Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
viktoriya980 20 мая 2022, 20:25
Являють клієнтом банку, більше 5 років користуюсь кредитною карткою, за цей період часу маю кредитний ліміт 100 тис. Свої обов’язки перед банком виконувала справно згідно договору який підписувала. Оплата відсотків, страхових платежів і т.д. Але в зв’язку з виникненням в країні військового стану, я втратила можливість погашати платіж. Тим самим банк через три місяці піднімає мені ліміт в розмірі три прострочених платежа, по факту доступної готівки не існує, тобто і виплату мінусу вони собі забезпечили. А в мене тепер питання як банк виконує свої обов’язки переді мною коли виник форс мажор прописаний згідно підписаного договору? Я щомісячно сплачувала страхові платежі для чого? І в мене тепер багато питань до самого банку, чому в такий тяжкий для країни та для людей час який тим більше передбачений випадком форс мажорних обставин в договорі банк його порушує? Щей до всієї цієї вишеньки на торті вони зводять та требують платити кредит тут і зараз, бо я не плачу кредит просрочую платіж, хоча на даний час неплата за кредит штрафними відсотками не накладається. Закони та договори нажаль цьому банку не писані. Від свого обов’язку я не відмовляюсь, платити буду як тільки війна закінчиться та повернуть розмір зарплатні до її звичайного розміру. Так як наразі зп складає половину мінімального платежу по кредитній картці.
Sv197123 19 мая 2022, 10:18
Якісь проценти знімають і даже необясняють. Просто дзонять з угрозами. Даже при закриті кредиту і то на дурили на 120 григвні.
19 мая 2022, 10:32
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний (зареєстрований в банку) номер телефону та електронну адресу.
jkholyavitskaya 16 мая 2022, 15:17
Суть проблеми:
Я є клієнтом цього банку, маю грошову позику. До військового положення в країні, як у всіх пересічних громадян все було стабільно, виплачувала завжди вчасно свою сумку, але з військовим положенням життя змінилось в усій країні, у людей стали проблеми не просто фінансового плану, а взагалі питання життя ,і яке завтра. В країні підписано закон для всіх громадян про кредитні канікули, ще раніше підписаний закон про неможливість нарахування відсотків, або пені, ні на які продукти банків під час пандемії. Та для Ідея банк не писані ніякі закони!!! Мало того що я погашала свою позику набагато раніше вказаного часу користування (брала на рік але виплатила майже всю суму за сім місяців і це під час кредитних канікул) мені умидрились під час кредитних канікул на і так перебільшений залишок нарахувати відсотки, бачачи що клієнт виплачує більшість суми в такий важкий час!
В цьому банку не діять перерахунок на завчасно виплачений продукт, мені просто вгатили всі відсотки за місяці якими по факту клієнт уже не користується, бо виплачує завчасно! Так мені ще до цієї цікавої суми нарахували відсотки під час діючого законного часу кредитних канікул! Це просто наживання на людях і шахрайство!
Не стали би радити цей банк для користування.
16 мая 2022, 15:32
1255 15 мая 2022, 12:03
Отделение по адресу: Харьков, ул. Героев Труда, 14
Жили в районе. Который полностью разрушен военными действиями. Мы беженцы. Платили во время и даже заранее был Кредит. Мы беженцы уехали и оказалось что они настывали с первых дней войны проценты по кредиту и по сей день это делают. У нас жилья нету денег нету ничего нету. Говорят у нас такая программа. Обходить стороной это ужас
16 мая 2022, 9:18
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. Також, якщо маєте наразі можливість, рекомендуємо змінити поштовий сервіс із російського на український або міжнародний та вказати Вашу оновлену електронну скриньку тут в особистих повідомленнях. З повагою, Ідея Банк
Юрий Неважно 10 мая 2022, 16:33
Не рекомендую связываться с данным банком., взял кредитную карту, ежемесячный платеж по карте 1500 грн. Началась война, в Марте работы не было вообще, сидели в простое. Апрель отработали в трехдневку и вот в Мае получил зарплату. Так мне насчитали за каждый месяц по полторы тысячи)) Т. е. я заплатил в Мае полторы тысячи и ещё 2500 должен. Пишу в Вайбер, ребят, а как же военное положение? Как же НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni
Ответ: мы вам насчитали только %, за 3 месяца при кредите в 20.000 мне насчитали 4000, а дальше думайте сами. У этого банка нет понятия война, дерут три шкуры.
