В ночь на 25 февраля курс первой криптовалюты протестировал уровень $91 000, который в январе-феврале ограничил ее снижение, пишет Forklog.
Биткоин упал ниже $89 000

► Читайте телеграм-канал «Минфина»: главные финансовые новости
Падение биткоина
Спустя семь часов после консолидации выше поддержки $91 000 последовала новая волна продаж, которая продавила котировки к новым минимумам с начала года. В моменте цена опустилась к $88 200.
Слабость цифрового золота привела к коррекции альткоинов. Курс Ethereum опускался ниже $2500, Solana провалила $140.
Негативная переоценка топ-10 криптовалют по капитализации за исключением биткоина варьируется от 5,4% до 12,4%.
Криптовалютный индекс страха и жадности за сутки обвалился с 49 до 25 пунктов, перейдя в зону экстремальной тревоги.
В последний раз такие значения наблюдались в начале сентября прошлого года — в момент последней коррекции биткоина перед ростом более чем на 100%.
Согласно данным интерактивной таблицы «Минфина», стоимость первой криптовалюты по состоянию на 10:00 составляет $89,42 за монету.
Напомним
С начала февраля цифровое золото подешевело на 10,6%; глубже падение было только в 2014 году (-31%). В среднем первая криптовалюта росла в стоимости на 12,2% (медиана) в этот месяц.
Проблемы рынка усугубляются тем, что базирующаяся в Дубае криптовалютная биржа Bybit подверглась крупному взлому системы безопасности, в результате которого хакеры похитили Ethereum на сумму около $1,5 млрд.
Выбирайте выгодные курсы и надежные сервисы для обмена криптовалюты с Minfin.com.ua
🕵️ Мы создали небольшой опрос, чтобы узнать больше о наших читателях.
💛💙 Ваши ответы помогут нам стать лучшими, уделять больше внимания темам, которые вам интересны.
🤗 Будем благодарны, если вы найдете минутку, чтобы ответить на наши вопросы.
Комментарии - 14
слухай, а ти писав, що ти продаєш по 0,02 біткоіни, коли біток досягає певного рівня, по твоїм підрахункам кожні +10 тисяч доларів, але ти наче як не працюєш ніде достатньо давно, тож, що ти робиш, якщо біткоін падає в ціні, або не досягає бажаного тобою рівня, а гроші з минулого продажу 0,02 біткоіна вже закінчуються?)
який там твій біткоін баланс на сьогодні? ти нас давно не інформуєш, чи ти вже всі продав?
Ну потім назад відкотиться наче це в перший раз) ти такий «цікавий», наче акції на фондовому ринку постійно зростають, ніколи не йдуть вниз на ведмежому ринку і ніколи не відбувається обвалів фондового ринку
Слухай, а в що ти вкладаєш свої гроші? Те що ти ненавидиш крипту, це зрозуміло, але які твої конкретні пропозиції по інвестуванню коштів?)
А крипта — сьогодні вона є, а завтра її може вже і не бути…
ти поняв шо ти написав?))
«А крипта — сьогодні вона є, а завтра її може вже і не бути…»
Будь-яка компанія може сьогодні існувати, а завтра стати банкротом)
про Lehman Brothers так само як ти описав думали колись, але закрився.
Той же гігант Nissan зараз на межі банкротства і за умовний рік може закритися.
«Акції - це зовсім інше.»
Це хто так вирішив, ти? Шо то актив, шо інше актив, біток за капіталізацією вже більший за Meta, Berkshire Hathaway, TSMC,Tesla, Walmart, JPMorgan Chase, Visa, Tencent, Mastercard, Exxon Mobil
а до того, як люди після взлому bybit побігли витягти трохи бітків, котрі вдало скуповують корпорації типу Black Rock, біток був більшим за капіталізацію Saudi Aramco та срібла))
«З дитинства люблю мильні бульбашки.»
Скажи мені тоді будь-ласка чесно, а на фондовому ринку, хіба не існує мильних бульбашок?
Чи хіба в інвесторів, найнадійніший актив — це акції компаній?
А скажи мені будь-ласка, ти колись чув про процедуру squeeze out? напевно ні, бо інакше б не вважав, що акції це шось про «надійність»
Багато компаній це такі ж мильні бульбашки, якщо провести фундаментальний аналіз навіть чудової сімки, то ти можеш виявити, які акції компаній з чудової сімки переоцінені
Якщо взяти індекси SP500 або ДоуДжонс, то вони були до крипти, і будуть і далі якщо крипта припинить своє існування.
Банкротства окремих компаній завжди були і будуть. Але для цього є диверсифікація, або такі індеки як SP500 або ДоуДжонс.
Обвали на фондовому ринку були, і будуть в майбутньому. У всьому є обвали: і в цінах нерухомості, і в цінах на золото-срібло… І в цінах на предмети колекціонування. Тільки падіння в два рази і тимчасово — це ще пів біди. А падіння в повний нуль і назавжди — це вже може бути бідою. Тому і радять диверсифікувати, і якщо і вкладатися в крипту, то не все, а тільки якийсь відсоток… Хоча, це залежить від віку і досвіду «інвестора»
«Якщо взяти індекси SP500 або ДоуДжонс, то вони були до крипти, і будуть і далі якщо крипта припинить своє існування.»
Індекс відслідковує певний кошик акцій компаній, ти не можеш купити індекс, ти можеш купити ETF на якийсь індекс) але повернемось до твого твердження, щодо того, що індекси «були і будуть», індекси відслідковують компанії, тобто твоє твердження по суті говорить про компанії, що ось компанії які ці два індекси відслідковують були і будуть існувати) а це дуже велика помилка, бо ти маєш таку надію, користуючись похибкою багатьох інвесторів «too big — too fail», що означає в інвест світі момент, коли інвестор думає що вкладаючи гроші у велику компанію котра раніше мала добрі результати і існує вже дуже довго він точно не втратить кошти, бо компанія занадто велика щоб збанкрутувати, але світ знає приклади гігантів індустрій таких як: Lehman Brothers, Washington Mutual, MCI WorldCom, Chrysler, Conseco, і так далі, є купа гігантів в своїх індустріях, котрі десятиліттями існували, мали багатомільярдні підприємства і тд, але це не допомогло їм від банкрутства. Навіть General Motors був банкрутом і чудом вони змогли вибратися звідти назад.
Тому минулі успіхи і досягнення не гарантують майбутніх, інакше б ніхто не проводив фундаментальних аналізів, а дивився б на медіану графіків акцій компаній і думав би:-Ага, ну, тренд йде догори, все зелене, компанія давно існує, значить треба купувати, бо точно не збанкрутує)