Скарга

Gost8 11 серпня 2019, 11:35
03.07.2019 року я звернулася у відділення А-Банку в м. Кременчук п-т Свободи буд. 57 з заявою перевести кошти з однієї моєї карти на іншу. Станом на сьогодні заява не розглянута, операція не виконана. На гарячій лінії при кожному моєму зверненні обіцяють прискорити розгляд справи, та відтягують час відповідями: регламент обробки 3 дні, потім збільшили на 30. Минув уже місяці, як я не можу скористатися власними коштами.
Абанк
Підтримка Абанку 12 серпня 2019, 12:36
Доброго дня! Приносимо Вам свої вибачення за довге очікування. Ми перевіримо всю інформацію і зробимо все можливе для прискорення питання

Gost8
Gost8
12 серпня 2019, 14:12
Наталь, це єдина стандартна фраза яку я чую протягом місяця, ніяких здвигів і дій з боку банку не має. Відправила скаргу до НБУ, надіюсь моя справа вирішиться скоріше
Марія Стоніс
Марія Стоніс
10 квітня 2023, 20:17
Нажаль цей банк підтримує шахраїв Прохання про повернення коштів,які були обманним чином переказані клієнтом цього банку ,не задовільнилось
Antoni77777
Antoni77777
16 жовтня 2023, 9:59
Два дні тому , були якісь проблеми технічні. В мене 4 рази знялось в АТБ кошти , три рази повернулись четвертий раз досі ні. На прохання повернути мої власні кошти, мені кажуть чекати 55 днів. Це взагалі странно бо такого регламенту немає взагалі в Україні. І чому людина повинна із за Ваших збоїв чекати свої особисті кошти ? Мені можливо треба у Вас питати чи можу я витрачати свої гроші, або який туалетний папір купувати і взагалі чи можу я це зробити. ? 21 вік гроші стирили і кажуть чекати …не а-банк , а не ясно що це таке
Dog777
Dog777
25 лютого 2024, 16:41
Самий гірший банк , тільки-но зрозуміла що є спроба шахраїв зняти кошти одразу повідомила оператору, було все перевірено і заблоковано карту. оператор запевнив що все нормально можете не хвилюватися, а декілька днів тому прийшло смс що мені потрібно внести обов’язковий платіж . і як донести тепер до банку що я не знімала ті кошти і взагалі не знаю куди вони поділися я теж не знаю! Тож раджу всім не користуватися і взагалі не зв’язуватися з цим банком

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку