Bookerz 29 декабря 2014, 13:42
Если надежность банка на сегодняшний день не вызывает сомнений, то форма депозитного договора вызывает вопросы.
1 Например, заключая депозит на 12 мес. я хочу видеть, что в договоре указана дата возврата денег именно через 12 мес, а не через 24 (1 год + 1 год дополнительно). Как-то по-другому пропишите эту возможность ещё одного дополнительного года.
2 Так же тот договор на получение пенсии через Идеябанк, выдаваемый на руки клиенту — это всего лишь «выписка-уведомление к договору комплексного банковского обслуживания». Лучше выдавать и основной и выписку — уведомление… Иначе, я не знаю, что там в основном прописано.
3 При оформлении пластиковой карточки нужно выдавать распечатку тарифов на обслуживание этой карточки. Я понимаю, что можно на сайте посмотреть. Но ещё лет 15 будут люди, которым проще почитать на бумаге, чем искать на сайте.

Качественная документация является одной из черт лица банка. Поскольку я являюсь клиентом банка, я хочу чтобы это лицо было приятным.
Boris ... 29 декабря 2014, 2:14
Почитал отзывы и очень много негатива написано про банк. Хочу поделиться личным опытом сотрудничества с банком по части депозитов (кредиты не беру в принципе). Являюсь клиентом банка уже второй год и даже в самые сложные времена, когда даже намного более именитые банки прекращали выполнять свои обязательства, ideabank чётко выполнял свои обязательства даже по валютным депозитам. Задержек по выплате валюты никогда не было больше суток, а в случае задержки, сотрудники банка сами набирали меня по телефону и предупреждали когда подойти в банк чтобы забрать нужную сумму. Это действительно много значит так как имел печальный опыт с брокбизнесбанком, фин.инициативой, еврогазбанком, дельтой и т.д.
Банк показал что он надёжный партнёр и поэтому я продолжаю быть клиентом банка и действительно доволен работой банка! Молодцы! Всех с наступающим Новым Годом!
Ідея Банк 29 декабря 2014, 10:19
Доброго дня, Boris!
Дякуємо Вам, що є клієнтом нашого ІдеяБанку.
Дякуємо за привітання і вітаємо Вас також з Новим Роком. Нехай він буде для Вас плідним і успішним! ra.luxnet.ua/2015/cards/ideabank/
alexeysomko 25 декабря 2014, 19:17
Сегодня закончился депозит на приличную сумму (грн.), выдали все без проблем. Всех сотрудников и форумчан с Новым Годом!
Ідея Банк 29 декабря 2014, 9:22
Доброго дня, alexeysomko!
Дякуємо Вам за гарний відгук і за те, що обрали наш ІдеяБанк. Дякуємо за привітання і вітаємо Вас також з Новим Роком. Нехай він буде для Вас плідним і успішним!
vkostyuk 25 декабря 2014, 11:28
Вчера 24.12.2014 попытался снять с карточки в банкомате «Платинум Банк» сначала 1000 грн., затем 500 грн. и в обоих случаях получил сообщение от банка о превышении лимита транзакции. На «горячей линии» сообщили, что до 5 ошибок банкомата допускается. Полный бред!!!

После проблем со снятием налички в банкомате, утром того же дня, перевел деньги с карточки этого банка в другой банк через интернет банкинг. В интернет банкинге операция выполнена, деньги со счета списаны, но получателю не досталены. Сегодня 25.12.2014 звоню на горячую линию узнать состояние перевода, но там отвечают, что этой информацией они не владеют.

