Мінфін - Курси валют України

Встановити

Акції банків

Активні
Минулі
Інші
Південний Південний Південний Акція від банку «Південний»: оренда сейфа – у подарунок.   до 15 лютого 2024

Банк «Південний» пропонує акцію: оренда сейфа на три або на шість місяців – у подарунок. Акцією можуть скористатися клієнти – фізичні особи, які є нотаріусами (адвокатами) або бізнес-партнерами юридичної особи сегмента Small, Middle, Large та які не мають чинного договору оренди індивідуального банківського сейфа.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Акція від Ukrsibbank та Mastercard «Разом на шляху до відновлення».   до 29 лютого 2024

До 29 лютого 2024 року Ukrsibbank BNP Paribas Group спільно з Mastercard пропонують українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати грошову допомогу на відновлення пошкодженого житла, та водночас узяти участь в акції, у межах якої перші 100 клієнтів, які виконають умови, гарантовано отримають сертифікати на 1 000 грн у Епіцентр.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Отримайте грошові винагороди за рекомендації друзям відкрити картки «всеМОЖУ Online» або «всеКарта»   до 31 травня 2024

З вересня, приймаючи участь в Акції «Запроси друга», можете рекомендувати вашим друзям, які не є клієнтами ПУМБ, відкривати дебетову картку в гривні «всеКарта» або кредитку «всеМожу Online» на вибір. За кожну таку оформлену картку ви та ваш друг отримаєте кожен грошову винагороду.

Сенс Банк Сенс Банк Сенс Банк Акція за послугою «Зарплатний проект» для юридичних осіб сегменту МСБ.   до 30 вересня 2024

Клієнт має мати відкритий поточний рахунок в Сенс Банку та обслуговуватися на умовах Договору на комплексне банківське обслуговування та загальних тарифів за обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу або тарифних пакетів для клієнтів малого та середнього бізнесу.

Сенс Банк Сенс Банк Сенс Банк Вихідні з кешбеком.   до 31 грудня 2024

Cash’u Club дарує +2% кешбеку за розрахунки зарплатною/студентською карткою на вихідних.

Кредитні карти
Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Більше купуйте та вигравайте з Mastercard та Райфом.   до 30 листопада 2023

За розрахунки кредитною карткою Mastercard® від Райфу розігруємо 15-й «яблучний» смартфон, а на додачу 15 сертифікатів Rozetka номіналом 500 грн.

Банк Кредит Дніпро Банк Кредит Дніпро Банк Кредит Дніпро Отримайте до 150 грн з акцією «Давай разом».   до 30 листопада 2023

Банк Кредит Дніпро продовжив термін дії акції «Давай разом» до 30 листопада 2023 р.
Згідно з умовами акції, кожен, хто в період її проведення — з 16 жовтня по 30 листопада — відкриє кредитну картку Gold, може отримати до 150 грн.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Шалений шопінг з Таскомбанком — акція Black кешбек.   до 6 грудня 2023

З 11 листопада по 6 грудня 2023 року Таскомбанк та Mastercard дарує грандіозний кешбек та величезні подарунки.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Бонус 150 грн за користування кредиткою «всеМожу».   до 31 грудня 2023

Приймайте участь в акції «Виклики з ПУМБ» та отримайте бонус 150 грн.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Бонус 95 грн за користування кредиткою «всеМожу».   до 31 грудня 2023

Приймайте участь в акції «Виклики з ПУМБ» та отримайте бонус 95 грн.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк У Sport Life зручніше з «Оплатою частинами».   до 31 грудня 2023

Діліть вартість на три й купуйте сертифікат собі чи на подарунок.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Купуйте телевізор зараз – ми оплатимо потім.   до 6 січня 2024

Купуйте телевізор із карткою Visa в Центрах техніки «ЦеТе» мережі «Епіцентр», скориставшись «Оплатою частинами» від Приватбанку, та отримайте нагоду стати 1 із 10 переможців, які отримають заохочення – погашення залишку за кредитом.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк 3% кешбеку на товари для дому та ремонту.   до 31 січня 2024

Приватбанк нараховує кешбек за оплати товарів як із власних, так і з кредитних коштів.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Кешбек 3% за купівлю одягу, взуття та дитячих товарів.   до 31 січня 2024

Приватбанк нараховує кешбек за оплати товарів як із власних, так і з кредитних коштів.

