Мінфін - Курси валют України

Встановити

Акції банків

Активні
Минулі
Платіжні карти
Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк 40% знижки на покупки із карткою АТБ від Райфу   до 31 грудня 2023

Вже з 26 травня ваша картка АТБ від Райфу до щоденних вигідних покупок принесе до 40% знижки на вікенд на обрані хітові товари.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Fishback на пальне з преміальною карткою від Райфу.   до 31 грудня 2023

До всіх переваг преміальних карток Visa від Райфу додаємо знижки балами на АЗК ОККО. Якщо ви вже є учасником програми лояльності Fishka, розраховуйтесь своєю преміальною карткою Visa щоразу коли відвідуєте АЗК ОККО та отримуйте ще додатковий Fishback.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Акція «Бізнес-підтримка» від Ukrsibbank   до 31 грудня 2023

До кінця 2023 року діє акція «Бізнес-підтримка», яку пропонує Ukrsibbank BNP Paribas Group для представників Середнього та Малого бізнесу України.

В рамках пропозиції компанії зможуть отримати грошову винагороду за перерахування заробітної плати та виплат прирівняних до неї на картки їхніх співробітників, відкритих в Ukrsibbank в рамках зарплатно-карткового проєкту.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Ваша допомога — важливий інгридієнт.   до 31 грудня 2023

На платформі єДопомога лише в декілька кліків ви можете забезпечити необхідним тих, хто цього потребує, а за свої донати карткою Mastercard від Кредобанку отримати унікальний подарунок. 20 найактивніших учасників мають змогу виграти онлайн-майстер-клас із приготування борщу від кулінарного єДопоможця Євгена Клопотенка.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Донатьте карткою Mastercard від Таскомбанку в застосунку Uklon і підтримуйте українських волонтерів.   до 31 грудня 2023

Mastercard разом з партнерами доєдналися до проєкту #UklonВолонтер, в рамках якого доставляється гуманітарна допомога переселенцям, їжа для тварин у притулках і ліки для людей з окупованих територій. Зробити свій внесок у добру справу може й кожен власник картки Mastercard від Таскомбанку.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Піклуватись про своїх улюбленців стає не тільки простіше, але й вигідніше разом з карткою Mastercard від Оксібанку та E-Zоо.   до 31 грудня 2023

Скористайтеся спеціальною пропозицією від Mastercard та E-Zоо, отримуєте знижку 10% за оплату товарів карткою Mastercard® від Оксібанку.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Піклуватись про своїх улюбленців стає не тільки простіше, але й вигідніше разом з карткою Mastercard від Таскомбанку та E-Zоо.   до 31 грудня 2023

Якщо ви тільки починаєте користуватися сервісом Uklon, у вас є нагода отримати чималу знижку за умови оплати з Mastercard.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Піклуйтесь про чотирилапих і заощаджуйте.   до 31 грудня 2023

Відтепер піклуватись про своїх улюбленців стає не тільки простіше, але й вигідніше — бо за оплату товарів карткою Mastercard® ви отримуєте знижку 10%.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Колесо Фортуни в додатку «Сільпо» та персональні пропозиції від Mastercard.   до 31 грудня 2023

Купувати в «Сільпо» стає ще вигідніше та цікавіше! Відтепер крутіть Колесо Фортуни у вашому додатку «Сільпо» та вигравайте цікаві пропозиції розраховуючись картою Mastercard від Оксібанк.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Марафон поповнень з Mastercard.   до 31 грудня 2023

Найновіші «яблучні» смартфони за поповнення мобільного через Приват24.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Майструємо приватні знижки   до 31 грудня 2023

5% знижки в MOYO з карткою Mastercard («Універсальна» чи преміальна)

Юнекс Банк Юнекс Банк Юнекс Банк Відкрий безкоштовний доступ до якісного контенту зі SWEET.TV та Visa!   до 31 грудня 2023

Скористайся пропозицією від Unex Bank та отримайте доступ до каналів на будь-який смак без реклами. Власникам всіх карток Visa від Unex Bank з тарифом Visa Premium абсолютно безкоштовно!

Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Відкрийте безкоштовний доступ до якісного контенту зі SWEET.TV та Visa.   до 31 грудня 2023

Відкрийте безкоштовний доступ до якісного контенту зі SWEET.TV та карткою Visa від Агропросперис Банку! Понад 260 каналів на будь-який смак, 10 000+ фільмів, серіалів та мультфільмів без реклами, підключення на 5 пристроях без додаткової плати, а ще телебачення онлайн та у записі. Все це доступне власникам всіх карток Visa від Укргазбанку з тарифом Visa Premium абсолютно безкоштовно!

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Відкривайте безкоштовний доступ до якісного контенту зі Sweet.tv.   до 31 грудня 2023

Доступ до тарифа Visa Premium від Sweet.tv. відкритий для усіх власників карток Visa від ПУМБ в Україні та за кордоном. До 31.12.2023 діє безкоштовний доступ до 225 телеканалів, бібліотеки найрейтинговіших фільмів та серіалів.

Кліринговий Дім Кліринговий Дім Кліринговий Дім Відкривайте безкоштовний доступ до контенту SWEET.TV з картками Visa від банку «Кліринговий Дім»   до 31 грудня 2023

Понад 260 каналів на будь-який смак, 10 000+ фільмів, серіалів та мультфільмів без реклами, підключення на 5 пристроях без додаткової плати, а ще телебачення онлайн та у записі. Все це доступне власникам всіх карток Visa з тарифом Visa Premium абсолютно безкоштовно.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Персональні пропозиції у додатку «Сільпо».   до 31 грудня 2023

Крутіть Колесо Фортуни у вашому додатку «Сільпо», оплачуйте покупки карткою Mastercard® від Кредобанку та вигравайте цікаві пропозиції від Mastercard.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Подарунки під ялинку від Mastercard і Приватбанку.   до 31 грудня 2023

Гаманець вмикайте – 100 тисяч гривень вигравайте.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Отримайте більше з карткою єВідновлення   до 31 грудня 2023

Приватбанк повертає 15% за витрати карткою єВідновлення.

monobank monobank monobank Отримайте більше з карткою єВідновлення від monobank   до 31 грудня 2023

Вже сьогодні клієнти monobank зможуть відкрити в застосунку окрему картку для зарахування цієї компенсації від держави та додатково отримати 5% кешбеком від monobank. А також 1 серпня 2023 року випадково обере одного з клієнтів, який відкрив та отримав виплату на картку єВідновлення у monobank, і подаруємо йому двокімнатну квартиру в будь-якому місті України.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Допомагаємо разом.   до 31 грудня 2023

Збільшуємо суму вашої допомоги за оплатою карткою Mastercard від Кредобанку.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Допомагайте тим, хто цього потребує   до 31 грудня 2023

Приєднуйтесь до благодійної ініціативи від Mastercard® і Fozzy Group за підтримки Міністерства соціальної політики України, щоб підтримати українців, які цього потребують. Збільшуємо суму вашої допомоги за оплату карткою Mastercard від Таскомбанку.

Юнекс Банк Юнекс Банк Юнекс Банк Допомагати іншим ще ніколи не було так корисно, зокрема для тебе.   до 31 грудня 2023

20 найактивніших учасників, які донатять на платформі social.edopomoga.gov.ua, виграють онлайн-майстер-клас із приготування борщу від борщового майстра Євгена Клопотенка.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райф продовжує дарувати подарунки за відкриття картки єВідновлення.   до 31 грудня 2023

Кожен, хто бере участь в державній програмі єВідновлення, може отримати від Райфу та Mastercard додатковий бонус, який допоможе відновити пошкоджене житло.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Розраховуйтесь карткою Visa від Таскомбанку та отримуйте безкоштовний доступ до SWEET.TV.   до 31 грудня 2023

Розраховуйтесь карткою Visa від Таскомбанку за товари та послуги на суму від 5 000 грн на місяць і отримуйте доступ до пакету Visa Premium, що включає 225 телеканалів, широку бібліотеку найрейтинговіших фільмів та серіалів, а також навчальні програми для школярів.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк З карткою Mastercard від Таскомбанку купувати в «Сільпо» стає ще вигідніше й цікавіше.   до 31 грудня 2023

Крутіть Колесо Фортуни у вашому додатку «Сільпо» та вигравайте цікаві пропозиції від Mastercard.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Зробити добру справу, зрадіти цьому ще й з'їсти смачного борщу?   до 31 грудня 2023