Готовлю письменные запросы на банк.
Выводы делайте сами.
Ідея Банк 29 декабря 2014, 9:20
Доброго дня, vkostyuk!
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію, нам потрібно більше інформації.
Надішліть будь ласка на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) Номер телефону, з якого Ви телефонували.
3) Номер телефону, на який Ви телефонували…
Наталья В. 23 декабря 2014, 14:37
День добрый! Рекомендую данный банк. Со своими обязательствами по депозитам справляется. Как сказал однажды один мой знакомый: Держи деньги, как и яйца, в разных корзинах… Вот и разложила по разным. Сначала закончился гривневый депозит в VABe (история с ним всем известна), пару недель назад — в Дельта. Там тоже ситуация плачевная и денег я пока не увидела. С ужасом ждала окончания долларового депозита в Idea, но, к огромной моей радости и удовольствию, банк оказался достойным моего доверия. Деньги с депозита уже начала забирать. Отдают нормально в долларах, в эквиваленте 15 тыс. грн./день. Спасибо. :)
Минфин
Ответ администратора
23 декабря 2014, 15:33
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 23.12.2014).
Пользователь предоставил копии квитанций о получении валютного депозита по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является вкладчиком данного банка.
Geniy 23 декабря 2014, 12:57
Дорый день.

Я оформил депозит через интернет банкинг, где все условия были в виде таблички(проценты, срок, ...). Где я могу посмотреть полный договор, который есть между банком и мной?
Я пересмотрел весь сайт ваш, но ничего не нашел.
Меня интересует проценты и коммисии в случае моего разрыва депозита. А также могу ли я получить документы на депозит оформленный через интернет банкинг?

Также хочу попросить, что бы вы обратили внимание на мой предыдущий отзыв и комментарий тут minfin.com.ua/company/ideabank/review/55817/
Ідея Банк 24 декабря 2014, 11:30
Доброго дня,Geniy!
Дякуємо за ваше звернення.
Отримати консультацію на рахунок всіх можливих умов договору, відсоткових ставок та дострокового розірвання Ви можете звернувшись на безкоштовну гарячу лінію банку 0800 502030
А також після візиту на відділення, де було підключено інтернет-банкніг, на якому ви зможете отримати роздрукований екземпляр Вашого депозитного договору з підписом та печаткою банку при потребі.
Tornado64 20 декабря 2014, 20:39
уже начинает настораживать какую гадость опять банк задумал. ответа на мыло не получил уже 4-е сутки но нет звонков. оплату не сделал по кредиту. так как знаю что обязаны согласно указу были предоставить каникулы
опасный банк. сидишь как с гранатой без чеки в руках.
lowe 20 декабря 2014, 13:37
Дуже гарний банк… банк в якому працюють гарні люди… люди які розводять на бабки які готові забрати останне оставити без трусів які обманюють людей мене розвили чудово!!! Брали авто в кредит проплатили 3 роки з явилися фінансові трудності (як і в більшості щас людей) була просрочка до 9тис.грн. питався продать сам шоб закрити кредит невийшло бо долар захмарний… банк не йшов на поступки і тут АКЦІЯ звоне такий собі АНДРІЙ і предлага розстрочку місячний платіж зменшити в двічі натомість продовжити ще на один рік кредит Подумали нам підходе леше оплачувати морочив голову цілий місяць І тут позвонив назначив зустріч в банкові ми і приїхали зустрілися начяли писати заяви і тіпа оформляти документи умова була щоб зфотографувати авто і тех паспорт один узяв техпаспорт другий ключі щоб подивитися показники спідометра і все це забрали закрили авто потім було 2 варіанта банк забирае авто і закривае кредит сума остатку 47тис.грн. хочя стоїмость авто в 2 рази більша або я знаходжу всю суму відразу коштів таких звісно нема І тут саме цікаве вони (Андрій і Сергій) самі найшли за щитані минути покупців на авто перекупів і міняйл на бакси договорилися з нотаріусом обляпали все це швидко МОЛОДЦІ закрили кредит слава богу видали довідку про закриття кредиту дали нам на руки 20000грн.різницю між сумою кр.і авто і ми пішли пішки додому за 100км. В дружини шок в дітей шок один і здому зійшов потребуе психолога двое в сльозах… ми виплатили 51000грн.за три роки+страховки+додаткове обл.ГБО.музика і ще багато чого на виході десь до 80000тис.грн.а осталися з 20000тис.грн.Банк не чистий Працівники теж дай бог вам здоров я і щастя (свічку в церкві за ваш упокой уже поставив)удачі не болійте.Авто щастя не принесе. А БАНК скоро лопне бо Поляки вивели свої гроші з нього він тримается на депозитах ЛЮДИ ДУМАЙТЕ самі Хай щастить…В додаток скажу з їхніх слів вони так робили не один раз… Обманули обвели а можна булоб і піти банкові на зустріч кліента Будьте ви прокляті на все життя…
Ідея Банк 22 декабря 2014, 10:39
Доброго дня, lowe!
Дякуємо Вам за приємний відгук і за те, що обрали наш ІдеяБанк. Нам важлива думка клієнтів.
Якщо У вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
Tornado64 19 декабря 2014, 11:34
было ответом банка пишите на почтовик укажите счёт и фамилию. отписал. ответа не получил уже трое суток. тут банк отписал по мере возможности будет ответ. значит кредит без справок пожалуста в течении часа. отказ о предоставлении каникул в нарушение закона за 40 минут. ответ мотивация почему отказали. уже трое суток прошло. нечего я не потерплю сегодня срок платежа. сами названивать сегодня начнут. как банк так и я к банку
Ідея Банк 23 декабря 2014, 11:10
Доброго дня,Tornado64!
Ваші дані отримано і опрацьовуються. В найближчому часі з Вами зв'яжуться наші працівники в телефоному режимі.
UA82 18 декабря 2014, 23:12
Доброго всім дня!
Ось власний досвід спілкування з банком, не пов'язаний з кредитами/депозитами.

