Тетяна Удовенко 19 января 2024, 21:04
В мене з карткиПУМБ 19.01.2024 р. О 8−17 ранку було знято 40000 грн, невідомими мені особами. При цьому картка знаходилась при мені, транзакцій ніяких по цій картці я не проводила. Прошу допомогти повернути мені ці кошти, так як даних про карту я нікому не давала.
PUMB 19 января 2024, 21:46
Вітаємо!

Нам прикро, що сталася дана ситуація. Просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону нам у приватні повідомлення аби у нас була можливість перевірити всі деталі. Додатково радимо заблокувати Вашу картку у застосунку ПУМБ Online:
1) У головному меню натисніть на Вашу картку
2) У правому нижньому куті картки натисніть на кнопку налаштувань «Шестерня»
3) Змініть статус картки з «Активна» у «Заблокована»
vpolyuga 19 января 2024, 20:34
У співробітниці взломали аккаунт телеграм, по контактах просять великі суми грошей, надають карту 5355 2800 2203 2054.
PUMB 19 января 2024, 20:41
Вітаємо!

Дякуємо, що сповістили нас про цей випадок. Ми передали інформацію Департаменту безпеки нашого банку. Радимо при схожих ситуаціях у майбутньому зателефонувати за номерами нижче, це дозволить нам оперативно вжити необхідних заходів.

+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290
eminguseinov06 18 января 2024, 9:31
Я торгую на бирже бинанс и занимаюсь п2п. 16 января человек взял у меня ордер на бинансе и отправил от третьих лиц. Деньги пришли на пумб, я отпустил ордер (отметил, что деньги покупателем получены) и активы перевел ему. В 3 часа ночи пумб заблокировался. Днем я поехал в отделение пумба, чтобы разобраться с этим и вывести свои средства. Там сотрудник распечатал лист с транзакциями, с которых отправители запросили возврат. я был удивлен и спросил как это возможно, если все происходило на бинансе и человек получил активы, за которые заплатил. сотрудник начал говорить о том, что якобы данный человек не получил активы, за которые оплатил. но это абсолютно невозможно ибо он мог бы подать апелляцию и бинанс бы с этим быстро разобрался. продавец в общей сложности скинул 46 700, возврат пришел на 4 транзакции: 10000 грн, 10000 грн, 2000 грн и 5000 грн. В отделение мне сказали, что есть два выбора: либо я оплачиваю эти возвраты, либо я это оспариваю. я конечно же выбрал второй вариант ибо зачем мне платить за какие-то возвраты, если человек получил активы и у всех все было хорошо. меня попросили предоставить доказательства того, что я торгую на бинансе, квитанции транзакций, ордера транзакций и написать в поддержку бинанса, что получатель криптовалюты является мошенником.
мне дали почту, на которую я скинул все, что меня попросили. квитанции, ордера, переписку с поддержкой, более того, бинанс отправил мне подтверждение того, что это был п2п ордер и что с моей стороны все чисто.
я пообщался со своими знакомыми, товарищами и людьми, которые занимаются п2п и они мне подсказали, что это могут быть деньги украденные с других карт и поэтому мне заблокировали счет.
я предоставил все, что от меня надо было и все о чем меня попросили.
15 минут назад мне звонят из банка и говорят, что единственный выбор, который у меня есть-оплатить все возвраты, а если быть точнее то 27 000 грн.
как мне быть, если я ничего плохого не совершал, ни у кого деньги не крал. в данной ситуации я оказался жертвой и с меня требуют 27 000 грн.
Сотрудник был некомпетентен, сначала говорит одно, а потом другое.
18 января 2024, 10:29
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ, фінансовий номер телефону, а також дату звернення до відділення нашого банку. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після проведення детальної перевірки.
Александр Б. 17 января 2024, 19:41
Пользовался услугами банка больше года, вопросов не было. Но недавно мне заблокировали счет. На счету было около 200грн. Сказали приезжайте в отделение, и закрывайте счет. Я объяснил, что из-за военных действий я не могу приехать и попросил закрыть счет без посещения отделения, сказали НЕЛЬЗЯ. Ну ок.
Вчера человек по ошибке перечислил мне 6500грн, о чем человек написал в службу поддержки банка, ему ответили, что вернуть смогут с моего согласия или через суд.
Я написал в службу поддержки, что я согласен, чтоб человеку вернули деньги на его счет — ответ: ПРИХОДИТЕ в банк.
Это адекватно вообще, бездоказательно человеку, который никаких законов Украины не нарушал блокировать счет??? Так еще и деньги не возвращать.
ПУМБ — очнись! Перечитайте статью 1066 Г К Украины. Уже были судебные прецеденты блокирования счетов клиентов без доказательств, и суд (https://reyestr.court.gov.ua/Review/49375070) на стороне клиентов.
17 января 2024, 20:26
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Barsehianelina8 17 января 2024, 15:30
Залишилася неприємно вражена. На якій підставі банк відмовляється приймати довіреність, складену в німецького нотаріуса, апостилізовану і перекладену українською мовою? Якщо навіть у посольстві України в Німеччині сказали, що вона має законну силу в Україні. Як мені привезти двох дуже літніх і не дуже здорових людей особисто у відділення банку в Україні? Але ж це величезна частина клієнтів банку в нинішній час у такій ситуації.
17 января 2024, 18:22
Вітаємо!

Написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей.
Mida28 17 января 2024, 7:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Андреевская, 4
ПУМБ заблокував ПУМБ онлайн, прийшло повідомлення на Вайбер. Шановний клієнте, по Вашим рахункам встановлені обмеження на здійснення видаткових операцій у зв`язку з підозрілими діями. Для вирішення питання зверніться до відділення Банку з паспортом. Дзвоню на гарячу лінію мене автоматичний голос посилає до банку.
1. Невже неможна зробити гарячу лінію, по телефону ПУМБ? Автоматичний голос ще знущаються, каже напишіть внутрішній номер менеджера. Звідки я його знаю, хто цей номер взагалі знає? По телефону я могла дізнатись інформацію швидше 100% бо ту інформацію що отримала була тупо на словах.

Я пішла в банк пумб, Васильківська 2. Мабуть в банках думають що я безробіття, і у мене є купа вільного час ходити туди сюди, і сидіти в черзі. Сидиш чергу, менеджер каже. — Ваш рахунок заблокований, зараз я спитаю у головного офісу в чому проблема, ідіть до дому я через годину з вами зв’яжуться. Кажу я тут почекаю, десь з пів години каже ваш рахунок було заморожено із за підозри в шахрайстві. Клієнт поскаржився що ви шахрай.🤦 Ну офігено. Кажу що за клієнт, на яку суму скарга, коли було надходження, витягніть з мого пумба онлайн інформацію, там є переказ. Каже ми не розголошуємо інформацію другим особам😵‍💫. Кажу яким другим, це мій ПУМБ онлайн, це моя транзакція, відкрийте його я сама витягну інформацію. Я хочу поскаржитись на цього клієнта, мене заблокували не законно🤬. Каже ми ніяких документів не показуємо 🤦. Я знов по другому кругу йому поясню що мені треба для розуміння хто це. Кажу надайте мені документ що мене заблокували, хоч якийсь документ, що така то така особа, на мене поскаржилась.Ні ми не надаємо ніякої інформації другим особам. 🤦🤦🤦 Кажу зробіть мені скрін, витріть конфіденційну інформацію, надайте мені хоч щось. Ні неможна 🤦🤦🤦. От що мені дав цей похід нічого…
Видавила з нього тільки що це було грошове надходження 2350.