Пенсійні програми
ПУМБ ПУМБ ПУМБ ПУМБ оголошує старт акції для пенсіонерів «Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай».   до 22 грудня 2023

У банку стартує акція для клієнтів — пенсіонерів. Серед призів — розіграш смартфонів, сертифікатів в супермаркети мережі АТБ номіналом 250 грн та поповнення мобільних телефонів на суму 100 грн. Щасливі переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org.

МТБ Банк МТБ Банк МТБ Банк Акція «Щедра пора».   до 31 січня 2024

Всім хто відкриє пенсійний рахунок у період з 01.11.2023 – 31.01.2024 (включно) МТБ Банк гарантовано дарує 200 грн на рахунок*.

Платіжні карти
Сенс Банк Сенс Банк Сенс Банк «Яблучна» новинка у подарунок.   до 30 листопада 2023

У період з 1 жовтня до 30 листопада здійснюй оплати своєю карткою Visa від Sense Bank та обмінюй бонуси кеш'ю на шанси виграти бажаний подарунок (20 бонусів = 1 шанс). Чим більше куплено шансів, тим більше можливостей виграти.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Ваш квиток у світ знань.   до 30 листопада 2023

Купуйте квиток на поїзд та отримуйте 3 уроки в BUKI School.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Ще вищий кешбек на вихідних.   до 30 листопада 2023

Використовуйте свою Райфкартку + Visa Gold при оплаті покупок впродовж вихідних днів у листопаді та отримуйте підвищений кешбек.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Заїхати на ОККО – завжди гарна ідея! А зробити це у вихідні дні – ще краща.   до 30 листопада 2023

Оберіть 2 категорії покупок та щосуботи й щонеділі отримуйте Fishback* при розрахунку карткою Visa Fishka від Райфу.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Готівку на касі знімай – 50 гривень забирай.   до 30 листопада 2023

Використовуйте зручний сервіс «Готівка на касі» та знімайте до 6 000 грн під час купівлі продуктів у найближчому магазині.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Отримайте бонус на наступне замовлення у fozzyshop.ua.   до 30 листопада 2023

Купуєте необхідні вам продукти й товари в інтернет-магазин fozzyshop.ua, оплатіть покупку карткою Mastercard від Оксібанку, а за це отримуєте приємний бонус на наступне замовлення.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Отримайте приємний бонус при розрахунку карткою Mastercard від Таскомбанку на fozzyshop.ua.   до 30 листопада 2023

Платіть покупку карткою Mastercard від Таскомбанку на сайті fozzyshop.ua — отримайте 100 грн на наступне замовлення.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Приголомшливі пропозиції по партнерському кешбеку в листопаді від ПУМБ.   до 30 листопада 2023

Осінь радує цього року не тільки погодою, а й супер пропозиціями по кешбеку від партнерів ПУМБ.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Стипендія + кешбек 5%.   до 30 листопада 2023

5% кешбеку кожному новому студентові.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Отримайте до 70% знижки на перші 3 поїздки в Uklon за оплату Mastercard від Оксібанку.   до 3 грудня 2023

Якщо ви тільки починаєте користуватися сервісом Uklon, у вас є нагода отримати чималу знижку за умови оплати з Mastercard.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Отримайте до 70% знижки на перші 3 поїздки в Uklon за оплату Mastercard.   до 3 грудня 2023

Спеціальна пропозиція для мешканців Києва, Луцька, Львова, Рівного, Черкас, Чернівців, Кам’янця-Подільського. Якщо ви тільки починаєте користуватися сервісом Uklon, у вас є нагода отримати чималу знижку за умови оплати з Mastercard.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Тижневий шопінг з Таскомбанком — акція Black кешбек.   до 6 грудня 2023

Таскомбанк та Mastercard продовжує дарувати грандіозний кешбек та шалені подарунки в рамках акції «Black кешбек».

