Національний банк станом на 13 лютого не отримував жодних звернень від представників британської компанії Revolut. Про це в коментарі «Мінфіну» повідомила пресслужба регулятора.
В НБУ кажуть, що жодних звернень від Revolut не отримували

► Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Заява НБУ
«Жодних звернень представників компанії до НБУ не було, жодної адміністративної комунікації не відбувається», — зазначили в Нацбанку.
Передісторія
Раніше «Мінфін» писав, що 12 лютого в інтерв'ю Forbes керівник запуску нових ринків у Revolut Дмитро Стрельчук заявив, що британський необанк Revolut вважає Україну пріоритетним ринком і планує отримати банківську ліцензію.
«Отримати ліцензію — пріоритетна задача», — каже Стрельчук. Це дасть можливість надавати спектр додаткових продуктів в Україні — кредити, еквайринг для бізнесу, додає він.
Фінтех-компанія Revolut після завершення бета-тестування офіційно розпочала роботу в Україні 11 лютого.
Необанк пропонує українцям інвестиції у понад 200 криптовалют та цінні метали, мультивалютний рахунок, а також валютні перекази між картками Revolut без обмежень та комісій.
Разом з Україною Revolut одночасно запускається в Бразилії, Індії, Мексиці. В Мексиці вже отримали банківську ліцензію. В Бразилії та Індії йде тестовий режим роботи для співробітників.
🕵️ Ми створили невелике опитування, щоб дізнатися більше про наших читачів.
💛💙 Ваші відповіді допоможуть нам стати кращими, приділяти більше уваги темам, які вам цікаві.
🤗 Будемо вдячні, якщо ви знайдете хвилинку, щоб відповісти на наші запитання.
Коментарі - 7
Компанія сказала що хоче отримати ліцуху, але ж наче не казала ще що подали заяву на отримання
Санкціі РНБО введені проти фізичної особи-акціонера банку — активи якого
підлягають блокуванню, тобто частину акцій не можна ні продати ні подарувати…
спробуй ще раз, вийшло не занадто петросяністо
у випадку переказів з укрбанків на неурбанки ти умудрявся приплести обмеження укрбанків називаючи їх обмеженнями для неукрбанків
а тут раптом ти не бачиш обмежень для приватного банка через санкції на його власника — ступінь гутаперчивості просто неймовірна
Так що з тим МІБом тобі не так…
Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що наразі усі системи та застосунки Банку працюють без перебоїв.
Всіх клієнтів Банку обслуговують відповідно до встановленого режиму роботи; каси та банкомати забезпечені готівковими коштами в достатньому обсязі.
Адреси та телефони Головного банку та відділень АТ «МІБ» викладені на сайті Банку.
https://www.ii-bank.com.ua/uk/info-clients
Коли на власника Фрідрм Фінанс наклали санкції то безпосередньо директор приймав рішення заморозити гроші клієнтів, а ось недавно директор чомусь раптом вирішив їм гроші повернути? Чи може все це вирішував хтось інший?
Вчора ти так бадьоро перекладав обмеження банка Глобус на банк Револют, а тепер чомусь боїшся визнати прямий звʼязок між санкціями накладеними на Порошенка та проблемами банка який йому належить. Нагадаю що банк Базіс не пережив «санкцій» накладених на Авакова. Ти то як харківʼянин точно це памʼятаєш.
Банк Базис не пережил войны с мэром Кернесом, а точнее принудительного перевода многих клиентов, типа Турбоатома в другие банки.
К сведению, Аваков в лице АО «Инвестор» потом отсудил минимум сотню миллионов гривен, которые НБУ изъял из денежного хранилища банка при вводе ВА и через суд признал незаконным введение ВА в свой банк, формально выгнав ВА из банка Базис…
К слову, именно после этого прецедента были внесены в закон правки, блокирующие судебную отмену уже введенной ВА…
Кстати, санкции РНБО против акционеров Альфа-банка (Сенс-банка)
никак не помешали банку продолжать обслуживать клиентов, хотя и ограничили в праве обслуживать госконторы и участвовать в приватизации госсобственности, ведь арест акций банка никак не влияет на его работу, разве что перепуганные клиенты начнут разбегаться и через годик-другой банк без клиентов тупо сдохнет…
МИБу главное продержаться до выборов, а там может и полегчает…