Жахливо самий не надійний банк

Артем Гусев 20 липня 2018, 21:26
Узяв невеликий кредит завжди гасив вчасно до тієї миті коли пішла затримка з з\п але з ким не буває не правда?
Почали надходити дзвінки з банку питали чому ви не зплачуєте вчасно борг я ж і кажу так і так затримка по зарплаті тощо а той чоловік що розмовляв зі мною по телефону говорить мені ви повинні заплатити 1560 гривень до 11 числа (коли у мене 1077 щомісячний платіж) чи зможете ви знайти таку сумму тобто в родичів чи перепозичити кажу ні не зможу тобто ви відмовляєтесь платити кредит ні не відмовляюсь але я не зможу заплатити вчасно, в такому разі я ставлю відміну платежу та кинули слухавку…
Потім мені на наступний день почали сипатися дзвінки з різних номерів зазвичай абонент (Life) я вже не відповідав.
Нещодавно надійшло смс повідомлення у вас є 4 години щоб сплатити борг! Погроза? Так і є!
Після чого надійшов лист до почтового ящика в якому йшла річ що якщо ви не сплате-те борг то до вас буде виїзд группи по опису майна! Але в листі було надруковано що борг 1077 а не 1560 то де взялась ця сумма звідки?
Але ще є одне до мене в один прекрасний день телефонував як він представився з А банку чоловік Денисов Микола Іванович та говорить мені що у мене намагаються перевести з мого рахунку 2,500 тисячі гривень і каже мені щоб цього не сталося пройдіть пункти які я вам буду говорити назвіть 16 цифер карти дату назвав тепер переверніть карту назвіть мені відділення вашого банку там три цифри у відповідному полі тобто (CVV)код зрозумів що шахрай вирішив підіграти так як у мене на картці було 0,50 гривень :-))) назвав зараз вам прийде код назвіть його мені назвав по вайберу примітка саме так по вайберу приходить смс повідомлення у вас бракує коштів для переводу сумма 3800 :-))) А тепер питання звідки у них просочилась інформація про своїх клієнтів?
Зателефонував на гарячу лінію а там мені пані з посмішкою відповідає то працюють шахраї)))Так так вам не показаль працюють!!! А ТЕПЕР ЗВЕРТАННЯ ДО ПРОСТИХ ГРОМАДЯН ЯКЩО ВИ ЧИТАЛИ МОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ ЗРОБІТЬ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПО

21 липня 2018, 7:27
Шановницй, не стоит называть свои (секретные) данные непонятно кому, а то и без трусов останетесь. Вы можете об этом прочитать на сайте любого банка, тк если бы вам смогли поднять лимит по кредиту и снять эти деньги, то только вы были бы виноваты в воровстве денег у вас. И соответственно, только вы бы выплачивали этот кредит.
21 липня 2018, 20:03
Шановний ми живемо в Україні так що могли би ви писати не на мові країни агрессора це по перше, по друге якщо ви не уважно чітали моє повідомлення то там я сказав підіграти! І на сам кінець навіть ліміт кредиту підвищується за згодою власника картки тобто без мого відома цього б не відбувалося і їм би прийшлося виконувати дві операції! Тому якщо ви не надто освідомлені то навіть не варто намагатися спростувати мої повідомлення!!! Сам служив в НГУ так що я немало законів знаю!!!
21 липня 2018, 21:36
Ну, писать я буду на удобном мне языке. Вам бы немного финансовую грамотность подтянуть.
Для расширения вашего кругозора рекомендую узнать, как увеличивается кредитный лимит, можете больше почитать об этом в ветке ПБ или узнать в отделении.
Не благодарите.
22 липня 2018, 15:46
Так як відгуки користувачів а банка 99 відсотків жахливо пора їм закриватись!
23 липня 2018, 0:38
І ви ще чогось хочете тут добитись внести свою чепуху питання звідки у них просочилась інфа про своїх клієнтів так і остається загадкою!
23 липня 2018, 2:06
Банки зобов'язані забезпечити збереження банківської таємниці шляхом:
— обмеження кола осіб, що мають доступ до інформації, яка становить банківську таємницю;
— організації спеціального діловодства з документами, що містять банківську таємницю;
— застосування технічних засобів для запобігання несанкціонованому доступу до електронних та інших носіїв інформації;
— застосування застережень щодо збереження банківської таємниці та відповідальності за її розголошення у договорах і угодах між банком і клієнтом.
Службовці банку при вступі на посаду підписують зобов'язання щодо збереження банківської таємниці. Керівники та службовці банків зобов'язані не розголошувати та не використовувати з вигодою для себе чи для третіх осіб конфіденційну інформацію, яка стала відома їм при виконанні своїх службових обов'язків.
Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов'язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб.
У разі заподіяння банку чи його клієнту збитків шляхом витоку інформації про банки та їх клієнтів з органів, які уповноважені здійснювати банківський нагляд, збитки відшкодовуються винними органами.
23 липня 2018, 2:07
Ознайомлюйтесь уважно!
23 липня 2018, 2:22
Завантажив скрін з смс тому якщо хтось думає щось ще писати прошу до уваги!

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
USD 41 41.6

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Жахливо самий не надійний банк