Місяць тому з’явилась потреба відкрити доларову картку. Начитавшись непоганих відгуків про Ідеа банк, вирішив відкрити її саме в цьому банку. Картку виготовили за 2 тижні. Забираючи з відділення 16/12/14, поповнив її на хх дол.

Ввечері збираюсь розрахуватись в інтернеті цією картою. Через «гарячу лінію» (ГЛ) відключаю перевірку CVV2-кода, але платіж не проходить. Знову звоню на ГЛ – виявляється, карта не активована (це можна і потрібно робити на відділенні, але менеджери, як виявляється, «не зобов’язані» ). Тому роблю це за допомогою ГЛ – але карта стане активною на наступний робочий день

Наступного дня, 17/12, без усілякої задньої думки збираюсь розрахуватись нею. Однак, платіж не проходить. Звоню на ГЛ – так, карта активна, так, хх дол є, але на поточному, а не на картковому рахунку (у відділенні я поповнював 16/12 саме КАРТКУ). Теоретично, перекинути кошти на картку можна через інтернет-банкінг, але він «не бачить» картку. На ГЛ мені на це кажуть, що інтернет-банкінг побачить картку, скоріш за все, наступного робочого дня – вони від мого імені зроблять запит на техпідтримку. А по результатам мають мені передзвонити.

Проходить ще день. 18/12 ніхто не перезвонив, хх дол. на картковому рахунку немає, інтернет-банкінг картки так і не бачить. Ввечері ще двічі дзвонив на ГЛ. У першому випадку порекомендували підійти на своє відділення – щоб вирішити проблему інтернет-банкінгу (!) У другому ж випадку повторно прийняли мою заявку у техпідтримку щодо проблеми з інтернет-банкінгом, та пообіцяли передзвонити.

В результаті 7 дзвінків на ГЛ, мінімум три втрачених дні, попсовані нерви. Звичайно, що на фоні Дельти комусь це може видатись дрібницею. Але хай кожен робить висновки самостійно.

Так як відписується представник банку (віддаю банку належне), то ось мій номер договору: 40.65.001771
Ідея Банк 22 декабря 2014, 10:37
Доброго дня, UA82! Вибачте за незручності зі сторони банку. Відділення невірно прописало номер рахунку 2620 до картки клієнта.
Поповнення карткового рахунку відбулось 16.12.2014. Рахунок вірний до картки був прив’язаний відділенням (LTESTOVA 18.12.2014 17:50:56), відповідно кошти зарахувались на картку сьогодні вранці.
Neox 18 декабря 2014, 13:39
!!! Увага!!!
!!! Всім вкладникам Ідея банку!!!
Це може бути першим сигналом, що з банком щось негаразд.
Ще зранку звернувся у відділення на вул. Городоцькій, 151 у м. Львові потім у відділення на вул. Шолом-Алейхема, 1. Пробував зняти 20 000грн, операція відхилена, підняли ліміт, те саме: операція відхилена.
Потім пробував зняти у банкоматі: 5000грн, 2000грн, 1000грн, 500грн, 100грн, жодного разу не вдалося це зробити. Навіть 5грн зняти не вдалося!!!
Ідея банк вирішив просто нажитися на своїх вкладниках: на гарячій лінії сказали, що в них технічні проблеми і одразу запропонували зняти з поточного рахунку без картки з комісією 1%, але я не хочу втрачати свої гроші!!!
Yurgen777 17 декабря 2014, 23:39
хороше відношення до клієнтів, відкрив депозит допомогли оформити через інтернет банкінг.Мукачівське відділення по вул.МИРУ
Ідея Банк 18 декабря 2014, 11:47
Доброго дня, Yurgen777!
Geniy 17 декабря 2014, 18:45
Добрый день

У меня есть несколько вопросов:
1. Когда вы уже приведете ваши тарифы по Travel карте к нормальному виду?(http://www.ideabank.ua/ru/private-clients/cards/travel/?tab=details)
Все сделано в виде таблицы с меняющимся цветом строк(белый-серый-белый). Но во всем этом хаосе скрываются строки которые есть групами(Осуществление платежей в национальной валюте, Осуществление платежей в иностранной валюте). Вы умеете выделять хотя бы жирным в html?
1.1. Какая разница между [при помощи системи «Интернет-банкинг»: ] и [при помощи СДО «Интернет-банкинг»: ]. Имеет ли слово СДО значение?
1.2 «СМС-информирование по поводу успешного логирования к СДО „Интернет-банкинг“ и изменения пароля» В отделении уверяли что этой комиссии уже нет. Почему в тарифах не актуальные данные?
1.3. «Получение наличных в банкоматах и кассах других банков без учета их комиссий — Входит в стоимость обслуживания пакета услуг». Почему не указано что только 3 транзакции в месяц?

2. Когда вы уже почините форму для создания вопроса?(http://www.ideabank.ua/uk/faq/)

3. Очень часто получаю ошибку в интернет банкинге «Дана дія не може бути виконана [MSG999]». Это было и при создании депозита, и при изменении настроек по карте. Оно иногда исчезает на след. день. В чем проблема?

4. Рекламные баннеры. Захожу в интернет банкинг и там 2 больших баннера, которые еще и каждые 5 секунд мигают.

5. Было бы классно если бы в интернет банкинге на стартовой странице убрали итог и список депозитов. Не очень комфортно заходить в интерет-банкинг возле других людей, когда там высвечиваются большие суммы.
Ідея Банк 18 декабря 2014, 15:49
Доброго дня, Geniy! Дякуємо, за Вашу детальну інформацію та зауваження.
1.1.Тарифи актуалізовано. Проводяться роботи для відображення всіх тарифів у більш зручному вигляді.
1.2.СДО — «система банківського обслуговування» проводяться роботи по стандартизації всіх записів стосовно даного терміну.
1.3. Про обмеження вказано в незу тарифної інформації:
«В межах пакету клієнт має можливість безкоштовно здійснити протягом місяця 3 операції в банкоматах за-кордоном. Поза межами даного ліміту стягується стандартна комісія по даній послузі (зняття готівки в банкоматах за-кордоном — 2% мін. 20грн/3USD/3EUR).»
2.Що саме на вашу думку потрібно виправити у формі для запитань? Форма для запитань працює справно.
3.Це короткострокові проблеми на стороні мобільних операторів, які вирішуються ротягом 20 — 30 хв. Найближчим часом проблему буде виправлено повністю.
4.Дані банери є частиою стуктури сторінки інтернет банкінгу, проводимо роботи по коригуванню банерів відповідно до кольорів сторінки так, щоб вони не створювали незручностей при користуванні.
5.Дякуємо за вашу інформацію, в планах найближчих доробок буде внесено вашу пропозицію " на стартовой странице убрали итог и список депозитов".

Дякуємо за ваше звернення та розуміння
arval 17 декабря 2014, 13:39
Дорого дня шановні! я є клієнтом банку і задоволений обслуговуванням.Згідно кредитного договору я, як добропорядний платник здійснював платежі в строк.В данний момент я опинився в скрутному фінансовому становищі і не можу платити щомісячний платіж в повному розмірі. Звертаюсь з проханням: яким чином можливо зменшити щомісячний платіж по кредитному договору?
Ідея Банк 18 декабря 2014, 11:43
Доброго дня, arval!
2) Номер договору.
3) Адресу відділення ІдеяБанку, де Ви обслуговуєтесь.
Tornado64 17 декабря 2014, 9:47
3 месяца назад прямо с работы забрали в ато, не доработал до зарплаты 2 дня. в результате задержка вышла по оплате 2 недели. хорошо что у соседей есть ключи от квартиры я позвонил им попросил кормить кошку сказал где лежит пенсионная карточка и где реквизиты и в каком рядом банке оплачивать как поступит пенсия. но дальше полный бред начался по 70 звонков в день от службы досудового стягненя боргу. обяснил им что и как. есть адекватные работники а были в большинстве визгливые барышни что хамили и угрожали. потом заявили мол принесите повестку и вам дадут каникулы. я спросил какая повеска? с работы забрали по спискам отдела кадров. и даже если бы была почтовым голубем вам отправить с поля? звонки продолжались каждые 5 минут интервал. уже просил не звоните по звонкам фиксируются позиции. им нчихать. дозвонились. что накрыли пост градом. с контузией попал в мечникова в днепре. 10 дней отлежался выписали на 2 недели пустили домой приехал в военкомат и узнал что я оказывается доброволец. просто красота, решаю просто на руках справка о направлении меня на госпитализацию для продолжения лечения в спец мед части увд где я стою всю жизнь на учёте. беру все документы и еду в банк где брал кредит. написал заявление предоставил справку. девочки сказали причина уважительная должны предоставить каникулы. подождите 40 минут. результат убил было отказано. честно скажу сами девчёнки были в шоке от такого решения. сказали если вам будут звонить пошлите из подальше вы писали заявление и вам отказали нарушив закон по ато
Ідея Банк 17 декабря 2014, 12:14
Доброго дня, Tornado64!
slavia 16 декабря 2014, 15:39
Добрий день! Ще раз звертаюся до Ідея Банку,2місяці тому я втратила роботу і тому не могла вчасно сплачувати кредит.Написала дві заяви у відділенні(про кредитні канікули), але відповіді на жодну не отримала досі.Натомість хамське відношення співробітників банку на спробу пояснити їм ситуацію, телефонні дзвінки до родичів(хворого дядька ледь не довели до інфаркту).Я знаю про всі свої зобов«язання перед банком, але ніхто не застрахований від такого.А працівники навіть з простих етичних норм не мають права відноситися до людини, як до злочинця.Дуже прошу розглянути моє звернення.
Ідея Банк 16 декабря 2014, 17:41
Доброго дня, slavia!
3) Копії заяв і дату їх написання
4)Номер відділення, в якому Ви обслуговуєтесь.
viol 13 декабря 2014, 18:45
Обратите внимание — проблемы с банком только у тех кто имеет слабость к кредитам. Понимаю — отдавать никому не хочется, брать приятней. И ни одной претензии по депозитам. Делайте выводы или зайдите на сайты отзывов других банков. Я из проблемного Мариуполя. Претензий к банку по выплате или отдаче депозитов — нет. Да ещё и очень приятный персонал. Может он приятный, потому что проблем нет, не знаю. Но факт. Спасибо большое!
Ідея Банк 15 декабря 2014, 11:04
Доброго дня, viol!
Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали наш ІдеяБанк. Нам важлива думка клієнтів.
tiesto2014 12 декабря 2014, 12:02
Хочу пожалітися на неоптимізовану розсилку СМС-повідомлень. Сьогодні о 03:00 мені прийшло СМС-повідомлення такого змісту: «Вітаємо! У вас є можливість отримтаи ліміт кредитування *** грн. м Ідея Банку. Деталі, як ним скористатися: 0800...».

