Акція «Зимовий запас»

anikola 8 листопада 2019, 20:56
Не виконують умови за акцією «Зимовий запас». Коли прийшов час виплати кешбеку, придумали додаткову умову, що потрібно відкрити картковий продукт «Зелена картка». На неї, нібито, проходить виплата кешбеку. Хоча в умовах нарахування кешбеку немає жодного слова про виплату саме на «Зелену картку». Ось посилання: https://a-bank.com.ua/static/news/promotion_winter_stock_ua.pdf
Час іде, а виплати немає і не обіцяють.
Ломбард…
Абанк
Підтримка Абанку 12 листопада 2019, 15:34
Доброго дня! Умови отримання Кешбек вказані на нашому сайті https://a-bank.com.ua/news/winter-stock на сторінці акції.
Якщо Ви відкриєте в ході акції вклад Online з картки А-Банку, яку поповните або перерахуєте кошти на неї з картки іншого банку — ми повернемо Вам комісію у вигляді кешбек (надається для власників картки Зелена та Універсальна Gold з PayPass).
Для того щоб у нас була можливість перевірити інформацію по Вашій ситуації і допомогти Вам у вирішенні питання, дайте відповідь нам, будь ласка, на приватне повідомлення.

corsww
corsww
8 листопада 2019, 21:44
Так там наверное нужно спичками страницу подогреть и текст и проявится)
anikola
anikola
20 листопада 2019, 19:00
Нічого не вирішили. Через тиждень надали відповідь, що потрібно випустити «зеленку». Ще раз нагадую, в умовах виплати кешбеку немає жодного слова про виплати саме на ці картки!!!

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8