- 22 листопада 2022, 3:37
Відповідь тим, хто пишається що виконує свій громадянський обов'язок
Пошана за ваші сплати, та це є обов’язок кожного громадянина Украіни. Та я не про те, а про повагу один до одного, Поняття «рабский хохол», є ще епітет «жлоб». Так от, рабська натура, це означає зверхневе ставлення до інших, принижування тих, хто попав і біду, призирливе відношення до закликів допомогти, хамська ні чим не обгрунтована пихатість, зневажання інших людей особливо коли про них нічого не знаєш, спроба принизити інших тому, що це безкарно, та без наслідків. Такі натури зазвичай самозатверджуются таким чином, бо всередині нема тих гідних якостей які є в справжніх україньцях.
Справжні українці, це люди з високою гідністю, та розуміння відносятся до інших, с повагою та співчуттям готові допомогти, підтримати, підсказати, з розумінням відносяться до кожного, без різниці статусу, вони ввічливі, дружні, справжні Україньці чесні, та правдиві, ніколи не кривдять. До такого Україньця або Українки якщо звернутися за допомогу вони ніколи не відмовлять, завжди відкриті душею.
То до яких ви відноситесь, самі вирішуйте, хоча як правило себе не видно, бо за соринкою у оці брата свого, не бачиться колода у свомему оці.
Бережіть себе, бо в житті бумеранг є законом. Не дай Боже вам бути в тому становищу, яке ви призирливо коментуете. Є сили які можуть вирівняти чиюсь зневагу і пихатість, поставивши в таке само становище, особливо коли в Україні йде війна. Бережіть себе.
Слава УкраЇні, Героям Слава.
|
|
0
|
- 19:45 Військові ставили на війну: в Ізраїлі заарештували резервістів за інсайдерські ставки на Polymarket
- 17:30 Курс валют: міжбанк, НБУ, обмінники
- 17:00 Bitunix запускає кампанію до Дня святого Валентина з подарунками та конкурсом на 810 000 USDT
- 10:50 Курси валют на п'ятницю: банки, обмінники, НБУ
- 09:21 Binance достроково завершила покупку біткоїнів до фонду безпеки SAFU
- 08:00 Кремль хоче повернутися до доларової системи
- 12.02.2026
- 19:17 Третина зумерів та міленіалів хочуть у подарунок криптовалюту — опитування
- 18:57 Facebook увімкнув монетизацію для українських користувачів
- 18:27 Попри блекаути та війну місцеві бюджети отримали понад 40,5 млрд гривень
- 18:03 Гетманцев розповів, що суттєво гальмує розвиток оборонки


Коментарі