2. Пункт мінусів ПУМБ, ви просто витрачаєте час в банку, ніяких документів про блокування ваших рахунків вам не надають. А ви на хвилиночку прийшли з своїм документом, ви їх клієнт, в них можливо лежать ваші депозити валютні та гривневі🤬🤬🤬. І ви третя особа🤬, вам не надають жодного документа🤬. Я вже до крайності дійшла навіть просила сфотографувати хоч щось, думаю може в них грошей на папір немає, кажу відправте мені на пошту, на вайбер 😔.
🤦🤦🤦🤦

Я вже співпрацюю з ним років 4, реально всім казала що в них і депозити гарні, правда додаток ПУМБ онлайн дно, мої батьки вже старі то їм треба на комп’ютері все, а не на малому телефоні.
Бо працював би ПУМБ онлайн, я б просто дізналась, чиє ім'я не співпадає з покупкою валюти на біржі 🤦, і через бінанс вирішила проблему. Ні ми 3 день робимо трагедію.

Я прийшла додому зв’язалась з бінанс вони надали виписку про транзакції. Я знов пішла в банк 🤣, бо я ж не можу онлайн надати виписку банку. Я знов відсиділа чергу, довгу бо клієнт робив кредитку 🥲.
Передала виписку з бінанс менеджера по пошті. Пішла до дому.

Дзвінок десь біля шостої, каже ім'я не співпадає з випискою. Каже розблочять вас якщо доведете що то шахрай, треба підтвердження з бінансу що це шахрайські дії.

Лізу в бінанс, дивлюсь, а я вже не одна, нас вже два л**а які потрапили під цей акаунт, і ми обоє пумб 🤣
Пишу в групу підтримки бінанс. В 3 поясню ситуацію. Вони кажуть, так схоже це шахрай, ми можемо його заблочити якщо ви надасте нам хто саме перевів вам кошти, на цю суму 2350. І доведіть нам що це не ви шахрай, доведіть що у вас заблокований рахунок 🤣🤣🤣
Кажу як? ПУМБ онлайн не надає мені ніяких документів, що я заблокована, показую тільки скрін з вайбера 🤣. Кажуть дістаньте з власного кабінету хто надіслав гроші, а як ПУМБ онлайн закрив мій рахунок і додаток ПУМБ онлайн 🤣🤣🤣. Я б і самостійно це дістала, і вже б прищючила це па**о. І перенесла в ПУМБ докази що то шахрай, але ні ПУМБ онлайн не шукає легких шляхів.
Бінанс кажуть всі банки мають вам надати причину блокування і хто подав скаргу. Ага прям всі, всі крім ПУМБ, бо ПУМБ походу забули що я їх кліент і в них мої гроші, бо поваги 0.

3. Мінус це блокують не тільки ваші рахунки в і ваш ПУМБ онлайн, де вся ваша інформацію

От як отримати в документах причину блокування свої рахунків, і ким була подана скарга? Як провчити шахрая, якщо сам ПУМБ тобі не сприяє в цьому? 🤬🤬🤬🤬

В бінансі що б ви розуміли сказали заблокуємо в надамо все що треба. Дайте лише розуміння.

Були б в мене документи (як сказали в бінанс хоча б фото, про те що мене заблочили ПУМБ) де написано хто та за що скарга.
То тоді б в бінансі, за арештували би рахунки шахрая, мені б повернули біткоїни 🤣, Якщо людина з чого рахунку були тіпа вкрадені кошти, що мало імовірно 🤣, я б йому кошти прислала, з тих що бінанс мені надіслав би. Ну логічно ж 🤣🤣🤣🤣🤣 жартую.

Бінанс просто заморозить рахунки шахраїв, і надасть необхідні документи мені, а я передам банку ПУМБ. Всього то треба мені документи що підтверджують мою особу, що є постраждалою.

ПУМБ як виріши проблему жепідтвердженя мого блокування не на словах?

Я б хотіла залишитись клієнтом цього банку, але з таким відношенням, треба шукати інший банк. Бо я так розумію тільки закриття рахунків мені світить. Бо ПУМБ не іде мені на зустріч у надані допомоги 🙄.

Не рекомендую банк більше нікому, буду 10 своїм друзям та родичям казати уходити з пумбу
17 января 2024, 10:19
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яка склалася. Для цього ми вже зареєстрували Ваше звернення та направили його в роботу. Після перевірки причин блокування ми надамо Вам відповідь з результатами в особистих повідомленнях.
PUMB 17 января 2024, 12:49
Вітаємо!

