Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 28.06.2026
- 13:23 Июньский шторм: почему доллар пробил 45 грн и как НБУ сдерживает рынок за счет евро
- 11:29 НБУ планирует обновить правила для коллекторских компаний: что изменится
- 27.06.2026
- 15:28 Банки снизили ввоз наличной валюты до 33-месячного минимума: аналитик назвал причину
- 11:44 В Украине впервые арестованную криптовалюту передали государству: АРМА получило 372 миллиона гривен
- 09:01 НБУ третью неделю подряд продает на межбанке более $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Доллар на межбанке подешевел, евро — подорожал
- 17:06 Маск запускает X Money: покупать криптовалюту и акции можно будет прямо в ленте
- 15:52 Евро подорожал на 21 копейку: НБУ установил курсы валют на понедельник
- 14:31 В Украине вводят реформу денежного довольствия военных: как изменятся тыловые и боевые выплаты
- 12:43 В Украине готовятся к запуску открытого банкинга: когда ждать и как защитят данные клиентов
Комментарии - 59
https://www.youtube.com/watch?v=WPegv9DZpl0&list=RDGMEMQ1dJ7wXfLlqCjwV0xfSNbA&index=12
Дядько Панас розказував ще більші нісенітниці, ви досі вірите у це?
:(
Стайтесь краще!
(•‿•)
7 липня 2024, 14:54
Правду казав Симон Петлюра — гірші чим москальскі воші тільки українські гниди
Хто казав, що у нас тут немає демократії?
Про це в інтерв'ю «24 Каналу» розповів речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук.
Тоді росія намагалася забрати собі все, що було для неї важливим, дещо вони банально вкрали. Серед пограбованого є і єдиний їх авіаносний крейсер «Адмірал Кузнєцов».
Як пояснив Плетенчук, росіяни попросту висадили українську частину команди, і перегнали судно собі.
Вдруге це відбулося вже 2014 року, коли Чорноморський флот росії блокував у бухтах українські кораблі. Деякі з них окупанти захопили, але не використовували.
«Так і розграбовували понад 10 років. З частини — виймали обладнання для використання на своїх судах, а фактично порожні кораблі потім знищували чи використовували як мішені для надводних стрільб», — розповів він.
Плетенчук також каже, що унікальною є ситуація з великим десантним кораблем «Костянтин Ольшанський», який нещадно розпатрали впродовж дев’яти років, але потім вирішили відновлювати. Бо ж повернути його до строю виявилося легше, ніж полагодити ВДК «Мінськ».