Мінфін - Курси валют України

Встановити
26 березня 2023, 17:03

Ford 2022 року отримав $2 млрд збитків від електромобілів

Американський автовиробник Ford Motor повідомив про операційні збитки сегмента електромобілів обсягом $2,1 млрд за підсумками 2022 року. Про це пише enkorr.ua.

► Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини

Сегменти традиційних і комерційних автомобілів отримали операційний прибуток (скоригований EBIT) обсягом $6,8 млрд і $3,2 млрд відповідно.

Ford перейшов на нову модель розкриття фінансових результатів і вперше представив їх у розбивці сегментів, а не регіонів. Загалом компанія торік отримала операційний прибуток у $10,4 млрд.

2023 року автовиробник очікує операційний прибуток у діапазоні $9−11 млрд, зокрема близько $7 млрд і $6 млрд прибутку в сегментах традиційних і комерційних автомобілів відповідно і $3 млрд збитків від виробництва електромобілів.

За допомогою нової моделі подання звітності Ford розраховує наочно продемонструвати інвесторам результати сегмента електромобілів і його фінансування за рахунок прибутку від продажу автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ), зазначає CNBC.

«Йдеться не тільки про зміни у розкритті фінансових результатів — ми змінюємо спосіб думок, процеси прийняття рішень і управління компанією, розподілу капіталу для максимізації рентабельності», — заявив фіндиректор Ford Джон Лаулер, чиї слова наведено у повідомленні автогіганта.

Акції компанії дешевшають на 1,3% під час попередніх торгів у п'ятницю. Котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones Industrial Average знижуються на 1%.

Коментарі - 2

+
+30
bonv
bonv
26 березня 2023, 17:18
#
В планах-мріях все було з прибутком:)))
+
0
neverice
neverice
26 березня 2023, 18:09
#
І куди вони тільки гроші діють. $5 млрд за два роки тільки операційного збитку, значить витрати там ще більші. Майже певен, що це фінансові махінації між підрозділами корпорації.
Для порівняння, весь завод Тесла, побудований з нуля в Берліні коштує $4 млрд. І це гігафабрика, яка займається і акумуляторами, і силовими установками, і власне автомобілями.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися