Oleg M 10 апреля 2016, 13:33
Отделение по адресу: Киев, ул. Лагерна, 42
В 2012р. оформив автокредит, але Ідея Банк необґрунтовано, приймав рішення про збільшення щомісячних платежів. Зокрема з липня 2015р — у розмірі з 1987,97 грн. до 2385,56 грн., а в графі останнього платежу нового графіку значилася сума не 1960,87 грн, а 15313,60 грн.!
У відповідь на мої заперечення щодо збільшення суми щомісячного платежу, ПАТ «Ідея Банк» повідомив що прийнято рішення про повернення відсоткової ставки до її попереднього рівня, але в новому графіку, в графі останнього платежу, значилася сума вже не 1960,87 грн, а 19690,92 грн., тобто на 17730,05 грн. (сімнадцять тисяч сімсот тридцять грн. 05 коп) більше!
Я звертався до банку щодо надання мені інформації з цих питань, але Ідея Банк в порушення ст. 56 Закону України «Про банки і банківську діяльність», відмовляється навести обгрунтовані аргументи, згідно з якими він збільшує процентну ставку, відмовляється надати роз’яснення підстав підвищення розмірів процентної ставки та надати формули (математичні залежності) за якими здійснюються підвищення відсоткової ставки та зміна графіку щомісячних платежів.
З цього приводу готуються скарги до Інспекції з питань захисту прав споживачів, до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, а також до Прокуратури України про можливі ознаки щахрайських дій з боку Ідея Банку!
Идея Банк
12 апреля 2016, 16:27
Доброго дня, Oleg M!
Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Уточніть листом на нашу електронну скриньку — іnfo.povidomlenja@ideabank.ua детальний опис ситуації, дату та час візиту на відділення, а також Ваші контактні дані.

Ваша ситуація буде на контролі у відповідального спеціаліста. Про результати ми повідомимо Вам додатково.

Зичимо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.

17 апреля 2016, 2:39
1. В листі ПАТ «Ідея Банк» №16.1-05/41034 від 17.04.2014 р. щодо підняття річної процентної ставки, ВІДСУТНІ ДОДАТКИ, а саме Графік щомісячних платежів і Розрахунок сукупної вартості кредиту та реальної процентної ставки!!! Цього листа я в 2014 році НЕ ОТРИМУВАВ, так як він надсилався на адресу моєї реєстрації, а не місця проживання та був ПОВЕРНУТИЙ «УкрПоштою» назад до «Ідея Банк».
2. Листа ПАТ «Ідея Банк» №06.2/58709 від 12.05.2015 р. щодо підняття процентної ставки, я НЕ ОТРИМУВАВ, так як він надсилався на адресу моєї реєстрації, а не місця проживання та був ПОВЕРНУТИЙ «УкрПоштою» назад до «Ідея Банк». Тому з повідомленням про підняття процентної ставки, з Графіком щомісячних платежів і Розрахуноком сукупної вартості кредиту я НЕ БУВ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ!!!
17 апреля 2016, 2:40
3. У 2012 році я звернувся до ПАТ «Ідея Банк» з проханням надсилати усю кореспонденцію на адресу мого проживання, і надалі усі листи від надходили на адресу мого проживання, але з невідомих причин ПАТ «Ідея Банк» два вищезезначених листи надіслав на адресу моєї реєстрації. ЧОМУ? Щоб умисно приховати інформацію?
4. В листі ПАТ «Ідея Банк» №06.2/108336 від 05.08.2015р. мені повідомлено, що ВІДСОТКОВА СТАВКА за Кредитним договором ПОВЕРНУТА ДО ПОПЕРЕДНЬОГО РІВНЯ, але ЧОМУ тоді в надісланому новому Графіку щомісячних платежів в графі останнього платежу, значиться сума на 17730,05 грн. (сімнадцять тисяч сімсот тридцять грн. 05 коп) більше??? Звідки взялась ця сумма??? Яка процентна ставка прийнята в цьому Графіку??? ЧОМУ в листі №06.2/108336 від 05.08.2015р відсутній Розрахунок сукупної вартості кредиту та реальної процентної ставки????
17 апреля 2016, 2:40
Вищезазначені факти свідчать про незаконні дії з боку ПАТ «Ідея Банк» та на мою думку мають ознаки щахрайських дій! Це спонукає мене до звернення до контролюючих та правоохоронних органів.

Прошу вирішити ситуацію, що склалася та скасувати рішення про підняття відсотків та зміни Графіку платежів. Прошу відповідального спеціаліста надати мені відповідь на адресу husliakov@ukr.net, повідомити листом на адресу: 04136, м. Київ, вул. Маршала Гречка, буд.12а, кв. 59 та за телефоном: 067-4365019.
17 апреля 2016, 2:45
Іnfo.povidomlenja@ideabank.ua — вказана Вами адреса НЕ КОРРЕКТНА! Уточніть її будьласка!
17 апреля 2016, 2:48
Звернення надіслано — info@ideabank.ua
Анатолий Мунтян
Анатолий Мунтян
24 июня 2016, 17:58
Здравствуйте!
У меня такая же проблема. Вы решили свой вопрос?
С уважением Анатолий
2 ноября 2016, 1:44
Да решил, после писем и жалоб — банк отменил ВСЕ повышения% и оставил те же % как при подписании Договора! Успехов и Вам

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Ідея Банк незаконно підвищує відсоткову ставку та необґрунтовано бзільшує сумми в графіку платежів