20 найактивніших єДопоможців виграють онлайн-мастер-клас із приготування борщу від Євгена Клопотенка. Також переможці отримають бокс-сет із необхідними інгрідієнтами та брендованим фартухом, а щомісяця ми розігруватимемо книжку з автографом Євгена.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Спеціальна пропозиція для власників платіжних карток Mastercard від Оксі банку та Mandau.   до 31 грудня 2023

Ділимось спеціальною пропозицією для власників платіжних карток Mastercard від Оксі банку та Mandau. Купуйте улюблені товари для дому, щось смачненьке для свого улюбленця, або щось цікаве та корисне для дітей, обирайте необхідну електроніку для себе та отримуйте за це приємні бонуси.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Спеціальна пропозиція для власників платіжних карток Mastercard від Оксібанку та Mandau.   до 31 грудня 2023

Ділимось спеціальною пропозицією для власників платіжних карток Mastercard від Оксібанку та Mandau. Купуйте улюблені товари для дому, щось смачненьке для свого улюбленця, або щось цікаве та корисне для дітей, обирайте необхідну електроніку для себе та отримуйте за це приємні бонуси.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Спеціальна пропозиція для клієнтів власників преміальних карток Visa від Райфу.   до 31 грудня 2023

Преміальні клієнти Райфу, які перебувають за кордоном, мають можливість скористатися розширеною лінійкою сертифікатів в програмі лояльності Smartravel.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Спеціальна пропозиція від Mastercard та Mandau.   до 31 грудня 2023

Купуйте улюблені товари для дому або щось смачненьке для свого улюбленця, або щось цікаве та корисне для дітей, або вибирайте необхідну електроніку для себе, оплатіть замовлення та вартість доставки карткою Mastercard від Кредобанку та отримуйте за це приємні бонуси.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Твоя домога — важливий інгрідієнт.   до 31 грудня 2023

Платіть карткою Mastercard від Таскомбанку та вигравайте майстер-клас із приготування борщу й інші цікаві подарунки від Євгена Клопотенка.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Додаткова знижка 5% на Rozetka.   до 10 січня 2024

Протягом періоду акції замовляйте товари на сайті rozetka.com.ua або в додатку інтернет-магазину Rozetka на загальну суму від 500 грн, вибравши окремий тип оплати “-5% знижки при оплаті від 500 грн карткою Mastercard Універсальна/Універсальна Gold від Приватбанку та отримайте додаткову знижку 5% на Rozetka.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк «Яблучні» гаджети за купівлі від Приватбанку та Visa.   до 15 січня 2024

Розраховуйтеся карткою Visa від Приватбанку та беріть участь у розіграші подарунків.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк «На ОККО заправляйте – 3% кешбеку забирайте».   до 17 січня 2024

У разі оплати карткою Mastercard «Універсальна»/«Універсальна Gold» від Приватбанку.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Смачний кешбек.   до 17 січня 2024

Приватбанк повертає 3% за оплати карткою як із власних, так і з кредитних коштів у кафе та ресторанах.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Розпочалась спільна акція Таскомбанку й Visa — «Щасливий покупець».   до 21 січня 2024

З 21 вересня розраховуйтесь карткою Visa на суму від 200 грн, та повертайте до 2 000 грн на рахунок кожного дня протягом акційного етапу. Розіграш кешбеку буде проводитись щодня методом випадкової вибірки в інформаційній системі банку.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк «3% кешбеку на товари в зоомагазинах».   до 24 січня 2024

Приватбанк повертає 3% від суми чека за товари для домашніх улюбленців.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Заряджені платежі з Visa та Приват24.   до 9 лютого 2024

Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro за оплати послуг через Приват24 з Visa

Приватбанк Приватбанк Приватбанк На транспорті катайте – 50% кешбеку забирайте.   до 15 лютого 2024

У разі оплати квитків карткою Mastercard «Універсальна» через QR-код.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Оплачуйте квитки у застосунку Укрзалізниця карткою Mastercard від Ukrsibbank і вигравайте ексклюзивні подарунки.   до 21 лютого 2024

Ukrsibbank BNP Paribas Group разом з Mastercard та Укрзалізницею до Дня Незалежності України запускають нову акцію «Об’єднуйте міста, об’єднуйте країну» з розіграшом ексклюзивних подарунків від «Залізної крамниці».

Сторінки: 1234