Зворотній зв’язок відправлено Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.
Александр Агафонов 17 января 2024, 1:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Княжий Затон, 2/30
Я був у цьому відділенні 4 січня, отримав миттєву картку ВсеМожу і замовив дві іменні — ВсеМожу і ВсеКарта. Позавчора в понеділок прийшов забирати.
За 10 хвилин (з 17:50 до 18:00) мені видали обидві картки. Також співробітниця розказала про послугу «5000 грн на три місяці без комісії» (розстрочка з мінімальною комісією, десь біля 1 грн за 3 місяці). Мене чомусь здивувало те, що на картках написано OLYEKSANDR (по правилам має бути OLEKSANDR). Мабуть банк вважає, що мене звати ОЛЄКСАНДР. Хоча ладно, це не смертельно і не сильно критично.
Картки запаковані в конвертах, на дотик якість пластику непогана і приємна.
А в підсумку як завжди — я задоволений. ПУМБ знову на висоті.
17 января 2024, 10:12
Вітаємо!

Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи та обслуговування. Ми щасливі, що Ви задоволені нашими послугами!

Також, маємо зазначити, що для заміни карти з правильною транслітерацією, Вам необхідно звернутись до відділення нашого банку.
Ilya11 16 января 2024, 18:52
Здравствуйте, открыли счета в ПУМБ несколько месяцев назад в Приложении онлайн, вследствие повреждения жилья и проблем со здоровьем выехали к родне зарубеж, а так как были проблемы с пользованием пенсионными средствами на картах др. Банка, заказали с доставкой Укрпочты именные карты ПУМБ. Пользование Приложением и картами очень удобное и быстрое, но пришло уведомление об актуализации данных. Через Дию документы подписали и отправили в банк, — ответ: явитесь в отделение с оригиналами. Сотрудник на это в вайбер-чате говорит, что мы авторизовывались в Дие через БанкИД, цифровые копии им якобы даёт другой банк, повторно авторизовались в Дие через НФС загранпаспорта, результат тот же, а что Дия копии документов уже из разных ИД учреждений берёт, а как вытяги из госреестров на актуальные даты плюс фото??? Когда счета онлайн открывали и карты заказывали ИД через Дию работало, а сейчас как нам да и многим другим в условиях сложного военного времени быть, «благодаря» которому НБУ и др. Учреждения и разрешил множество вопросов решать дистанционно. Вопросов к работе с Банком не было, кроме вот этого, не хотелось бы искать др. способы, когда этот устраивает полностью. Подскажите, есть ли способы актуализировать данные в цифровом веке через видеоконференцию или ещё как-то? Спасибо. (Не думаю, что отток и миграция клиентов выгодны обоим сторонам и государству как получателю налогов).
16 января 2024, 21:34
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Будь ласка, надішліть нам в приватні повідомлення Ваші ПІБ та ІПН або фінансовий номер телефону. Це дозволить нам провести відповідну перевірку та надати Вам зворотній зв'язок після з'ясування необхідної інформації.
Сьогодні 15.01.2024, зачинили двері приміщення коли я був в середині, на прохання відкрити, я почув лише що у них інкасація і це ваші проблеми, і ти повинен 10−15 хвилин, незавжаючи ні на що сидіти замкненим у відділені, навіть без туалету для відвідувачів. Це вже не перший раз коли я попадаю на таке, працівники прямо порушують конституційні права людини, а саме статтю 33 Конституції України. До того ж у банку постійні зміни у процесі зняття готівки, то слід замовляти, то можна по наявності. Але після замовлення готівки у цьому відділенні на тому тижні, бо в наявності не було, приїхавши у встановлений час (після 11:00), і прочекавши чергу, нам відповіли що приходьте після 15:00, хоча каса працює до 16.30. Тобто грошей так і не вдалось зняти, оскільки це знов неповага до людей, тому що є багато варіантів як проінформувати людей, про затримку. Також у працівників немає поваги о клієнтів, а от коли один раз мені замість зняття зробили нарахування, я пішов на зустріч і приїхав в той же день для іншої операції, щоб у них зійшлася каса.
PUMB 15 января 2024, 17:32
Вітаємо!

