Прошу роз'яснення

nadyshukk72 18 січня 2018, 19:52
Доброго дня. 06 грудня 2017 року я мала терміново сплатити велику суму за лікування чоловіка після інфаркту. Звернулась до відділення А-Банку з проханням оформити кредит. На картку Універсальну, як мені пояснили працівники банку, ліміт можуть і не встановити (бо я не є клієнтом банку), і результат чекати потрібно кілька днів. Тому запропонували разом з Універсальною карткою оформити кредит на умовах та правилах надання кредиту «Швидка готівка». До А-Банку я зверталась вперше і про особливості такої швидкої готівки раніше не чула. Працівники банку поясили мені, що коли я зніму з картки потрібну суму, то сплачувати необхідно буде щомісяця по… грн. або ж закрити кредит достроково. У мене навіть думки не було запитати, а що буде, якщо я кошти з картки все ж таки не зніму? У паспорті кредиту такого я не прочитала, і працівники банку мене про результат такої можливої ситуації не повідомили. Поряд з тим, що я оформила картку на швидку готівку в А-Банку, коштами на лікування чоловіка мені допомогли родичі і знайомі. І тому жодної гривні з картки я так і не зняла. Отак вона собі і пролежала більше місяця у шафі. Сьогодні зателефонувала представник банку і сказала, що незалежно від того, знімала я з картки кошти чи ні, щомісячну суму і відсотки я повинна все рівно сплачувати. То що ж тепер? Ліміт картки 30 тисяч. Сплачувати щомісяця необхідно по 2790 грн. То, так і не скориставшись коштами, я маю сплачувати щомісяця такі суми тільки за те, що вдома лежить картка з лімітом? Запитання задаю тут на сайті. Заяву схожого характеру написала у відділенні А-Банку. Завтра відправлю такий же лист до обласного відділення Банку і звернусь до юриста. Сподіваюсь, що ніякі кошти сплачувати мені не потрібно. Інакше, буду шукати правди далі. Всі підводні камені треба показувати одразу, а не наживатися на тих, кому край необхідна допомога.

Alkon
Alkon
18 січня 2018, 22:48
Да, судя по условиям с сайта. они кабальные((((( https://a-bank.com.ua/cash-credit
19 січня 2018, 1:27
Кредитный лимит — не является кредитом, пока эти деньги, в пределах кредитного лимита, не будут сняты/выданы или переведены на другой счет по Вашему поручению.
pmn19
pmn19
19 січня 2018, 10:55
Значит «Швидка готівка» не кредитный лимит на карту, а обычный беззалоговый кредит, сумму которого просто перечислили на карту Универсальная. И тогда всё логично.
Марія Нік
Марія Нік
19 січня 2018, 11:13
Напишите четкий запрос в НБУ — \это дешевле, чем юристы и суды, а проверка банка может обязать более четко и правильно формулировать условия кредитных договоров. И уж точно не дискредитировать клиентов! Кстати, Инспекция по правам потребителей тоже может быть полезна в данном вопросе!
nadyshukk72
nadyshukk72
19 січня 2018, 12:04
Дуже всім дякую за коментарі! Спробую скористатися отриманими порадами.
19 січня 2018, 14:13
Для начала по свежим воспоминаниям запишите себе на листик: когда, где и какие документы Вы подписывали, какие документы Вам дали, с кем говорили…
Это много сил и времени не займет, но может может помочь в дальнейшем.

В НБУ можете не писать, они Вам ответят банальной отпиской и ничем не помогут.

Вам тут навряд ли кто-то может посоветовать, какую тактику выбрать и как действовать дальше с этим банком. Так как для этого нужно хорошо разобраться в предмете договора и быть юридически подкованным.

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8