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк За ваші оплати преміальною карткою Visa від Райфу розіграємо зимовий відпочинок у Карпатах та додаткові супер призи.   до 10 грудня 2023

Клієнти Райфу, які вже є власниками преміальних карток Visa Signature та Visa Infinite або клієнти, які протягом періоду проведення акції замовили платіжну карту зазначеного вище типу та здійснили за її допомогою розрахункові платіжні операції на суму не менше 1000 грн одним «чеком», мають чудову можливість взяти участь у нашій акції, де Райф та Visa розіграють сертифікат на подорож до Карпат, номіналом 100 000 гривень та інші цінні призи.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Заряджаємо бізнес разом із EcoFlow.   до 15 грудня 2023

Розраховуйтеся карткою Visa Business і вигравайте EcoFlow або один із 1 000 сертифікатів Rozetka.

Кліринговий Дім Кліринговий Дім Кліринговий Дім Банк «Кліринговий Дім» долучився до благодійної ініціативи «Добропаливо» від Visa і WOG.   до 18 грудня 2023

Беріть участь у благодійній ініціативі «Добропаливо» від Visa і WOG, щоб підтримати якісним пальним волонтерів, які доставляють предмети першої необхідності жителям прифронтових та деокупованих населених пунктів.
Щоб долучитися до допомоги, купляйте «Добропаливо» на WOG та залишайте його для волонтерів, а при оплаті будь-якою картою Visa від Банку «Кліринговий Дім» ваші благодійні літри будуть подвоєні.

Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Благодійна акція від Visa і WOG.   до 18 грудня 2023

Беріть участь у благодійній ініціативі «Добропаливо» від Visa і WOG, щоб підтримати якісним пальним волонтерів, які доставляють предмети першої необхідності жителям прифронтових та деокупованих населених пунктів.
Щоб долучитися до допомоги, купляйте «Добропаливо» на WOG та залишайте його для волонтерів, а при оплаті будь-якою картою Visa ваші благодійні літри будуть подвоєні.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Небайдужі купують «Добропаливо» для волонтерів на WOG з карткою Visa від Таскомбанку.   до 18 грудня 2023

Долучайтесь до благодійної ініціативи «Добропаливо» від Visa і WOG, мета якої підтримати якісним пальним волонтерів фондів, які здійснюють доставку товарів першої необхідності на деокуповані та прифронтові території України.

Юнекс Банк Юнекс Банк Юнекс Банк Юнекс Банк долучився до благодійної ініціативи «Добропаливо» від Visa і WOG.   до 18 грудня 2023

Беріть участь у благодійній ініціативі «Добропаливо» від Visa і WOG, щоб підтримати якісним пальним волонтерів, які доставляють предмети першої необхідності жителям прифронтових та деокупованих населених пунктів.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Акція «Гарантована тисяча для тисячі» від Ukrsibbank повертається.   до 19 грудня 2023

Ukrsibbank BNP Paribas Group повторно запускає спеціальну пропозицію для підтримки клієнтів «Гарантована 1000 грн для тисячі клієнтів». Скористатися пропозицією можна буде з 09 листопада до 19 грудня 2023 року.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Приватбанк здійснює мрії дітей донатами з Mastercard.   до 25 грудня 2023

Призи за донати понад 500 грн на благодійну програму «Свої діти».

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Зігрійте близьких сертифіками «Сільпо».   до 25 грудня 2023

Даруйте близьким подарункові сертифікати, а за оплату карткою Mastercard® від Оксібанку збільшимо їхні номінали.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ 100 грн бонусу за оплати через електронний гаманець   до 31 грудня 2023

Приймайте участь в акції «Нагороди з ПУМБ» та отримайте бонус 100 грн.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк 100% кешбек бонусами кожні 10 хвилин.   до 31 грудня 2023

У грудні «Фора» та Mastercard збільшують ваші кешбеки бонусами до 100%.
Для цього достатньо мати картку Mastercard® від Кредобанкуі картку лояльності «Фора club».

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк 40% знижки на покупки із карткою АТБ від Райфу   до 31 грудня 2023

Вже з 26 травня ваша картка АТБ від Райфу до щоденних вигідних покупок принесе до 40% знижки на вікенд на обрані хітові товари.

Сторінки: 1234