Шкодуємо, що Ви не отримали належного обслуговування та залишилися з негативними враженнями про співпрацю. Ми неодмінно розберемося в ситуації детальніше та надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 16 января 2024, 14:23
Вітаємо! Відповідно до Вашого прохання, зворотній зв’язок був наданий електронною поштою.
Володимир Ткачук 15 января 2024, 14:06
Отделение по адресу: Винница, ул. Николая Оводова, 38
Після поповнення карти мені заблокували додаток по незрозумілій причині. Набрав у пілтримку на що отримав відповідь «Звертайтесь у відділення». Звернувся у відділення на що у віділленні мені відповідили «Ми не знаємо чому Ваш банкінг заблоковано, очікуйте дзвінка з банку» Минуло дві неділі і дзвінка досі не було. Я звернувся знову у банк і у банку мені відповіли ми нічого зробити не можемо. На прохання розірвати договор мені відповіли також що ми не можемо це зробити, потрібно очікувати підтвердження служби підтримки. І ось вже третю неділі я не можу отримати свої кошти які мені вкрай потрібні для життя, для оплати квартири, для купівлі їжі. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ БАНК. Задається питання, для чого зроблені відділення?
PUMB 15 января 2024, 15:31
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися у ситуації детальніше та обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь після отримання результатів перевірки.
PUMB 17 января 2024, 20:37

mntk 15 января 2024, 13:21
В кінці року мені надійшли дивіденди в сумі, що перевищує встановлені ліміти фінмоніторингу, всі необхідні підтверджуючі дані я надав, отримав повідомлення, що все ок. Але як тільки мені виникла потреба у перерахуванні коштів на мою ж картку в іншому банку, ПУМБ перераховував кошти у межах їх лімітів рівно один день день. Надалі почались незрозумілі перекидання: 1. зверніться до банку, який обслуговує картку, на яку пересилаєте кошти 2. А у нас новий ліміт тут — на одну картку можна тільки тричі перерахувати по 29000, (незважаючи на те, що картка в іншому банку моя ж!!!) хоча їх підтримка в телеграмі заперечує таке обмеження 3.

Банк-отримувач коштів заперечує будь-які обмеження на зарахування коштів на мою картку, ПУМБ твердить, що кошти не пускає обмеження, встановлені на моїй карті банком-отримувачем коштів, хоча кошти з інших банків надходять на цю ж картку. І така чехарда триває вже третій день з 13.01.2024. Звернення не фіксують, 15 січня зареєстрували перше звернення. Спочатку казали мені в ПУМБІ — термін вирішення 3 дні, сьогодні вже сказали, що термін вирішення і відповіді мені 5 днів. Компенсацій ніяких не обіцяють, нічого не повідомляють, кошти на мою картку не відправляють ні з моєї картки, ні з карток моєї сім ї. Якийсь повний жах…
В результаті спілкування з банком я так і не знаю ні чітких лімітів переказів, ні чітких термінів. Невже існують в нацбанку якісь ліміти про перерахування коштів з карток клієнта в одному банку на карту того жклієнта в іншому? Навіщо це? Як це? Мало обмежень встановлено для людей, викликаних війною, то ще потрібно придумувати алогічні обмеження просто так?!!!
PUMB 15 января 2024, 14:11
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Viktorivna77 14 января 2024, 9:29
Чому після зняття готівки блокується вхід у ваш додаток? Постійно потрібно відновлювати пароль. Уже 2 раз це помічаю. У чому проблема? Користуюся всекартою.
PUMB 14 января 2024, 10:40
Вітаємо!