16 мая 2022, 8:53
igornesen 8 мая 2022, 22:07
Была кредитка Идеи, пользовался изредка, держал как страховку. Выезжали, забыл дома. А в дороге понадобилась. Контакт-центр быстро рассказал как открыть цифровую, коды пароли и прочее установить.
Скажем прямо банк до войны не блистал как сервис. Но тут нормально организовали поддержку клиентов и почти вовремя все порешали.
9 мая 2022, 11:06
Доброго дня! Дякуємо за цей відгук та врахуємо ваші побажання. Сподіваємося на продовження співпраці із Вами. З повагою, Ідея Банк
mamoont 7 мая 2022, 13:42
Плохо работает приложение банка. Трижды пробовала пополнить карту в разное время и дни, постоянно бьет ошибки, то вообще не могу автор авторизоваться, то операции не высвечивается. Что-то с ним дела вообще плохи. Не скажу, что ранее идеально работал, но лучше. Жду реагировании и исправления недочетов.
9 мая 2022, 11:09
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. Додатково зауважимо, що ми постійно працюємо над удосконаленням нашого O.Bank. З повагою, Ідея Банк
Жанна Терещенко 5 мая 2022, 11:39
Не думала, що у військовий час можуть заблокувати карту, але мені пощастило, в той момент, коли гроші були вкрай необхідні, приходить смс, про блокування картки через підозрілу трансакцію (без поняття, що це було, картою не користувалася досить довго). Звичайно, зв’язалася з банком, сказали, що вирішать проблему протягом доби, але карту розблокували через 4 дні — це дуже довго!
vertuspro 4 мая 2022, 23:10
До войны банк не подвалил, сейчас, конечно, система работает не идеально. И вот начали названивать про погашение кредита, только как? Пошел узнавать, так из Польши отправить платеж — целый квест. Первый платеж дали каникулы, а потом наконец подключили свифт и падает прямо на счет. Ну хоть так.
9 мая 2022, 11:04
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Валентина Шевченко 3 мая 2022, 20:57
Знаходжуся за кордоном, було потрібно зняти готівкою злоті із гривневої картки. Добре, що мала ліміт підтверджений вже після початку війни. Та от Ідея бере ледь не 5% комісії за зняття готівки + конвертація курс дивний із кредитки за кордоном. Скажу, що не так і просто з-за кордону зв’язатися з банком, але мені це вдалося. Виявилося, справді і ліміти на зняття за кордоном банк встановив, і комісія немала за зняття і курс комерційний зависокий. Що сказать по цьому банк. Мінус — комісії, курси і ліміти драконовські, плюс — доступні кредитні кошти за кордоном, які потрібні виявилися у ситуації війни.
4 мая 2022, 9:35
Степан Настенко 1 мая 2022, 20:29
В условиях войны единственный банк, сейчас кто выдал кредит. Проценты конечно высокие. Придется гасить быстрее.
intub 1 мая 2022, 12:51
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 75
Жодного разу не писав відгуки, але цього разу вважаю за потрібне.
Перше — єдина причина за якою я користувався кредиткою даного банку це чесний пільговий період 60 днів. Все інше — один великий мінус.
Ситуація, яка змусила писати даний відгук така:
На березень місяць була забогованість за кредиткою 99 117 гривень, пільговий період закінчувавя 31 березня. Одразу зазначу кошти на погашення були в повному обсязі, але враховуючи непевність в країні на той час, вирішив «притримати готівку».
Мною був здійснений телефонний дзвінок на «Гарячу лінію» банку 19−23 березня (точно не пам’ятаю) з метою уточнення чи надає IdeaBank кредитні канікули чи подовження пільгового періоду. Була отримана позитивна відповідь, що банк надає додатковий місяць на погашення кредиту без нарахування відсотків, штрафів та пені. Послуговуючись даною інофрмацією мною було прийнято рішення «закрити кредитку» в квітні. Доречі в додатку Obank інформація весь цей час відповіділа заяві працівника: сума пільгового періоду 99117,42 гривні, платіж здійснити до 30 квітня 2022 року.
Вся сумма з комісіями була внесена протягом 17−18 квітня. І виписка в системі Obank показувала кредит 100 000 гривень, використано 0 гривень, доречі і зараз так.
Сьогодні 01.05.2022 року у вкладці «Деталі» я знайшов мінімальний платіж 8624,9 грн які я маю внести до 29 травня 2022.