В будь-який час дня і ночі я можу отримувати СМС, які стосуються безпосередньо мого рахунку в банку: логування в систему, переказ коштів, зняття коштів і т.д.

Але я не бажаю отримувати повідомлення рекламного та іншого змісту о третій ночі! В робочий час — будь-ласка, в позаробочий до вирозумілих 22:00, 23:00 також нормально. Але не серед пізньої ночі!

Прошу взяти це до уваги і поправити систему розсилок СМС.

Дякую!

P. S. Доречі у вас на сайті не працює форма «Питання-відповіді» і немає жодних електронних контактів, за якими можна звернутися зі скаргою чи пропозицією. Тому вирішив опублікувати публічний відгук тут.
Ідея Банк 16 декабря 2014, 17:39
Доброго дня, tiesto2014!
Просимо вибачення за незручності зі сторони банку. Наші працівники не відправляють в такий час жодних повідомлень.
Звертаємо Вашу увагу також на те, що можуть діяти шахраї, котрі надсилають повідомлення сумнівного змісту, а тому закликаємо Вас бути обачними, щоб не попастись на ці шахрайські схеми. Будьте обачні!!!
Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30 або надішліть нам на скриньку клієнтів банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію, щоб ми провірили Ваші дані і прийняли міри:
1) П.І.П.
2) Номер телефону.
3) Номер телефону з я кого прийшло смс.

Дякуємо Вам за змістовний коментар. У разі виникнення запитань пишіть на електрону скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua
Клиент Банка 11 декабря 2014, 17:09
Сотрудник банка приходит дамой и начинает требовать что бы несовершеннолетний ребёнок открыл двери ему. При этом начинает выламывать ручки дверные и стучать по двери!!!
Ідея Банк 15 декабря 2014, 10:53
Доброго дня, Клиент Банка!
Хто і коли приходив;
П.І.П. Ваше і номер відділення банку, в якому Вас обслуговують.
krotmen 10 декабря 2014, 20:05
Привет всем. У меня автокредит в этом банке. Вот пришло время отослать им справку о доходах, а не знаю куда. Раньше присылали письма, предупреждали- что куда и до какого числа прислать, а теперь они на все забили мягко говоря. подскажите адресок на который можно отослать письмо с справкой о доходах?
Ідея Банк 17 декабря 2014, 13:35
Доброго дня, krotmen!
Довідку про доходи по автокредитах потрібно надсилати на ел. адрес Dohodu@ideabank.ua та/або на юридичну адресу Банку: 79008, м. Львів, вул. Валова, 11. Проте, Банк і надалі надсилає позичальникам листи-нагадування і смс повідомлення (якщо у Вас змінилися контактні дані, просимо повідомити про це банк письмово). Деталі за тел. 0 800 50 20 30 (Усі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів в межах України)

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке