Счетная палата выплатила уволенным членам более 9 млн грн (в среднем почти 1 млн 300 тыс. на человека). Об этом пишет Fiscalcenter.
1 мая 2024, 9:17
Читати українською
Уволенным членам Счетной палаты выплатили более 9 млн грн
►Читайте страницу «Минфина» в фейсбуке: главные финансовые новости
Подробности
23 апреля Верховная Рада поддержала увольнение 7 членов Счетной палаты: Виктора Богуна, Андрея Дидыка, Ирины Ивановой, Андрея Майснера, Василия Невидомого, Цезаря Огня и Игоря Яремчука. 15 марта 2024 года у них истек срок полномочий.
«За» такое решение проголосовали 264 народных избранника.
Сколько получили экс-члены Счетной палаты:
- Заработная плата — почти 3 млн грн
- Окончательный расчет при увольнении — почти 222 тыс. грн
- Отпускные — более 3 млн грн
- Военный сбор — почти 203 тыс. грн
- НДФЛ — 2,6 млн грн.
Источник:
Минфин
Комментарии - 10
Отпускные рассчитывается
из уровня средней зарплаты
сотрудника, а не от ваших
хотелок.
Хотите, чтобы госслужащим такого ранга и на таких должностях платили не больше 10тыс грн в месяц — подайте личный пример популистского альтруизма…
Считаете, что членам Счётной палаты много платят — ну так зарегистрируйте
петицию и потребуйте от КМУ снизить уровни их зарплат в 2−4 раза,
тогда от вас хоть какая-то польза будет…
Писать о том, что за тексты на Минфине я получаю
зарплату из бюджета — самое глупое занятие, но
именно вы и отличились, публикуя такую глупость.
о чем она вообще пишет.
У вівторок, 23 квітня, парламент абсолютно незаконно позбавив дієздатності Рахункову палату, коли одним махом 7 членів палати були відправлені у відставку. І сьогодні з 13 членів Рахункової палати залишилося 5. Тобто де-факто цей орган не є дієздатним і не може приймати жодних рішень. І дуже дивним способом це збіглося з тим, що Рахункова палата почала перевірку використання грошей Єдиним телемарафоном», — зауважив Олег Синютка.
Нардеп нагадав, що Рахункова палата це та інституція, яка знайшла крадіжки у вигляді яєць по 17 грн, у вигляді оптових закупівель пального за потреб ЗСУ, в яких ціни були вищі, ніж у роздрібному продажі на українських АЗС.
«Тобто це ті люди, які продемонстрували владі, — „Друзі, припиніть красти. Це ті корупційні схеми, які сьогодні у вас функціонують“. І влада не знайшла нічого іншого, як просто де-факто ліквідувати цей орган. Спочатку звільнили голову Рахункової палати й поставили людину, яка близька до оточення глави держави. А тепер взагалі припинили діяльність цього органу, бо 5 членів палати не зможуть приймати жодного рішення. І це дуже небезпечна історія. Я хотів би, щоб влада на це звернула увагу, переглянула політику у сфері інформаційного простору. А те, що владі вже час припинити красти та почати ефективно боротися з корупцією, це очевидно», — резюмував Синютка.