Шкодуємо, що Ви зіткнулися з незручностями в користуванні ПУМБ Online. Для з'ясування причин блокування просимо надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН чи фінансовий номер телефону. Після перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
zemledel 12 января 2024, 20:20
Добрый день, столкнулся с такой проблемой в банке пумб, пришло уведомление что нужна актуализация данных, ну ок приложение предлагает пройти через дию, перехожу, захожу в дию там прохожу все верификации, фото лица, дия подпись и т. д. и т. п.
Далее с дии всё ок, передаётся в банк, после банк запрашивает сделать фото лица для сравнения с загран паспортом из дии, и документы не проходят проверку, как так?:D
И банк предлагает посетить отделение пумб, но я нахожусь на территории Украины откуда все отделения пумб выехали, кроме приват банка и ощад.
Позвонил оператору, поднял трубку парень, я спросил как пройти верификацию вашу если оно видя моё лицо на камеру, и получая документы из дии, посылает меня в отделение? Разве нет вариантов удалённо это сделать, он сказал нажаль нi, только в отделение банка. Ехать в другой город у меня нет времени, да и зачем когда мы в 21 веке, банк видя лицо клиента имея его паспорта (загран и паспорт старого образца), не может идентифицировать особу клиента?
Средства на счету пока не заблок, но мне сказали что они могут быть ограничены если данные не будут поданы в отделении.
Хотелось бы чтоб банк пумб разобрался в этой проблеме, по моему такой пустяк должен делаться в онлайн режиме, тем более в условиях войны.
PUMB 12 января 2024, 21:10
Вітаємо!

Будь ласка, надшліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону та дату і орієнтовний час розмови з оператором. Після перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
zemledel 13 января 2024, 8:40
Вопрос решён, утром сделал фото у окна в шапке и фото прошло, возможно дело было в освещении, но приложение ни как на это не отреагировало:)
Всем спасибо кто пытался помочь:)
Ответственно заявляю, что удалённая идентификация клиента в пумб — работает.
рrofessor _ка 12 января 2024, 18:16
Добрий день. Я є діючим клієнтом вашого банку. В мене є іменна гривнева карта ВсеКарта. Виникла потреба у відкриті другої окремої карти, теж в гривні, з окремим рахунком. В колцентрі проконсультували, що відкрити можна, проте потрібно підійти на відділення, оскільки онлайн відкривається лише неіменна карта. Підійшла на відділення. Консультант відділення сказала, оскільки в мене вже є гривнева карта, то другу відкрити не може банк. Я розповіла, що сьогодні спілкувалась із колцентром і відповідь була, що можна, підходьте до відділення. Зателефонувала в колцентр і мені при співробітниці банку знов сказали, що можна. Я надала слухалку співробітнику. Вони розмовляли і в ітоге карту мені на відділенні так і не відкрили. Я попросила показати згідно якого нормативу діє співробітник, відповідь — такого нормативу немає, це внутрішнє положення банку. Підкажіть, будь ласка, хто дійсно володіє правильною інформацією? Чи дійсно банк немає можливості відкрити другу гривневу карту з іншим рахунком при наявності у клієнта діючої гривневої карти ВсеКарта?
PUMB 12 января 2024, 20:10
Вітаємо!

Клієнту надається можливість відкрити один рахунок всеКАРТА в одній валюті (окрім випадків, коли додаткові рахунки всеКАРТА потрібні для обслуговування зарплатного проекту або отримання соціальних виплат). Будь ласка, вкажіть в особистих повідомленнях Ваші ПІБ та ІПН чи фінансовий номер телефону, щоб ми могли перевірити коректність наданої консультації. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
PUMB 15 января 2024, 13:49
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.
Денис Тимчук 11 января 2024, 13:37
Слишком долго обрабатывают,
Все делать только через отделение,
Уже 2 день жду подтверждения от банка на разблокировку счетов, если хотите испортить себе все нервы то выбирайте этот банк
11 января 2024, 14:27
Вітаємо!

