ми надаємо детальне описання всіх умов. На сайті Банку також детально описані всі умови кредитів, які надає Банк, є кредитний калькулятор і шаблон договору. Будемо раді допомогти Вам і розібратись в ситуації. Ми перевіримо інформацію і з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Помилкове перерахування коштів