Мінфін - Курси валют України

Встановити

Акції банків

Активні
Минулі
Платіжні карти
Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк 20% знижки на поїздки з Bolt від Райфу.   до 15 березня 2024

Разом з Visa Райф підготував приємну пропозицію для власників преміальних карток. А саме у період з 15 вересня по 15 березня 2024 року діятиме постійна знижка 20% при замовленні поїздки у будь-якій категорії.

Південний Південний Південний Мотиваційна програма від Visa для клієнтів корпоративного бізнесу.   до 31 березня 2024

Вигравайте круті призи з бізнес-карткою Visa від банку «Південний».

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Оновлення послуги Fast Track для власників преміальних карток Visa від Райфу.   до 31 березня 2024

Для держателів преміальних карток, Visa Signature та Visa Infinite від Райфу доступний сервіс Fast Track International на міжнародних та внутрішніх рейсах у аеропортах: Австрії, Бельгії, Іспанії, Італії, Республіки Кіпр, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини, Франції.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Спеціальні пропозиції для власників преміальних карток Mastercard від Кредобанк.   до 31 березня 2024

Розраховуйтеся преміальними картками Mastercard® та отримуйте кешбек до 5% в окремих магазинах, знижки до 15% в готелі IL Decameron, в готелі та ресторані Panorama De Lux, до 10% в ресторані Whisky Corner, до 7% в клініці Medissa і 15% в салоні краси Leo Beauty Club.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Рекомендуйте друзям «всеКарта» від ПУМБ та отримуйте грошові винагороди!   до 31 травня 2024

Рекомендуйте друзям відкрити картку «всеКарта» в гривні, щоб кожен з вас отримав справжні грошові винагороди

Сторінки: 1234