Нам шкода, що сталась дана ситуація. Ми перевіримо всі деталі та неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
orkan 11 января 2024, 12:16
Обслуговуюся у ПУМБ вже мабуть років з п’ять і власне був більш менш усим задоволений. Але ось така історія: Є така чудова послуга в моб. додатку.- замовити готівкову валюту. Коштує це все 100 грн незалежно від суми замовлення. В додатку написано, що курс орієнтовно складатиме 38.70 грн. Проте валюту я замовив на четвер і було наголошено, що курс буде саме той, який буде діяти на момент угоди у відділенні. Добре, не проблема. Згоден. Вже вдруге користуюся цією послугою і знаю, що в день угоди приходить додаткове повідомлення з актуальним курсом.
Сьогодні, в четвер зранку 11.01 о 8.30 дійсно надходить таке повідомлення: Валюта чекає у відділенні. Прихопіть готівкову гривню та паспорт. Сума валюти, як і сума в грн вказані в повідомленні. Приходжу у відділення о 10.30 і виявляється, що до вказаної в додатку суми мені доведеться доплатити ще 240 грн, оскільки зараз курс у відділенні становить 39 грн. і сума в додатку не актуальна.
Потрібно терміново віднайти 240 грн, бо інакше втратиш свої 100 грн та й взагалі без валюти залишишся. Касир звичайно розводить руками, інформація в додатку для нього також є дивною. Колл-центр прийняв проблему, подумав, перетелефонував через 10 хв і вирішив просто підставити під мій гнів співробітника, який розуміючи, що це дійсно дивна ситуація видав шикарну відповідь: «Сума, яка була вказана в повідомленні була актуальна на 8.30, і якщо б я прийшов о 8.30, то все було б чудово, а так курс змінився і я просто не встиг». Біда звичайно, не встиг… ще й відділення відкривається лише з 9-ої години ранку. Враховуючи, що валюта у відділенні зараз більш менш є, я просто подарував банку 100 грн і втратив довіру в повідомлення від банку. Нікому не подобається, коли банки не визнають своїх помилок, а просто намагаються виставити власних клієнтів за ідіотів. Невже так складно в додатку вказати вірну суму, тим більш відомо завчасно на яке відділення я прийду. В разі зміни курсу надіслати повторно повідомлення з актуальною інформацію. За 100 грн хочеться трішки більшого сервісу ніж просто відчути себе ще одним обманутим… Але схоже для банку це великі складнощі та й навіщо. адже 100 грн вже отримано (їх неможливо повернути в разі відмови від операції обміну валюти), а далі банку вже не цікаво — далі ви вже звичайний клієнт, який йшов повз банк і зайшов купити валюту… 100 грн — це власне аналогічна сума комісії, яку колись «справедливо» списав інший банк з мене, після чого я прийняв рішення йти з того банку. Історія повторюється…
11 января 2024, 13:36
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що сталась дана ситуація. Ми неодмінно перевіримо всі деталі та надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
PUMB 16 января 2024, 10:44
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Ми провели перевірку та дізналися, що консультація нашим фахівцем була коректною, адже в повідомленні вказується курс на момент замовлення, але є попередження про те, що на момент купівлі курс валют може змінитися і продаж проводиться за актуальним курсом у касі на момент покупки валюти. Хочемо звернути Вашу увагу, що робити замовлення валюти необов’язково. При наявності валюти у касі нашого банку її зможуть видати, проте без замовлення ми не можемо гарантувати її наявність.

На даний момент, для клієнтів, що купують валюту у відділенні, реалізована функція PUSH-повідомлень про зміну курсів. Якщо ж курс змінюється, в застосунку ПУМБ Online клієнтів буде додатково проінформовано.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.
14938457 10 января 2024, 19:03
Я є клієнтом цього недобанку більше 7 років. Вирішив собі відкрити преміум пакет Блек, погодившись з умовами тарифів на умовах щомісячної оплати. Але недобанк мені відмовив мотивуючи тим що «нашою картою потрібно не тільки комуналку оплачувати».
Оскільки економіст у відділенні допустила неточності в своїх висловах — я звернувся до контакт центру, який мені надав остаточну відмову.
Недобанк вважає мою готовність сплачувати щомісячно 500 грн або виконувати умови розрахунків для безкоштовного обсулговуіання пакету недостатнім для відкриття, я маю ще станцювати навколо їхнього банку 3 рази з бубном.
Ну що ж, якщо банком треба не тільки комуналку оплачувати — не буду оплачувати ним більше нічого і закрию рахунки.

