Шахрайство

Ирина Алегрова 30 серпня 2020, 18:21
Будь ласка надайте адресу, за якою можливо звернутись у місті Києві до вашої фінансової установи, та з'ясувати, чому без мого відома було відкрито картковий рахунок на моє ім'я, кого ви фотографували під час укладання договору, рух грошових коштів, та отримати письмове пояснення щодо вищеозначених питань.
Абанк
Підтримка Абанку 30 серпня 2020, 19:44
Доброго вечора, Ірина! Раніше ми адресували Вам звернення у приватному повідомленні. Просимо Вас дати відповідь на наше приватне повідомлення, щоб ми змогли перевірити всю інформацію та допомогти Вам у вирішенні питання.

Ирина Алегрова
Ирина Алегрова
2 вересня 2020, 3:11
Дякую за відповідь, але у моєму повідомленні немає нічого приватного, оскільки ваша установа протягом півтора року жодним чином не реагувала на повідомлення про шахрайство. Врешті решт, зважаючи на дзвінок співробітника вашої установи, з котрою я не укладала жодних договорів, маю надію отримати відповідь .
3 вересня 2020, 8:40
Доброго ранку,Ірина! Ми займаємось Вашим питанням і обов'язково зв'яжемось з Вами за результатами вирішення.
7 вересня 2020, 19:39
Доброго вечора,Ірина! Банк розглянув Ваше питання. На жаль, нам не вдалось до Вас додзвонитись. Деталі ми адресували Вам у приватному повідомленні.Дякуємо.

Курс валют в Абанку

USD 39.4 40