Після спілкування з «Гарячою лінією» я з’ясував, що це відсотки нараховані за лютий-березень і нараховані вони були ще 3 квітня 2022 року.
Жодних «СМС» чи змін історії в додатку банку до 01.05.2022 року не було.
Так були дзвінки з міського номеру на початку квітня: один раз я не відповів, другий раз підняв слухавку, послухав музику кілька хвилин і поклав трубку.
16 квітня 2022 року був дзвінок з мобільного номера, з питанням чи збираюсь я сплачувати борг, на яке я відповів: «Так в межах названого мені пільгового періоду до 30 квітня 2022 року.» Але відчувши неладне — погасив креди повністю ще 18 квітня через касу банку. І лише через 2 тижні маю сюрприз мінус — 8624.9 гривень.
Якби я не телефонував ще в березні в банк, я б нікого не звинувачував. В даній ситуації вважаю, що або працівник банку надав мені не правдиву інформацію, або адміністрація
різко змінила думку з 01.04.2022 року, але не поспішала/не планувала про повідомити клієнтів.
Вважаю в даний час такі діі банку максимально не етичними та неправомірними.
Рахунок в банку буде мною закрито після встановлення правомірності нарахування відсотків, навіть через суд.
P. S. Маю активні рахунки в Приват, МОНО, Pumb, Ощадбанку, Альфабанку, Forward bank.
З жодним з них проблем не виникло, хоча заборгованіть була в кожному.
Анна Миколенко 28 апреля 2022, 14:05
Ну понятно, первые дни войны многие банки прикрыли полностью кредитные лимиты. Так потом же пооткрывали. И 10 тыс, и больше. А тут на сайте указано, что на данный момент клиент имеет возможность пользоваться кредитным лимитом на карте в пределах погашения, но мне срезали лимит с 15 до 5 тыс. после погашения. Как с таким банком иметь дело дальше? Пишут одно, делают другое.
4 мая 2022, 9:36
Костянтин Немічев 27 апреля 2022, 13:08
Два тижні тому у мене закінчився депозит, закрити його потрібно було суворо в цей день пробував у додатку, але операція недоступна, звернувся на гарячу лінію, щось спробували зробити, але сказали, що система не пускає, мовляв, щось у їх там не працює. Через два дні те саме сказали у відділені. Загалом не розраховуйте, що зараз може отримати свої вклади через «технічні проблеми». Ось так.
4 мая 2022, 9:51
Катерина Романова 26 апреля 2022, 20:20
На сайте указано, что на данный момент клиент имеет возможность пользоваться кредитным лимитом на карте, но у меня они не доступны, несмотря на то что задолженность была погашена. В банке ничего толком не комментируют, просят оставить заявку, которая позже будет рассмотрена, оставила, но обратной связи нет уже неделю.
4 мая 2022, 9:37
mariichka 25 апреля 2022, 21:18
Несколько раз брала кредит в Идее до войны, быстро гасила, чтобы не переплачивать. В войну слава богк первый месяц даже не напоминали по кредиту. Потом уже стали звонить, просить платить если есть возможность. Да какая у нас ситуация — мы беженцы. Как зарабатывать погашать нужно искать.
4 мая 2022, 9:38
Ярослав Волинець 25 апреля 2022, 12:38
Отказали отсрочить платёж на 1 месяц в текущих условиях хотя на сайте пишут что можно отсрочить.
25 апреля 2022, 14:28
Лилия Подкопаева 25 апреля 2022, 10:39
На сайті вказано, що кредитними картками можна користуватися, але я не змогла розрахуватись у магазині, платіж просто не проходив. Зясувалося, було обмження автоматично встановлено на розрахунки за добу. Клієнтам ясно не повідомили. Після звернення на гарячу лінію це питання вирішили, але неприємний осад залишився.
4 мая 2022, 9:38
Brawis 24 апреля 2022, 11:27
Уж какой жесткий раньше был банк в плане погашения кредитов, а в войну по-человечески поступили.
Дали каникулы на месяц по умолчанию и не звонили. Потом слали напоминать и нормально разговаривать даже, без наездов. В тяжелой ситуации показал себя как нормальный украинский банк.
25 апреля 2022, 10:04
urasik059 23 апреля 2022, 21:24
У військовйи час надзвонюють про погашення кредиту.
Просять повертати, а як. Ми на західній, як і всі. Важко з новою роботою і заробітком.

Курс валют в Идея Банке

EUR 32.000 34.000
RUB 0.3000 0.3800
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Идея Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.