Не рекомендую

IrenShikerya 20 апреля 2016, 10:04
Неможливо отримати доступ до особового рахунку, договір на інтернет-доступ передбачає безальтернативне право банку змінувати тарифи та умови без будь-яких пояснень, для отримання інтернет-доступу до особового рахунку вимагають явки до відділення банку для укладання договору, навіть якщо в місті, де проживає клієнт, немає відділень. Колектор явно використовує конфіденційну інформацію про особу, в розмові грубо посилається на займану клієнтом посаду, незважаючи на нібито домовленість, відправляє негативні дані до кредитної історії. Жахіття…
Идея Банк
21 апреля 2016, 10:39
Доброго дня, шановна IrenShikerya!
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за незручності, які виникли в Вас. Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Уточніть листом на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua детальний опис ситуації, а також Ваші контактні дані.

Ваша ситуація буде на контролі у відповідального спеціаліста. Про результати ми повідомимо Вам додатково.

Зичимо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.
Минфин
Ответ администратора
20 апреля 2016, 21:10
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 20.04.2016).

IrenShikerya
IrenShikerya
22 апреля 2016, 11:16
Голові правління ПАТ «Ідея Банк»

Власенко Михайлу Валерійовичу

Шикері Ірини Анатоліївни,

кредитний договір № Р51.306.70092 від 09.07.2015 р.

В порядку п. 3.3.1 Договору, згідно положень ЗУ «Про банки і банківську діяльність», прошу Вас надати мені інформацію про заборгованість за кредитним договором Р51.306.70092 від 09.07.2015 р. у вигляді витягу з транзитного рахунку № 29097430670092, за весь період користування кредитом, а саме: інформацію про кількість коштів, зарахованих банком кожного разу в якості оплати за кредитом, дати зарахування коштів, на яку конкретну статтю кредитної заборгованості, наявність днів прострочення, відносно яких платежів конкретно, із наведенням формули розрахунку, вихідних даних для розрахунку, з посиланням на умови кредитного договору.

Також прошу пояснити, чому попри домовленість з представником (колектором) банку (назвалась Євгенією Миколаївною), станом на 16.04.2016 р. до моєї кредитної історії надійшла інформація про виникнення прострочення стр

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке