Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
Страницу просматривают
Alex1975km, Alexkid, bonv, garik, Kadet2000, mido, python, sova1410, trade7721, Vsopropalo, Андрій Пришляк и 22 незарегистрированных посетителя.
Комментарии - 136
🇺🇸USD : 41.75⬆️- 42.05⬆️білий 🤍
🇺🇸USD: 41.85⬆️- 42.15⬆️синій💙
черкаси
Аплікації не пропонувати😆
Курси від банків: 43.7806 / 43.8206 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.68 / 41.73 грн за долар.
Торги по долару завершено.
Інфляція та податки вганяють депозити в «мінус»: де шукати привабливі ставки
https://minfin.com.ua/ua/deposits/articles/maksimalni-stavki-11122024/
Читайте, коментуйте, поширюйте, будемо вдячні за вашу активність ☺️.
Курси від банків: 41.68 / 41.73 грн за долар.
Курси від банків: 43.8056 / 43.8498 грн за євро.
Про це повідомив керівник платіжного сервісу EasyPay Олексій Авраменко.
Він уточнив, що для цього користувачі використовували одну з функцій сервісу.
«На жаль, ми були змушені вимкнути функцію „повернення грошей“ для абонентів Vodafone та Life. Оскільки є „особливо розумні“ українці, які вирішили в такий спосіб спаплюжити ідею 1000 грн „Зимової єПідтримки“. Сервіс не буде працювати для всіх через нецільове використання державної допомоги», — написав Авраменко.
Не пройшло й пів дня, як дірку прикрили.
Нардеп Железняк може й надалі займатися законотворчістю…
Курси від банків: 43.8934 / 43.9418 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.7 / 41.75 грн за долар.
Торги по долару практично завершено. Ринок готується до закриття.
Президентка комісії підкреслила, що Фінляндія разом з країнами Балтії, Польщею та Норвегією мужньо «захищає наші кордони» від загроз усіх форм, що надходять з Росії та Білорусі.
«Вони захищають наші спільні кордони. Тому сьогодні ми виділяємо 170 мільйонів євро
на підтримку їхніх зусиль», — повідомила фон дер Ляєн.
Спочатку з міжнародними партнерами погодили текст, який повністю скасовує «правки Лозового», а потім — зареєстрували інший, який залишає ключову схему уникнення відповідальності.
Причому залишити «слуги» Зеленського хочуть саме ту «правку Лозового», якою Офіс Єрмака врятував від тюрми Татарова. Піпл, переконані вони, схаває.
Відповідні поправки заступник голови фракції «слуг» Мотовиловець подав до законопроєкту № 11265 (в цілому голосують наступного тижня).
Окрім лишити дірку імені Татарова, автор «зовсім випадково» зробив «помилку» в іншій ключовій правці. Ми знайшли «описку» в номері статті, що в підсумку залишає «правки Лозового» неушкодженими в принципі.
Черговий «технічний рикошет», як віцепремʼєрка Стефанишина назвала минулий кидок міжнародників — зі знищенням конфіскації для топкорупціонерів (про угоди зі слідством).
А робиться це все для того, щоб зберегти ключові схеми злиття топкорупційних справ. Ті, якими раніше закрили справу Татарова, а також намагалися закрити справи ОАСКу, спільників ексголови ФДМУ Сенниченка, екснардепа Микитася та інших.
Ризики та можливості
Безос зазначив, що людська природа схильна переоцінювати ризики та недооцінювати можливості:
«Одне моє спостереження полягає в тому, що я вважаю, що загалом людській природі властиво переоцінювати ризик і недооцінювати можливості».
Він радить підприємцям протидіяти цьому упередженню. За його словами, реальні ризики, як правило, менші, ніж ми уявляємо, а можливості значно більші.
Безос наголошує, що найбільшою перепоною для успіху є не зовнішні обмеження, а власне мислення. Якщо людина не бачить свій бізнес великим, вона майже напевно залишиться на дрібному рівні.
Що це означає на практиці?
Багатьом людям легко уявити всі можливі перешкоди та ризики:
— відсутність фінансування;
— нестача кадрів;
— труднощі у виробництві чи доставці продуктів.
Проте найбільшим обмеженням є переконання в тому, що ідея не може вирости до масштабного бізнесу. Якщо уявлення про успіх відсутнє, шанси на його досягнення мінімальні.
«Спочатку може бути запроваджено ліміт 150 тис. грн на місяць із 1 січня 2025 року, а з 1 липня його буде знижено до 100 тис. грн на місяць», — повідомив один зі співрозмовників ЗМІ.
Інше джерело уточнило, що йтиметься не лише про перекази з картки на картку — P2P-операції, які НБУ вже обмежив 150 тис. грн на місяць в одному банку, а й про перекази IBAN:
«Перший місяць нацбанківських обмежень показав, що обсяг P2P-операцій знизився на 5,2 млрд грн, однак одночасно перекази IBAN зросли на 4 млрд грн».
Співрозмовники агентства зазначили, що обидві банківські асоціації - НАБУ та Асоціація українських банків — беруть участь у цій ініціативі, при цьому вже близько половини фінустанов попередньо схвалили її. Передбачається, що до меморандуму долучиться переважна більшість банків, і він може замінити відповідну регуляцію НБУ, дія якої спливає 1 квітня 2025 року.
Він написав, що вже сьогодні багато шахраїв зробили це в три простих кроки:
1) отримали гроші
2) поповнили мобільний номер
3) зняли гроші з телефону готівкою.
«Дякую, шановні представники влади, особливо Мінекономіки, за те що дозволили так класно використати державні гроші. Воно особливо «круто» поєднується з заявою що грошей воювати без допомоги США нам вистачить лише на півроку», — додав нардеп.
Сервіс дає можливість:
🟢 порівняти курси криптовалют одна до одної, а також до фіатних валют,
🟢 обміняти криптовалюту онлайн (у розділі є прямі переходи на сайти криптообмінників та сторінки з інформацією про них),
🟢 залишити відгуки про криптообмінники Цей сервіс вам доступний з меню сайту в розділі Криптовалюта або за посиланням: http://surl.li/bjgaca
— 41,6941 грн/$
— 43,7997 грн/€
Курси від банків: 43.8916 / 43.9022 грн за євро.
Курси від банків: 41.73 / 41.76 грн за долар.