Цитую відповідь банку про відмову:
«Банком була проведена перевірка щодо описаної Вами ситуації.
На момент звернення у відділення Вам було погоджено відкриття преміального пакету на тарифі річного обслуговування. Також, було повідомлено, що можливий перегляд рішення через 3 міс, якщо Ви будете використовувати дебетовий рахунок для витрат в торгівельній мережі за цей період. Спеціаліст діяв згідно діючих процедур, порушень не виявлено.»
11 января 2024, 9:24
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше з'ясувати деталі випадку, який Ви описали. Для цього просимо надати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, а також дату звернення до відділення та його адресу, а також час звернення на Гарячу лінію. Це дозволить нам розібратися у ситуації та повернутися до Вас зі зворотнім зв'язком.
PUMB 15 января 2024, 19:17
Вітаємо!

Доброго дня. Не рекомендую цей банк, взагалі! Клієнторієнтовності нуль. Поваги до клієнтів Нуль. Сам банк чомусь поповнює кредитні карти клієнтів, щоб зафіксувати факт нарахування % банку. Відмовляють військовослужбовцям у реструктуризації боргу.Звертаю увагу, що в Умовах Договору не має жодної інформації про це! Банк-просто наживається на військовослужбовцях, в цілому як і більшість зараз людей, підприємств і тд. Менеджер банку не надає письмової відповіді чому і зг. якого пункту вони відмовляють.
PUMB 10 января 2024, 18:23

PUMB 14 января 2024, 16:38
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідної інформації для проведення перевірки. Просимо надіслати її у приватні повідомлення.
Dnepropetrovsk1 10 января 2024, 10:52
Всем доброго времени суток Слава Украине. Хотел открыть виртуальные карты вы счёт в злотых по итогу произошёл какой-то сбой в системе три дня меня уже мурыжат говорят что всё решается говорили 3 дня потом начали говорить что 5 дней Так кому верить зачем вы людей в военное время заводите в заблуждение и обманывайте вы хоть отзывы читаете что вам люди пишут на мин фин. Или абсолютно плевать на на репутацию своего банка и то что люди вам говорят и то что у вас идёт много операций без комиссии — это обычная ваша банковская замануха чтобы заманивать людей и обманывать их на деньги слава богу со мной ещё не случилось и ничего насчёт блокировки денег и так далее, но случилось одно что не можете уже разобраться с открытием злотых она мне пишет в обработке и всё дальше оно не хочет открывать счёт злотых. Хотя банком ПУМБ пользуюсь недолго недавно и уже негативное мнение, Но это капец полный. № звернення: 202401−1750
PUMB 10 января 2024, 11:15
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Ваше звернення зараз знаходиться у роботі. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після проведення детальної перевірки.
PUMB 10 января 2024, 18:44
Вітаємо!

У нашій системі стався збій, через що оформлення нового рахунку було недоступним. На даний момент, наша система працює у штатному режимі і Ви можете скористатися повним переліком наших послуг. Рекомендуємо Вам повторити спробу відкриття рахунку. Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося на Ваше розуміння!
Добрий день. Мала великий борг по двох кредитних договорах. Сплатила все по програмі прощення, які мені запропонували з колекторської компанії. Мені в цій компанії сказали, що маю отримати листа на поштову адресу за місцем реєстрації, в якому буде написано, що я нічого цьому банку більше не боргую. Листа я так і не отримала, хоча минуло вже 10 місяців з моменту погашення мною боргу. Зверталася неодноразово по телефону до банку, банк претензій до мене не має, але і довідки про погашення не видає. Це мене турбує.
PUMB 10 января 2024, 9:39
Вітаємо!

Будь ласка, надішліть нам в приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону. Це дозволить нам детальніше розібратися в ситуації та надати Вам зворотній зв'язок.
PUMB 14 января 2024, 16:40
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідної інформації. Просимо надіслати її у приватні повідомлення аби у нас була можливість ідентифікувати Вас та розібратися у ситуації.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