Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Абанку: Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2-1А

Адреса:
Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2-1А
Телефон:
7776
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, (каса: 09:00-18:00, перерва: 13:00-14:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
2
6 лютого 2023, 17:42
По закінченю вкладу мав намір купити $ під депозит, натомість автоматично продлили без повідомлень (зазвичай принаймі усі 5років за 2−3дні до закінчення телефонував представник банку) звернувшись до відділення спочатку взагалі нехотіли розмовляти на цю тему, потім сказали що поспілкуються з головним і надуть відповідь до вечера…
Відповіді небуло до кінця наступного робочного дня (дзвінок з банку що вирішують)…
До кінця тижня відповіді ненедали … Звернувшись в банк завірили що подали заявку регіональному, і чекають на результат…
Через тиждень подзвонили і сказали що відхилили, тягнули час і складається враження що ніхто нічого робив…
Коментарі (8)
Ответ банка
Абанк
abank24
7 лютого 2023, 9:27
Доброго дня! Щодо отримання вкладу та відмови від його продовження повідомляємо: вклад автоматично продовжується та встановлюється новий розмір процентної ставки за Депозитним договором, що відповідає розміру процентної ставки, що діє у Банку для таких депозитів на дату продовження.
Клієнт має право протягом 5 днів з моменту закінчення строку вкладу надати розпорядження про повернення коштів.
Відмовитись від продовження вкладу Клієнт може в АБанк24 або відділенні Банку, дана можливість відкривається заздалегідь. У нашому додатку або у версії АБанк24 для ПК, Клієнт має можливість провести виплату коштів за терміном отримання свого вкладу на картку у відповідній вкладу валюті.
Рекомендуємо отримати кошти відповідно до періоду отримання вкладу, якщо рішення не зміниться, у АБанк24 (дата отримання також відображена у додатку) на картку. Також, в разі бажання відмовитись від продовження депозиту на новий строк, радимо в додатку АБанк24, у веб-версії через ПК в розділі «Депозити» натиснути кнопку відмови від продовження.

Ми перевіримо Вашу скаргу на обслуговування та інформацію, яку Вам надавали у відділенні. По рішенню ми зв'яжемось з Вами. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю!
5
19 грудня 2020, 2:06
В мене питання, ось скажіть мені, будь ласка, якщо ось клієнт звертається у відділення банку з довіренністю від натаріуса, яка видана від імені свого батька на сина і вказано таке речення: «Що можна знімати будь-які кошти в будь-яких банківських установах України» і через декілька днів отримую відмову від юрвідділу, мотивують, що не вказано акцент банк, то як діяти далі, а будь-яка банківська фінустанова не є А-банк, прошу ще раз розібратись і вирішити моє питання позитивно, в іншому різі нехай розбирає моє питання головний офіс Нац.банку.
Коментарі (1)
Ответ банка
Абанк
abank24
19 грудня 2020, 14:13
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та прийнятий від нас дзвінок, ми зацікавленні допомогти Вам в вирішенні даного питання, ми розглянемо детально всю інформацію та зв'яжемось з Вами.
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відділення та банкомати Абанку в Хмельницькому 🏦 / Відділення Абанк: вул. Степана Бандери, 2-1А, Хмельницький
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Абанку за адресою Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2-1А. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Абанку - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Абанку розташованому за адресою  Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2-1А- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.